Szukam sponsorów na koncert

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Szukam sponsorów na koncert

Post autor: kaktusiak »

Witam,
Chciałbym zorganizować koncert w ostrołęce i szukam sponsorów. Gdzie można z tym uderzyć i kto może pomóc. Zależy mi na czasie, Dzieki za odpowiedź
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam sponsowrów na koncert

Post autor: steward »

To prowokacja prawda :?:
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Re: Szukam sponsowrów na koncert

Post autor: kaktusiak »

nie :D
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Szukam sponsowrów na koncert

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Ja Ci powiem tak, jeżeli Ty na tym poziomie organizacji nie umiesz sobie poradzić sam to odpuść, bo znalezienie sponsorów to wbrew pozorom nie wszystko;) czeka potem jeszcze duuużo roboty.

Wiec zamiast wypisywać na forum łaź lepiej po wszystkich sklepach i firmach w mieście i pytaj, to najlepsza metoda.
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Re: Szukam sponsorów na koncert

Post autor: kaktusiak »

Poradzić to ja sobie potrafie i dużo już mam w tej kwestii załatwione. Napisałem posta bo może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje. Ale wydaje mi się już bez sensu temat więc dam sobie rade.
Pzdr
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Szukam sponsorów na koncert

Post autor: kamczatka »

Napisz list intencyjny do potencjalnych sponsorów.
Zawrzyj w nim to, co oferujesz, np. umieszczenie logotypów na materiałach reklamowych, stronie internetowej dotyczącej samej imprezy, etc. Napisz, czego potrzebujesz i ile to będzie kosztowało, co masz już załatwione (wszelkie pozwolenia, etc.). Idź z tym OSOBIŚCIE, a jeżeli nie uda dotrzeć Ci się do osób decyzyjnych - zadzwoń i umów się na spotkanie. List w kopertę (oczywiście podpisany przez organizatora), rozmowa (opowiadasz, co i jak) i list, do zapoznania się ze szczegółami, zostawiasz.
W dzisiejszych czasach, kiedy kontakt z innym człowiekiem odbywa się za pomocą internetu, relacje osobiste - twarzą w twarz - stają się niezwykle ważne.
Życzę powodzenia! Jak będziesz miał pytania - pisz.
Pozdrawiam,
A.
Awatar użytkownika
patyczak
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 mar 2010, 10:24

Re: Szukam sponsorów na koncert

Post autor: patyczak »

A można wiedzieć jaki koncert? :wink:
O, kamczatka..brawo za profesjonalną odpowiedź i szczerą chęć pomocy, nie to co niektórzy :wink:
ODPOWIEDZ