Jakie macie plany na walentynkowy wieczór?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Jakie macie plany na walentynkowy wieczór?

Post autor: setme3 »

Jest taki dzień, jedyny w roku, kiedy myślimy tylko o tej drugiej osobie i pragniemy spędzić go tylko z nią. To dzień, w którym wyjątkowo smakuje czerwone wino i przecudnie pachną kwiaty. W Walentynkowy Wieczór zakochani cieszą się swoją obecnością.
– Czyż nie powinien tak wyglądać każdy dzień w roku? :?:
A co w Ostrołęce można ciekawego robić w święto zakochanych :?:
Tylko nie piszcie, że oglądać telewizje :lol:

Ja z moją drugą połówką pewnie wybiorę się do kina, tylko nie wiem czy bilety jeszcze kupię... :roll:
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

a po kinie polecam ci pozyc troche kolorowo i przetestowac z panienka pozycje ze swojego awatara:) to beda wspaniale walentynki:)
Khan
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2006, 10:13
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jakie macie plany na walentynkowy wieczór?

Post autor: Khan »

setme3 pisze:Jest taki dzień, jedyny w roku, kiedy myślimy tylko o tej drugiej osobie i pragniemy spędzić go tylko z nią. To dzień, w którym wyjątkowo smakuje czerwone wino i przecudnie pachną kwiaty. W Walentynkowy Wieczór zakochani cieszą się swoją obecnością.
– Czyż nie powinien tak wyglądać każdy dzień w roku? :?:
A co w Ostrołęce można ciekawego robić w święto zakochanych :?:
Tylko nie piszcie, że oglądać telewizje :lol:

Ja z moją drugą połówką pewnie wybiorę się do kina, tylko nie wiem czy bilety jeszcze kupię... :roll:
jestem w stanie wiele zrozumieć, ale żeby robić z tego jakieś wielkie halo, dzień jak dzień, święto zamotanych chyba, jeśli się z kimś jest i się go kocha to taki dzień jest cały czas...
Podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne ja niczym nie handluje, przyszedłem tutaj w tym futrze i w tym futrze wychodzę...
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Walentynki ? najgorszy syf dla plastikowych ludzi z tą całą komercyjną otoczką .
Dzień Zakochanych w prawdziwym tego słowa znaczeniu, a nie propaganda w celu wykorzystania wszystkich opcji z tęczy pomysłów obrazkowo-ruchomych. Chociaz i takie przypadki miały miejsce.
Bo te całe "walentynki" to dobra okazja by ***** nowo poznaną panne jak psa.
a buuu
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2006, 19:04
Lokalizacja: :)

Post autor: a buuu »

jesli kochasz i jestes kochany to "swieto" masz na codzien :wink:

Karloss :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

No jak sie nie ma nikogo na kim zależy to napewno te święto do wesołych nie należy.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hehe ale wy pindolicie o ja Walentynki są po to żeby sobie trochę poświetować na n0owo udowodnić osobie że się jo kocha przezyc miło czas to wcale nie jest dzien jak co dzien:P ja tam jade do X-a hehe a co do spedzonego dnia to nie wiem co on wymysli ;P
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

Walę tynki w X-ie braavo
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Ja nie przepadam za tym swietem. Zgadzam sie z przedmowcami, walentynki to plastikowa tradycja przywieziona z zachodu. Wierszyki z internetu, kartki z misiami,kwiatkami itd. Ja nie planuje nic nadzywyczajnego z moja kobietą. Są inne okazje, a jak nie ma okazji to troche spontanicznosci napewno nie zaszkodzi. Poza tym nie lubie walentynek bo w telewizorze lecą durne filmy o miłości.
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Re: Jakie macie plany na walentynkowy wieczór?

Post autor: r0dzyn3k »

Khan pisze: jestem w stanie wiele zrozumieć, ale żeby robić z tego jakieś wielkie halo, dzień jak dzień, święto zamotanych chyba, jeśli się z kimś jest i się go kocha to taki dzień jest cały czas...
Nie pozostaje mi nic dodać jak tylko... amen... :|
be.with.me
ODPOWIEDZ