Zima w pełni."Porządkowy" z Chaty na sankach

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje

Czy odwiedzisz ponownie Starą Chatę ?

Nie, nie odwiedzę
7
47%
Tak, nie odwiedzę
4
27%
Wątpię, czy odwiedzę
4
27%
 
Liczba głosów: 15

HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

ta ? i za to go pewnie do sądu podał.. że akurat stal obok i się nadział na niego..

a co do nerwów to właśnie po to jest kurs ochroniarski na dyskoteki żeby uniknąc takich sytuacji. A druga sprawa to każdy wie jak człowiek jest agresywny po koxie.. i jeszcze ich na bramtkę stawiają.. ehh kpina
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

o ja jaki ty jestes prymitywny i zalosny potknal sie wes nie mam na ciebie słow zalosny człowieczku o małym rozumku
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Khan
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2006, 10:13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Khan »

HAHAA pisze:ta ? i za to go pewnie do sądu podał.. że akurat stal obok i się nadział na niego..

a co do nerwów to właśnie po to jest kurs ochroniarski na dyskoteki żeby uniknąc takich sytuacji. A druga sprawa to każdy wie jak człowiek jest agresywny po koxie.. i jeszcze ich na bramtkę stawiają.. ehh kpina
kox wychodzi taniej niż jakieś kursy czy szkoły, po bramkarzu nie należy spodziewać się inteligencji czy kultury tylko mięśni, dziwie się że drzwi za klamkę otwierają, powinni z główki je traktowć, może szara masa zwana mózgiem zaczeła by lepiej funkcjonować...liczę na to że ktoś kiedyś spowoduje że to się zmieni, w knajpach będzie selekcja, ludzie normalni, a bydło bawić się będzie na śmietnikach, tam gdzie jego miejsce..
Podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne ja niczym nie handluje, przyszedłem tutaj w tym futrze i w tym futrze wychodzę...
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

właśnie zapomniałem dodać reprymende o selekcjii :D
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Soul pisze:o ja jaki ty jestes prymitywny i zalosny potknal sie wes nie mam na ciebie słow zalosny człowieczku o małym rozumku
Soul, ten komentarz to albo autoironia, albo autokompromitacja.

Tym razem postaram sie o lopatologie, tak zebys zrozumiala: autokompromitacja Twojej osoby.
3maj sie i nie ujawniaj swojej osobowosci--to bylby obciach (zebys zrozumiala: obciach dla Ciebie)!

Nastepnym razem popros kogos madrzejszego (od Ciebie) zeby wytlumaczyl ci czym jest hiperbola przez humoreske i o czym pisza inni, pozniej popros kogos, zeby za ciebie okreslil twoje zdanie, no i wtedy napisz :)

Everyone! prosze nie stosowac skrotow myslowych--to przegrzewa komórkę Soul...)

Voila!
---------MONTE-------------
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Witam
Po 1
Profesjonalna ochrona w profesjonalnych lokalach powinna wyglądać następująco.
Monitoring kamer, ochrona powinna być uprzejma do gości ,ale też od razu na wejściu nie wpuszczać gości z którymi widać po zachowaniu (mocno pijani, agresywni, krzykliwi-naprawdę można to wychwycić, niż później ma dojść do jakiejś tragedii) , że będzie miała utarczki.

Po 2
W razie interwencji , najpierw trzeba używać słów- stanowczo - typu ,że będzie wezwana policja, i klientowi bedzie postawiony zarzut zakłucania porządku publicznego, jeżeli klient wyzywa, zachowuje się nie kulturalnie,chce wczynać awantury wzywamy policję i składamy o ściganie o zakłucaniu porządku publicznego-efekt murowany , nie wiem czy w Ostrołęce, manadat od 500 do 1000 zł ,jeżeli nie chce przyjąć mandatu sprawa w sądzie -sprawdzone -uwierzcie.

Po 3
Jeżeli problem jest z grupą osób , których nie da się uspokoić i widzimy ,że będzie bójka- ktoś z ochrony lub obsługi lokalu wzywa już policję-ochrona działa tylko w zasięgu monitoringu , uspokaja, nigdy nie atakuje pierwsza tylko stara się zapanować nad sytuacją np. wypychając gości z lokalu i już ich nie wpuszczając , jeżeli zostanie zaatakowana -odpowiada atakiem i obezwładnia napastników-kto zaatakował pierwszy oczywiście jest na nagraniu monitoringu i ochrona jest kryta.

Zadanie ciosu komuś to ostateczność na samym końcu gdy jestem
zaatakowany.
Ktoś napisze ,że to śmieszne , oczywiście nieraz wszystko wymyka się spod kontroli, ale uwierzcie mi- są to sprawdzone metody z bardzo znanych lokali w Polsce.
Jeżeli ktoś jest agresywny nigdy na pierwszym planie nie pozwalam sobie na swoją agresję bo wywoła tylko jedno wiadomo co, jest to ostatni wariant gdy wszystkie zawiodą i oczywiście zostanę zaatakowany.
Uwierzcie , że w większości coś takiego załatwia się słowami, ale też nieraz nie da się uniknąć zadymy.

Co do Starej Chaty to ochrona jest tam spoko, nie bywam tam często ale jak na razie jestem pozytywnie do niej nastawiony.
Co do ochroniarza który uderzył klienta, to tyle, że nie mógł tego zrobić, jest to niezgodne, oczywiście nie jest mi wiadome co ten klient zrobił ochroniarzowi i dalej nie będę się wypowiadał.
Co do poszkodowanego to wiem ,że kolega ten leczył się bardzo poważnie na dwunastnicę i trzustkę i stąd ten efekt ciosu ochroniaża, ciosu którego nie powinno być, ochroniarze w Ostrołęce powinni poćwiczyć też i JUDO , aby jednego gościa nie bić, ale potrafić tak go wykręcić i założyć odpowiednią dźwignię , że klient sam spokojnie wyjdzie-oczywiście nie da się tego zastosować do grupy osób, ale w tym przypadku było to możlie, a tak pozostało tylko nieszczęście poszkodowanego gościa , ochroniarza i ich rodzin.

Pozdrowienia dla ochroniarzy z Ostrołęki -rzyczę trzymania nerwów na wodzy do końca, pozdrowienia dla klientów lokali i dj-ów, uwierzcie mi, zawód ten nie jest taki prosty jak się wydaję, ale też czasami wykonują go ludzie z łapanki.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Monte twoje już się dawno przegrzały moje pracują zgadzam się z Modzelem:) prawda prawda cios to powinna być ostateczność
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