Klub Enigma

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Jak chcecie poważnie dyskutować , to najpierw wylejcie sobie na głowę wiadro zimnej wody i ochłońcie, bo chyba czegoś tu nie rozumiecie, zbyt dużo piszecie zbyt mało rozumiecie z tego co piszecie .
Lepiej się czuję po zejściu z karuzeli niż po przeczytaniu waszych postów chcecie sie dowartosciować pisząc takie bzdury czy chodzi wam tylko o to aby zaistnieć na forum pozatym , każdy ma jakieś poglądy na temat muzyki jakie by nie były to są jego poglądy i trzeba to uszanować .Dla przykładu weź daltonistę, jak myślisz czy dla niego piękno róży będzie tym samym co dla ciebie? dlatego nie ma co sie spierać o to co komu sie podoba a co komu nie tym bardziej nikt nie powinnien nikomu narzucać jego upodobań do rodzaju muzyki ....

P.S W nocy wszystkie koty są szare...
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

hmm... lipa sie robi z tego tematu :?
przesadzacie panowie.... :x

W tygodniu w ENIGMIE jest jeszcze fajniej,
szczegolnie dzis bylo :jupi:
to tyle NA TEMAT !!!!
:roll:
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Nie byłam w Enigmie ale z tego co piszecie to wydaje mi sie ze ten klub jest mały a co do trancu to mi tam się podoba sala w X :D to jest to hym a przy tych trancowych kawałkach łatwo się tanczy wystarczy się wczuć;P :roll: :lol: sobota X fly:D :twisted:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

Post autor: Beretka »

Wcale nie jest taki małyten parket napewno jest większy niz w Elbie i fajniesza muza :) Barmani super ,bramkarze równiez :lol:
Beretka
KURCZAK
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2006, 16:18

Post autor: KURCZAK »

beretka z kim ty tak nawijasz o siłowni jak chce niech chodzi nad rzekę się kompać :ble:
ZWIERZAK
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Soul pisze:Nie byłam w Enigmie ale z tego co piszecie to wydaje mi sie ze ten klub jest mały a co do trancu to mi tam się podoba sala w X :D to jest to hym a przy tych trancowych kawałkach łatwo się tanczy wystarczy się wczuć;P :roll: :lol: sobota X fly:D :twisted:
X klub i trance chyba nie wiesz co to Trance ..nie obraz się ale dziewczyno opanuj sie proszę...nie wiesz co piszesz.... 8) heheeepozdrawiam...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Yarosz skoro z Ciebie taki znawca muzyki trance to zapraszam do X sam ocenisz... 8)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

dodziu pisze:Yarosz skoro z Ciebie taki znawca muzyki trance to zapraszam do X sam ocenisz... 8)
Dodziu moge cos na ten temat powiedziec i mówię... wiadomo jakbym nic nie wiedział tobym sie nie odzywał...nie paplam jezorem tak jak ci wyżej...
dziękuje za zaproszenie skorzystam...pzdr...
Awatar użytkownika
Verbatim
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:26
Lokalizacja: Łomża/Ostrołęka

Post autor: Verbatim »

ja byłem pare razy i tej muzy nie mozna nazwac trancem.. a raczej gównem :) pozdrawiam
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Kurcze Ale wy wszyscy odbiegacie od tematu jak zostal nadany tutaj...... Trance czy trensy hi niewiem jak to sie pisze ale oki przekomazanie kto lepiej sie zna ale jaja , a co do "beretki" z tego co wiem i cie kojaze to masz 14 lat moze nie powinnam ale znam twojego tate a nawet mame dlaczego sie wypowiadasz na temat lokali dyskotek czy tez clubów jak nie masz o tym zielonego pojecia mam siostre w twoim wieku no troszkie starszo, to ona slucha ekwadoru nawet nie wiem co to jest co ty mozesz wiedziec np. na temat Elby bo wspomnialas o tym ze jest lepsza muzyka w "enigmie" niepisz takich bzdur jak bedziesz pelnoletnia i doswiadczona dyskotek !!! to oki wtedy bedziemy konwersowac
Ja osobiscie szanuje Elbe w tkurej od niepamietnych lat nic sie nie zmienilo i muzyka caly czas takasama pozdro dla tamtejszych oile wiem 2 dj i pamietam nawet Pilota , szkoda ale wielki szacunek dla "Dj Seby [+] , Kiss choc teraz sie speluna zrobila troszkie , nic wiecej nie zostalo wszedzie jakies niewiadomoco
Pozdrawiam .....


[ Dodano: 00:27, 03.02.2006 ]
Sorki za blendy :PPPPPP
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Post użytkownika nentos został usunięty, z powodu braku kultury, chamstwa i co tylko można by tu dodać... po prostu żenada.

polemik co do Twojej wypowiedzi to powiem krótko: Jesteś idiota! Normalnie straciłem humor przez te wasze gówna a nie posty bo nie można tego nazwać normalnymi wypowiedziami, a szkoda że taka dziecinada się tu zaczyna robić.
polemik pisze:kolega mi powiedział
a mi kolega mówił, że sa tam pozłacane ściany i ludzie nie przychodzą tańczyć tylko żyletkami zdrapują złoto ze ściany i dlatego jest pusto na parkiecie bo każdy drapie ściany a ten kto się nie dopcha to musi tańczyć!!

