Restauracja KUGIEL

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
rooney74
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:09

Restauracja KUGIEL

Post autor: rooney74 »

Witam chciałem poznać wasze opinie na temat Kugla (przy Pomianie), jaka obsługa, jedzenie i jak cenowo ? Czy warto tam się wybrać i po drugie w maju czeka moją córkę komunia; czy ktoś tam może organizował komunię dla swojej pociechy
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: Mawashi »

Zdecydowanie polecam. Ekstra jedzenie.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: baryłka »

A ja szczerze odradzam! Ostatnio po obiedzie w tym miejscu zozchorowałam się na cały tydzień. Moi rodzice robili tam niedawno imieniny i też nie byli zadowoleni! Proszę spróbować w miejscu, które zajmuję organizowaniem takich eventów np. ABC czy Augustyniak...
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: Marinero100 »

Na komunię zdecydowanie polecam "Zagrodę Leśną" w Łęgu Starościńskim.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: Qrzysio »

Kugiel jak najbardziej. Jeżeli chodzi o jedzenie, to jedno z najlepszych miejsc.

Nie trzeba daleko jeździć, żeby dobrze zjeść i niedrogo zapłacić. Co do opinii chorowania, to pewnie zachorował ktoś z konkurencji :)
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: baryłka »

Qrzysio pisze:Kugiel jak najbardziej. Jeżeli chodzi o jedzenie, to jedno z najlepszych miejsc.

Nie trzeba daleko jeździć, żeby dobrze zjeść i niedrogo zapłacić. Co do opinii chorowania, to pewnie zachorował ktoś z konkurencji :)
Nie, nie, nie jestem z konkurencji. Jestem zwykłą szarą obywatelką :). Kugiel ma lepsze i świeższe żarło w handlowcu, ale tam chyba nie organizują takich eventów :)
figo30
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:13

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: figo30 »

Jedzenie bardzo dobre, ale słabe zaopatrzenie wiecznie czegoś nie ma z menu, coś chyba słabo się stara właścicielka...
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: natalia1 »

A ja polecam "Art caffe" na Hallera. Miałam tam rok temu komunię i jestem bardzo zadowolona. Pyszne jedzenie i miła obsługa.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Restauracja KUGIEL

Post autor: palipies »

miałaś tam komunię rok temu czyli masz 9 lat,a w innym poście pisałaś,że byłaś tam z chłopakiem na kolacji,czy nie jest na to za wcześnie w wieku około 10 lat?
i wypowiadasz się tylko jeżeli sprawa dotyczy owej kawiarni-sztuczna reklama.
ODPOWIEDZ