Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
dolar
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2010, 1:04

Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: dolar »

Witam wszystkich,
Chciałbym znać Wasze opinie na temat jakich klubów, restauracji, pubów i innych lokali potrzebujemy w Ostrołęce? Bardzo mnie ciekawi jakie jest Wasze zdanie :D Był pub "Champion" (i dalej jest) ale on raczej nie spełnił wymagań pomysłodawcy :) Również "Galaxy" - lokal na ul. warszawskiej, który miał być jedną z największych dyskotek w regionie, ale on także chyba nie przypadł nam do gustu. Zauważyłem, że dużo osób spędza czas w takich miejscach jak: Kiss, Elita, Elba. A może powinien powstać jakiś nowy, oryginalny lokal z motywem przewodnim, którego jeszcze nie było w Ostrołęce (a może nawet w okolicy). Piszcie czego oczekujecie, jakich lokali Wam brakuje.

Pozwolę sobie jako pierwszy wypowiedzieć się na ten temat :) A więc, lubiłem spędzać popołudnia wraz z moją dziewczyną w restauracji "Cafe Bravo". Odpowiadał mi klimat, kelnerki zawsze miłe i uśmiechnięte. Lokal bardzo schludny i zadbany. Lody i kawa pyszne. No i oczywiście dogodna miejscówka na "deptaku" 8)

A jakich miejsc Wam, drodzy Ostrołęczanie brakuje w naszym mieście?

P.S. Kebabów mamy już chyba wystarczająco dużo hehe :devil:
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: bartek1030 »

Kolejny temat z serii czego mi brakuje w Ostrołęce, poczytaj poprzednie to się dowiesz wogóle w jakim celu go założyłeś ? Kolejny biznesmen co oczekuje pomysłu pewniaka i liczy że po miesiącu będzie kokosy zbijał ?
Obrazek
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: _RAMZESEK_ »

Jakiego brakuje lokalu..?

Nawet jezeli otworzysz cos z pompa to nie przyciagniesz tam ludzi ... sa lokale w Oce ktore maja swoja klientele i tam na ogol chod: Avalon, ,,,Beczki" , Kiss , Ostoja, Elba,
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: samanta »

może coś otwartego już np. od 8-9 rano? nie ma u nas żadnego baru z sałatkami, kanapkami, shake'ami na wynos... zbliża się lato, dużo ludzi spaceruje i sama chętnie zachodziłabym po jakiś sok czy kanapkę, coś szybkiego do zabrania do pracy czy szkoły. wszędzie lody i lody.... albo kebaby :)
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: baryłka »

_RAMZESEK_ pisze:Jakiego brakuje lokalu..?

Nawet jezeli otworzysz cos z pompa to nie przyciagniesz tam ludzi ... sa lokale w Oce ktore maja swoja klientele i tam na ogol chod: Avalon, ,,,Beczki" , Kiss , Ostoja, Elba,
I tu się mylisz. Jak był otwierany club Cuba Libre, wszyscy gadali, że lokal z selekcją i zakazem palenia nie ma racji bytu. Tymczasem przychodzi tam wiele ludzi, którzy chcą się pobawić w kulturalnym gronie i nie wdychać substancji smolistych zawartych w papierosach... Nie każdy chce się obawiać, że dostanie w przysłowiową papę, tak jak to jest w clubach wymienionych przez Ciebie.

Jeśli chodzi o lokal, którego brakuje w Oce odpowiadam- Shisha Bar. Z pewnością będzie wielu klientów.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
patyczak
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 mar 2010, 10:24

Re: Jakiego lokalu oczekują Ostrołęczanie w naszym mieście?

Post autor: patyczak »

bartek1030 pisze:Kolejny temat z serii czego mi brakuje w Ostrołęce, poczytaj poprzednie to się dowiesz wogóle w jakim celu go założyłeś ? Kolejny biznesmen co oczekuje pomysłu pewniaka i liczy że po miesiącu będzie kokosy zbijał ?
Wątpię czy założyciel tematu przybył tu w takim celu. A nawet jakby...to co? źle? Moim zdaniem lepiej się poradzić ostrołęczan niżeli otwierać następne z kolei miejsce do którego nikt nie przyjdzie.. :ass: :crazy: Kilka pomysłów się połączy i może wyjść coś na prawdę fajnego.

Mi osobiście brakuje lokalu gdzie będzie można posiedzieć ze znajomymi, napić się czegoś.. W tle muzyka.. coś mocniejszego oczywiście :twisted: coś alternatywnego. Spora scena i koncerty w weekendy :D Nie chodzi mi o coś takiego jak Adrenalina czy Avalon.. Mam zupełnie inną wizję :twisted:
Ale patrząc po poście założyciela tematu to raczej nie o to chodzi. Więc proponuję coś w chilloutowym stylu :wink:
ODPOWIEDZ