Nowy lokal VaBank

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Nowy lokal VaBank

Post autor: groch »

Witam

Co myślicie na temat nowo otwartego baru vabank ? Otwarcie bodajże w sobotę było .


Od razu mogę powiedzieć coś na temat jedzenia .

Kebab masakra - przy takiej konkurencji kebabowej to długo się nie utrzyma .

żeby napić się piwa to ok ale jedzenie zdecydowanie trzeba poprawić .
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: mrw »

a jak ceny?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: Infom »

wczoraj zamawiałem kebaba to powiedziałem ze nigdy w życiu tam nie kupie już lepsze z mięsa drobiowego robią w podziemiach w warszawie, bułka nie dobra sucha twarda, sosy nie wiem z czego ale chyba ze słoika kupione w LIDLU i surówki bleee zobaczymy jak pizza bo kebaba nie polecam!!!!! i fakt ze trzeba długo było czekać ale to początki i dlatego dużo ciekawych osób


a ceny standardowo 10 zł duży ( wygląda jak mały )
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: fermik1987 »

Najlepsze kebaby to sa w Olsztynie jak i Szczytnie tzw najlepszy w miescie,tam dostajecie z serem feta peperoni papryke na dodatek,miesko super ,suróweczka super,no i ceny adekwatne co do ilosci miesa jak dla mnie masz za 8,50 to spokojnie mozna najesc sie,co do Ostrołęki najlepszy jest kebab paka kolo wiezy telewizyjnej jak w calej oce,ale i ten nie równa się tym z sieciami kebabow '' najlepszy w miescie''
pozdrawiam
wiolcia02
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2010, 11:13

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: wiolcia02 »

Dajcie spokój miałam taką akcję że szok....Zamówiłam z dziewczynami DWIE DUŻE PIZZE i DWA MIXY to przywieźli nam DWIE ale ŚREDNIE pizze a jak głosi ulotka do tego co zamówiłyśmy powinny być gratis średnia pizza lub cola.... tak pokręcili że masakra.... nie dość że organizacji zero to jeszcze obsługa niemiła.....nigdy tam juz nie zamówie nic.......!!!! A no i co do kebaba to zgadzam się ... jęsli się zamawia duzy to się dostaje taki a nie mały!!!!
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: MISIO »

Ja też nie polecam, miała być promocja 50% przez tydzień od 10 kwietnia i co, i nie ma, oszukują ludzi w żywe
oczy, a poza tym kebab w zestawie paskudny, zimny tłusty i do d..y nie podobny. Na ladzie cały czas leżą ulotki z tą tzw. promocją. OSZUŚCI !!!!!!!!!!!
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: hempgru »

ja rozumiem, że początki są trudne. ale.. wczoraj zamówiłem tam mixa i po otwarciu okazało się, że jest go połowa ;/ ;/ i na dnie sama sałata. do tego bardzo mała ilość mięsa, co do smaku to jest poniżej średniej w mieście..
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: Infom »

pizza tak samo nie dobra , nigdy więcej, a lokal pozostawia wiele do życzenia , nie przutulnie tam, może żulernia by lepszym pomyslem była
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: sKaLpeL »

po waszych opiniach nawet nie zamierzam tego sprawdzać, podziękuję z miejsca :)
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: bartek1030 »

sKaLpeL pisze:nie zamierzam tego sprawdzać
Dokładnie nie zazdroszczę właścicielowi startu :) z tą promocją jak faktycznie tak jest to niezłe przegięcie
Obrazek
wiolcia02
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2010, 11:13

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: wiolcia02 »

Wydaje mi się,że lokal pokazał się z jak najgorszej strony...
Rzeczywiście... jedzenie nie jest dobre...promocje?
Heh dla idiotów!!!
A nie dla ludzi...
Jeśli się zamierza otwierać lokal to niech on będzie naprawdę dobry albo niech splajtuje od razu....
kucharz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:24

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: kucharz »

Jak dla mnie spoks
Tak sobie czytam o kebabie i nie rozumiem, FAKT nie jest z rusztu ale chocaz widze, że jem mięso a nie turystyczną z patyka ilosc tez wystarczająca na talerzu ( z mixem nie wiem)
Po waszych komentarzach sam myślałem czy tam zjeść, ale pozytywnie się rozczarowałem.
Obsługa ok , przynajmiej na talerzach podaja nie na plastiku i potrafia sie usmiechnac, zyczac smacznego - nie jak w niektorych konkurencyjnych
Pizza niezla, lepsza niz w Diavolo
Polecam Tą knajpke, a no i jak sie na jedzonko czeka mozna na automacie pyknac .
Pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: Infom »

widać ze z lokalu :) piekarz chyba sam opinie sobie daję :)
kucharz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:24

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: kucharz »

Tak tak Oczywiście.Przeciez tylko negatywne opinie są prawdziwe.Jak ma sie inne zdanie to uuuuuuuuuuuuuuuulala
Infom daj se siana - żenada. :lol: :lol:
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Ogólnie mi się wystrój strasznie podoba;) praktycznie każdy ma swój kąt;) a pizza cóż droga jak na ostrołękę, ale smaczna;) ogólnie polecam;)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: M. »

O właśnie...można sobie przycupnąć w jakimś kąciku bez obaw, że będzie się wciąż obserwowanym przez współbiesiadujących :P Wystrój mnie niczym nie powalił prawdę mówiąc...ot przemalowane ściany i jakieś sztuczne kwiatki w dziwnych wazonikach...

