LODOWISKO

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

LODOWISKO

Post autor: ... »

witam :D od dzis mozna sie wybrac na lodowisko przy stadionie i podobno mozna wypozyczyc tam lyzwy tylko ja mam pytanko w jakiej cenie? i jak one sa wypozyczane? czy na godziny czy na dobe?? bardzo prosze o informacje i zapraszam na lod:) miejsca starczy dla kazdego, nawet muzyczke puszczaja przez caly dzien:)
pozdro.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W Warszawie wypożyczają za 5-6 zł / godz. więc w Ostrołęce na pewno są podobne ceny.
jammin
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2006, 22:14

Post autor: jammin »

Oj Qrzysio nie wydaje mnie sie:p pewnie u nas bedzie drozej (moge sie myslic) jak to zawsze... w Warszawie bilet dla calej rodziny na basen kosztuje nie wiem okolo 10zl i siedzisz ile chcesz a u nas 5zl i masz 35min plywania;] tak dla przykladu...
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

ok juz wiem szczegoly:) w oce wypozyczenie lyzew kosztuje 4,88 za dobe!! tylko te lyzwy nie sa w najlepszym stanie hehe ale lodowisko jest super!!!
pozdro.
Aneczka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2006, 12:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Aneczka »

Dokładnie, lodowsko jest swietne! Duża powierzchnia do jazdy, tylko łyżwy z wypożyczalni MOSIR raczej nie nadaja sie na ludzkie nogi :/ , ponieważ z większych rozmiwo zostały tylko hokejowki, ktore sa bardzo rozepcane i ogolnie w złym stanie. Ale dla chtenych - zasze sprowac mozna: kosz: 4.88 za dobę( niepełnoletni musza wziac dowd starszych i legitymacje) Wejscie do wypożyczalni od strony hotelu ;)
ODPOWIEDZ