Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

tak.. to ten sam człowiek...
ostatnio znany z "electrimusic" -dosyć znane
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Tak a może niech ściagna od razu Armina van Buurena. Dajcie właścicielowi troche czasu, bo z tego co wiem dyskoteka jest w ciaglej budowie, a z czasem zaprosi lepszych djów. Jeśli komus sie nie podoba niech jedzie do tego chlewa w Zalesiu lub Żabinie gdzie ciagle sa jakies bojki i nie tylko.
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

Kamilzil777 pisze: Dajcie właścicielowi troche czasu, bo z tego co wiem dyskoteka jest w ciaglej budowie, a z czasem zaprosi lepszych djów.
heh.. :) z tego co wiem, Pakito to jest dobry Dj. :)
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

Moje video :) ...z ostatniej imprezy..
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

a propo czego ten link do FTB? ...bo nie czaje
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Feeekey »

ojejjejejejej znowu znawcy. Zrobcie sciepe tak zeby uzbieralo sie pare tysi euro to wam szef zaprosi kogo chcecie. Ciekaw jestem tylko czy gdy pojawi sie droga gwiazda czy ktos z was np 30 zl za wstep zaplaci. Strona zostala podana wiec dajcie swoje propozycje tam, a tu prosba bez prowokacji. aha pracuje tu wlasnie miedzy innymi dlatego ze uzywam mikrofonu, nie kopcie pod moja osoba ja wam w pracy nie kopie dolkow.
Jeszcze podajcie definicje wixy bo wymiotowac mi sie juz od waszych pop.pie....snych zajawek chce.
W wielu klubach uzywa sie mikrofonu i jest git. gdyby tam zaprosili pakito to uszami by klaskali ( francuzi graja dobrze wiem bo mialem przyjemnosc) a w oce widac sama szlachta.Pakito zabookowany z pewnego zrodla bo tylko jedna osoba ma na niego w tym kraju wylacznosc jest to pewien pan ktory jako 1 sprowadzil m.innymi tiesto do polski. wiec przestancie s..r.akac niepotrzebnie bo klub wspolpracuje naprawde z dobrymi ludzmi, nie psujcie tego tymi komentarzami. pakito jest drogi wiec pomyslcie logicznie ile kosztuja gwiazdy o ktorych piszecie z caly szacunem ale niech frekfencja dopisze to bedzie dobrze moze w koncu pojawi sie ktos kogo ostroleka czhce tak..
rrr.......
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Feeekey dobrze mówi. Co wam ciagle cos nie pasuje. Ochrona jest, piwo macie w kuflach, djów z poza kraju, bardzo dobre oswietlenie, obsluge, wiec serdecznie zapraszam zeby sprawdzic zanim sie cos napisze.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

j.w. pisałem nie słucham tego typu muzyki oraz nie uczestniczę w eventach takich jak w alkatraz,ale popieram autora wypowiedzi i zgadzam się z nim.




event-jest to impreza grana przez 3 lub wiecej dj. dla ułatwienia wypowiedzi.
feekey to oznacza ze tijs może też zawita w alcatraz?? lub ktoś z grubszych ryb??
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

dziękuję za wytłumaczenie znaczenia słowa event w tematyce szeroko pojętej muzyki klubowej;jak widać słowo ma jedno brzmienie,ale w zależności od kontekstu nabiera nowych znaczeń,może nie jest używane przy reklamowaniu imprez disco-polo,ale zapewne Ty wiesz i uświadomisz mnie,ile "skanerów" i"magnetixów" musi wystąpić bym mógł bez obawy sprostowania przez fachowca takową imprezę eventem określić?


ps. dla ułatwienia cytowania innych użytkowników: jest opcja "cytuj" nie musisz kopiować i wklejać.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

luzik :wink: .nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdżąca strzeli :P
napisałem tylko co w otoczeniu klubowym oznacza słowo event


co do magnetixów, skalarów lub innych dispopolowców nie wypowiadam sie bo to nie mój dział muzyczny . i mnie to nie kręci. a co do "cytu" to już moja sprawa co ja zrobie czy "kopiuj" i "wklej" czy "cytuje". polska to wolny kraj i obdarowany wolnym wyborem :D pozdrawiam i przepraszam urażonych moimi wypowiedziami :wink:
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

