Avatar z Naszym Kinie

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Dalton
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:24

Avatar z Naszym Kinie

Post autor: Dalton »

Witam wszystkich!

Planuję się wybrać na AVATARA do naszego kina.
Jednak zastanawia mnie czy jest on wyświetlany u nas w 2D czy 3D?

Jeśli ktoś już był to proszę o informację oraz może opinię na temat tego obrazu.
Pozdrawiam
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: Olqaa »

w zwyklej jakosci, ale ogolnie to film super.
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: ELA25 »

Czy wie ktoś po ile są bilety na Avatar i czy jest to film z dubbingiem?
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: yardoi9 »

Ludzie na jakim wy świecie żyjecie w naszym kinie w 3D ? chyba kpicie sobie, Film jest wyświetlani w technologi 3D tylko w sieciach Kin Helios,
Bilety są w weekend po 15 we wtorek po 11 a w pozostałe dnio po 12 lub po 13 nie pamietam już
leiej sobie sciagnąc film na kompa tak jak ja to zrobiłem i nam ten sam efekt.

Film napewno nie jest z dubbingiem jest z napisami
Pozdrwaiam
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: cinek152 »

Tak się składa że w naszym kinie był wyświetlany kiedyś film 3D więc nie mów że to niemożliwe.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: yardoi9 »

Jak sam zaznaczyłeś Kiedys i to był tylko jeden film gdzie mozna by było zainwestowac w to i napewno by sie zwiekszyła sprzedaz biletów wystarczy podpisac współprace z siecia kin Helios i ostrołęka nie bedzie zacofana w stosunku do wyswietlanych filmów z opóźnieniem
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: Mordziaty »

yardoi9, śledzę Twoje wypowiedzi na tym zacnym forum i żal d*pę ściska... Avatara w 3D można obejrzeć w Cinema City, Silver Screen czy w Multikinie.... nie wypowiadaj się na żaden temat bo widzę że nie masz pojęcia o tym co piszesz :roll:
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Avatar z Naszym Kinie

Post autor: Mordziaty »

yardoi9 pisze: leiej sobie sciagnąc film na kompa tak jak ja to zrobiłem i nam ten sam efekt.
nie rozpowszechniaj piractwa :devil:
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
ODPOWIEDZ