Niestety jeszcze się tam nie stołowałam, więc mojej subiektywnej ocenie podlega tylko obsługa (na plus) i otoczenie...i tutaj mam "ale": zwisające z sufitu kable (część aranżacji?) i niemiłosiernie wyjący wiatraczek (wentylacja? mało dyskretna), który skutecznie zagłuszał muzykę w tle...o rozmowie przy stoliku nie wspominając...
It's jungle out there...
oka1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2010, 9:55

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: oka1 »

Pizza pychotka :D
Fajne te kąciki Przynajmniej nie krępowałam sie, ze jestem sosem upaćkana na twarzy :lol:
Obsługa + , ale ten wiatrak TRAGEDIA
Ogónie Polecam
MJZ
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2009, 9:29

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: MJZ »

Na ulotce reklamowej była informacja, iż kuchnia jest czynna w weekendy do 24. Odwiedziliśmy to miejsce ze znajomymi około 22 w sobotę, nie mogliśmy niczego zamówić ponieważ kuchnia była już nieczynna...
Kolejna sprawa, nawet gdyby udało się coś nam wtedy zamówić to na pewno na wynos...tam się nie da siedzieć. Cały lokal pełen dymu...właściciel nie pomyślał o osobach niepalących.
U mnie mają same minusy.
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: NJoy »

pewnie jacy właściciele taki lokal... nie rozumiem ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu lokalu a pchgają się z motyką na słońce... nie wróżę temu lokalowi przyszłości
MaLy00
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2010, 9:13

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: MaLy00 »

w ogóle ile z was tam było usłyszałem o tym lokalu z radia oko i wybrałem się na Piwo aby sprawdzić i Wiecie Co Tam Jest Zaje** każdy znajdzie " kącik Dla siebie" Widziałem Jak nawet starsze małżenśtwo z dzieckiem przyszli na pizze a Propo pizzy Zaje** podajże 20 rodzajów a nie jak u innych 50 i w tym 40 to to samo tylko z innymi składnikami a browarek byle jaki po 4 zł od 16-do 18 to mozna sie wyszalec za male pieniadze a Dzis Tez lecę bo Karaoke I Nie gadajcie jak nie byliście ... Pozdro :)
A i można w oczekiwaniu na pizze przekręcić piątala :P
abecja
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, 11:29

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: abecja »

Witam wszytskich serdecznie. Konto na tym forum załozyłam specjalnie po to, aby wypowiedzieć się na temat lokalu Vabank.
Mianowicie, nie jestem zachwycona ani jednym szczegółem. Zamówiłam pizzę z pieczarkami, po ok 15 min dostałam jedzenie do stolika. Lecz to co dostałam mało przypominało pizzę którą zamówiłam.
Pieczarek było dosłownie SIEDEM (takich maleńkich połóweczek :/)
We wszelkich reklamach jakie czytałam na temat oferty tego lokalu ogłaszano, że sos do pizzy jedzonej w lokalu jest gratis, sosu nie dostałam ...
Poprosiłam również o popielniczkę, popielniczki początkowo nie otrzymałam, gdyż pan oznajmił mi, że się skończyły (pan powiedział mi to z papierosem w ustach !!! ) Po kilku minutach gdy spalił papierosa odstąpił mi swoją popielniczkę zza baru.
Moje spostrzeżenie jest takie, że kucharze z Vabanku usilnie chcieli upodobnić swoją pizzę do pizzy z avalonu, natomiast jest to tylko jej marna podróbka!
Dzięki temu wieczorowi wiem, że już więcej nie skuszę się na jedzenie w tym lokalu. Pozdrawiam wszytskich
Pienio
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2010, 1:10

Re: Nowy lokal VaBank

Post autor: Pienio »

A ja natomiast muszę dodać swoje 3 grosze... Owszem jestem Pracownikiem tego lokalu (co nie znaczy ze będę byle co zachwalał) (aha nie musicie ze mnie już skóry zdzierać stwierdzeniami "bo to pracownik") Owszem mieliśmy trudny start ale człowiek na błędach się uczy prawda ? Co do kącika każdy znajdzie sobie jakiś kawałek do posiedzenia,Co do jedzenia to przepraszam ale mieliśmy problemy z kuchnią (chodzi o kucharzy) teraz wszystko jest w porządku. Mięso zmieniliśmy na Wieprzowe ,pizze dopracowaliśmy. Co do papierosów Pomieszczenie z Barem Jest dla osób palących reszta wolna od tytoniu(wyjątki Karaoke), Co do jedzenia o późnych godzinach to od poniedziałku do środy 11-22 w Czwartki-Soboty od 11-24 wraz z dowozem niedziele od 12 -22. Co do wystroju "O Gustach Się Nie Dyskutuje" co do obsługi każdy z nas jest "Człowiekiem Pamiętajcie o Tym" jak myślicie że jak mam jakieś problemy to myślimy o uśmiechaniu się albo coś ,bądźcie wyrozumiali... :D Każdy może mieć gorszy dzień staramy się na ogół nie wnosić swoich prywatnych spraw do lokalu ale czasem się nie da... Tak Więc Zapraszam wszystkich tych którzy mieli jakieś zażalenia co do jedzenia (bądź dymu lub obsługi) Sprawdźcie teraz jak u nas jest i Jeszcze raz Chcę z tego miejsca przeprosić was za tamte ( ochy dnę kebaby,mixy,pizze, tytoń czy obsługę). I Zachęcam bo teraz warto a wszystkim tym którym smakowało u nas zapraszam Dalej :D :D

Ps. Aha do pani która dostała popielniczkę po czasie, czasami brakuje popielniczek (BO LUDZIE UPODOBALI SOBIE ZWYCZAJ " GŁUPI" DO PRZYWŁASZCZANIA POPIELNICZEK I KUFLI) a brudnej popielniczki nie damy na stół ani szklanki czy czegoś innego ...
ODPOWIEDZ