ja,na szczęście nie jestem urażony żadną wypowiedzią i nie "napinam" się,ale może to inaczej odbierasz.również pozdrawiam.
udanych eventów w alkatraz ;)
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: hunter »

zmieniło się coś w związku tych pieczątek czy dalej nie można wychodzić?
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Ktoś z was wybiera się w tę sobotę do Alcatraz??
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

tak wybieramy sie ale napewno nie na pakito, a chyba ciebie to nie wpuszcza bo ty bodajże masz 15-16 lat tak?? pozdro dla clubowiczów słuchających clubowych brzmień :P

a jakie beda nastepne "gwiazdy"
east clubbers, komodo??
czy ktos zclubowego swiata:d
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

I jak się wam podobała ostatnia impreza?
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Plakat
Załączniki
male_miss_mokrego_maj_2010.jpg
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Już w najbliższą sobotę w Clubie odbędzie się po raz pierwszy impreza,którą nazwaliśmy


,,BALON PARTY''.


Tej nocy czekają na was dziesiątki a nawet setki nagród począwszy od darmowego alkoholu po nagrody finansowe, które ukryte będą w tysiącu balonów spadających wprost do waszych rąk (bilety na alkohol za free oraz banknoty o nominałach
10, 20, 50 i 100 zł).

Tej nocy wybierzecie również kolejną gwiazdę zagraniczną, która odwiedzi Club w najbliższym czasie ( termin imprezy zależał będzie od tego, którą gwiazdę wybierzecie),również w tę sobotę w Clubie pojawią się nowi dj-e spośród których wybierzecie tego, który spełni wasze oczekiwania muzyczne i będzie współpracował z Clubem.

Bilet wstępu-10zł
Panie do 22.00 wstęp wolny
LadyDill
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2010, 13:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: LadyDill »

Kto został "miss mokrego podkoszulka " ? ;> heheheh
"Żyj mocno , kochaj mocniej i zachowaj twarz'' Sk
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Podobno została wybrana tylko że z opóźnieniem.
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Już w najbliższą sobotę by podgrzać atmosferę w Clubie odbedzie sie EROTIC SHOW
Bilet wstępu- 10zł
Do godziny 22.00 Panie wstęp za darmo
Załączniki
bestmen.jpg
kisiel12czerwca2010.jpg
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

Kamilzil777 pisze:Już w najbliższą sobotę by podgrzać atmosferę w Clubie odbedzie sie EROTIC SHOW
Bilet wstępu- 10zł
Do godziny 22.00 Panie wstęp za darmo
ale jakie miasto takie forum,jacy forumowicze taka jakość postów,jakie "myśli"takie problemy,jakie zapotrzebowanie takie rozrywki,jaki Club taki hangar,ale chociaż poprawiłeś mi humor i szelmowski uśmiech zagościł na mej twarzy po tym,jakże zacnym określeniu,niezwykle dumnym i odzwierciedlającym charakter tego miejsca-Club,dokładnie tak się określa miejsca w żabinie,pścinie dolnym,dyszobabie i jak widać w ostrołęce bo miejsce,które reklamujesz atrakcjami z remiz w wołominie i zielonce z początku lat 90' Klubem nigdy nie będzie.
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Kamilzil777 »

Feeldii w Alcatraz
Załączniki
feeldii kopia.jpg
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

feel dii pffff jaka KASZANA :) A KEZIKA NIE WZIELISCIE PRZECIEZ ONI RAZEM PRODUKUJA :D


A NA 10 LIPCA BYŁ ZATWIERDZONY BOLEK I WIDZE ZE ODWOŁINOX LUB W CEZ ARE KANE EWENTUALNIE TRANCU WIECEJ I LUDZIE BEDA BO W OSTROŁĘCE POTRZREBA CZEGOS WIECEJ A NIE ELECTRO .ELECTRO LECI PRAWIE W KAZDYM KLUBIE W OCE. CHYBA CHCECIE BYC INNI :D
POZDRAWIAM CZEKAM NA ZMIANY :d
vasal333
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2006, 18:39

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: vasal333 »

...
Załączniki
promocje plakat kopia (1).jpg
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Alcatraz - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

:d:d
Załączniki
na_web_promo.jpg
ODPOWIEDZ