Wracając do tematu: osobiście jeszcze tam nie byłem ale jak wrócę na ferie to mam nadzieję, że będę miał czas się wybrać i napiszę po swojemu jak to widzę.
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Może i post nie był największych lotów, ale taki właśnie miał być żebyście zrozumieli przekaz..... Drogi ,,Qrzysio'' kultury mam wiecej niż sam pałac w warszawie i nie tobie to oceniać pozatym nie ma swobody wypowiedzi w tym poście szczere opinie są kasowane jak moja ...nie pisze wiecej niewarto .....



P.S Qrzysiu Nie wszystko złoto co sie świeci....
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

Post autor: Beretka »

Moze i nie mam pojęcia na temat muzuki ale chodze na dyskoteki juz od jakiegos czasu i bardziej mi sie podoba muzuka w enigmie.Ja tez chodze do Elby bo tam przychodzą moi znajomi i równiez z tego względu ze DJ są moi bracia np Świętej Pamięci Seba ,a pilot to moj wujek.
Beretka
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

to sie tyczy wszystkich chetnych(dj) ,którzy chca spróbowac swoich sił za konsolo...
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

Dodziu, nie denerwuj się na tych samozwańczych Dj. Po prostu dzisiaj każdy kto nagra sobie pięć płyt, weźmie słuchawki od walkmana nazywa się Dj'em. Nie zapraszaj nikogo z nich do X-a bo Ci lipy na robią. Chłopaki starają się jak mogą, żeby zrobić reklkamę tej Enigmie, ale widać że im nie idzie, tak samo jak nie idzie im granie, przepraszam gra Dj a oni tylko puszczają muzykę, zmieniają płyty (nie mówię tu oczywiście o Queście bo chłopak ma troszkę talentu i gustu).
Poza tym wszyskie te wypowiedzi są żałosne. Wam chyba wszystkim zapłacili za te kryptoreklamy. Dobrego klubu nie trzeba reklamować w ten sposób, ale powtarzam - DOBREGO. A jak widać Enigma potrzebuje takiej reklamy, czyli wniosek sam się wysuwa. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Byłem, zobaczyłem... Bez rewelacji.
Przydałyby się lepsze światła i stoliki, ale to pewnie z czasem się zmieni.
pzdr :!:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Yarosz popadasz w samouwielbienie,pozdrawiasz sam siebie na forum(teraz to Ty przeczytaj to uwaznie zwłaszcza ten tekst o samozwanczych dj) pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

dodziu pisze:Yarosz popadasz w samouwielbienie,pozdrawiasz sam siebie na forum(teraz to Ty przeczytaj to uwaznie zwłaszcza ten tekst o samozwanczych dj) pozdrawiam...
No dodziu BRAVO ...zauważyłeś ze popadam w samouwielbienie możesz być zaszczycony że odkryłeś to jako pierwszy, moge ci też dać pierwszy autograf który z jakiś czas ***** załadną kase...
szykuj długopis i papier toaletowy...
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Jak czytam te posty mi sie zaczyna pierd.....olic w głowie jak wam juz dawno zdązyło sie popie....rdolić nie opowiadam sie za żadno ze stron ale zauważyłem że nie kazdy jest tutaj subiektywny i nie każdy wyraża ten sam sposób swoje racje jest tylko pare osób podających sie za siebie np.Yarosh dodziu i mam przesłanie do tych osób którzy piszą pod róznymi nikami takie głupoty których sie nie chce czytać pozdowienia dla administratora który opie.....rdala sie w swoim fachu życie to sztuka wyboru a ty żle wybierasz posty....


P.S Pozdowienia dla ministratów z fary
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Yarosz zycze Ci jak najlepiej,proponuje tez troche wiecej samokrytyki,pokory i skomnosci...a autografów nie zbieram ,wole znaczki
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wielkim i tym mniejszym super DJ'om podziekujemy. Zamykam temat.
sylwon
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2006, 0:16
Lokalizacja: ze Wsi

Post autor: sylwon »

wolę bawić się w Enigmie niż w X-clubie...bo w X-clubie DJ puszcza muzykę z komputera hahaha
polemik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2006, 0:34

Post autor: polemik »

Ale głupie głupoty. Faktycznie administratorzy pomylili prace z operatorami koparek widłowych. Wybierają sobie posty które im się podobają co to Cenzura przecierz jej niema a wy maniane odpier.......
Co wy kryptoreklame Dj. Dodziowi robicie nie ładnie tak. Nie masz gdzie prać brudów tylko na forum tutaj podkreślasz jaki jesteś dobry w te klocki a tak wszystkich zapraszasztam to za darmo ?? Zmień ksywe na Dj. TaTu bo a To tu a To Tam.

Pozdro dla pracowników Ostrołęckiej Mleczarni
i GSM (gminnej spółdzielni mleczarskiej)
Zablokowany