gorące rytmy SALSY !!!

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

gorące rytmy SALSY !!!

Post autor: Monte »

cześć!

Studiując w innym mieście rzadko odwiedzam rodzinną Ostrołękę, ale jak tu wpadne to ciągle zadaję sobie pytanie: czy jest tu jakiś klub z innym niż disco-polo-hiphop?

Nie wierzę, że w naszym mieście nie ma ludzi którzy kochają salse!!
A jak połączyć to z ładnymi ostrołęczankami, to murowany hicior

Czy jest ktoś kto coś wie w tej materii?

Może jakiś DJ chciałby zabłysnąć, nawet mogę mu pomóc pożyczając muzykę latynoamerykańską...W razie czego możemy z partnerką poprowadzić kilka pokazowych lekcji salsy...

FUN, ANYONE?

pozdrowionka

Monte
---------MONTE-------------
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

Jak dla mnie pomysł pierwszorzędny. Po prostu super. Po wyjeździe do stolicy miałam zamiar się wybrać na jakiś kursik salsy ale w oce to pewnie zbyt dużego zainteresowania nie będzie. Z moich znajomych kilka osób z chęcią by się wybrało na taką impreze.
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

to by było coś nowego i uwazam ze bardzo fajnego oczywiscie jak sie ma partnerke/partnera... :D
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

W takim razie rzucamy wyzwanie wszystkim którzy lubią salsę...

--- - zbieraj te kilka osób, dodatkowo mamy Marcinka...

Marcinq - na salsie z reguły jest duuużo więcej dziewczyn niż facetów, poza tym zdrową zasadą jest zmiana partnerów z którymi się tańczy, więc zazdrośnicy odpadają, a przynajmniej nie powinni przyprowadzać 'drugiej połówki'

Jeżeli zagląda tu jakiś DJ, niech zaproponuje jakiś wieczór, jeżeli nie-sami to gdzieś załatwimy!

wszyscy dadzą cynk znajomym i............uzależnienie gwarantowane!
---------MONTE-------------
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Piszę się na to
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

super pomysł....ja akurat studiuje w Wawce i tu w odpowiednich klubach tez mozna NORMALNIE potańczyć...Jezeli nawet nie slase to jakies stare hity z lat 70....(club 70')...Obawiam sie tylko ze w oce to mogło by nie wypalić ...ewentualnie wieczorki tematyczne...Bo wszyscy wiemy ze połowa osób pod klubem ma rejestracje WOS i raczej nie wiedza co to jest salsa albo latino :lol: Ale super pomysł naprawde... :D
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

To kiedy jedziemy ?
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

VTEC DOHC--to wspaniale ze legitymjesz sie odwiedzianiem takich znakomitych salsotek jak C70 w Wawie i studiowaniem tam, gdzie jest taaaak bardzo lepiej potanczyc niz z WOSem w Ostrolece. Ja studiuje w Dublinie, gdzie Stag's Head daje duuzo wieksze mozliwosci salsowania niz C70 pod ktorym dominuja rejestracje WN...
Nie obawiaj sie, ze w Ostrolece to nie wypali przed jakakolwiek proba.
---------MONTE-------------
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

OOO Monte --- to ty wiesz jak mozesz podaj swój nr gg albo cos to dam namiary komus kto bedzie tym pewnie zainteresowany , on w odruznieniu od wszystkich jest bardzo neutralny
Dzieki i pozdro .........
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Salsa chodzi o ten makaron taki sobie ale jeszcze opie.....rdole od niechcenia po po głebokim wdechu jak nic nie ma w lodówce dla mnie ma inne zastosowanie ,sznurowadła do butów tylko trzeba odpowiedni wzór makaronu wybrac pozdrawiam i polecam...




P.SSalsa nie tuczy jak inny makaron...
ODPOWIEDZ