Chamstwo Gorlic i Ostrołęki w walce Lecha

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
kaktus
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2010, 8:19

Chamstwo Gorlic i Ostrołęki w walce Lecha

Post autor: kaktus »

Kochani, chciałam napisać podobny wywód na stronie Gorlic ale u nich założenie konta poprzedza selekcja admina.
Piszę tutaj, ponieważ osoby z Gorlic zaglądają do nas. Mam nadzieję, że zajrzą i tutaj.

Słuchajcie, zarówno G jak i O.
Aż przykro było czytać większość wypowiedzi... Po obu stronach! Ale słowo wyjaśnienia głównie do użytkownika Kubacz oraz admina strony g24.
Zauważcie, że w komentarzach na MO pisać może każdy. Bez rejestracji i podobnych ograniczeń. Z forum (takim jak np Wasze czy te na którym teraz piszę) jest inaczej - byle "frajerstwo" nie napisze setki postów pod rząd wyzywając przeciwnika.
Jaki z tego morał? Ocenianie KULTURY Ostrołęczan tylko na podstawie KOMENTARZY do wpisu świadczy o braku wyobraźni.

A do Ostrołęczan... wypracowaliśmy sobie wspólnymi siłami taką oto opinię:
"Po zakończeniu głosowania mam nadzieje ze ktos mi odpowie na pytanie czy kretynizm Ostrołęczan jest wrodzony czy nabyty w wyniku ciężkiego dostępu do placówek edukacyjnych ?? Szkoła w Ostrołęce to misjonarz i 20 murzynków/latynosów/nieuków białasów?
Ani be ani me ??... "


Weźcie się w garść, już po wszystkim.
Ja osobiście gratuluję wygranej (choć na stronie Lecha nie wszystko przesądzone, ale teoretycznie tak jest). I życzę świetnej zabawie w lipcu.

P.s: I powodzenia w walce z wielką wodą. Wbrew pozorom ja i większość kompanów z Oki współczujemy Wam.
kaktus
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2010, 8:19

Re: Chamstwo Gorlic i Ostrołęki w walce Lecha

Post autor: kaktus »

Tak, leczenie kompleksów za pomocą monitorka i klawiaturki to najlepszy sposób dla.. osób w wieku 11-15 (plus minus kilka) lub po prostu dla mało rozgarniętych osobników.

Ale to, co chciałam przekazać to fakt, że w komentarzach każdy może pisać wszystko. Ostrołęczanin pod nickiem "gorlice" i Gorliczanin pod nickiem "ostrołęka". Błędne koło. Rzucanie mięsem - kto dalej i bardziej trafnie.

Na forum jest inaczej - wobec tego dyskutantów z komentarzy zapraszamy tutaj! Bo tam jest jak w Wariatkowie - rozdwojenie jaźni mają co niektórzy...

Ale temat nie musi się ciągnąć - gwoli wyjaśnienia został założony.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Chamstwo Gorlic i Ostrołęki w walce Lecha

Post autor: niepodporzadkowana »

Przepraszam, że się wtrącę ale czemu Lech robi takie wielkie HALO z tej imprezy?? Kasztelan jeżdził po całej Polsce ze swoim piwem i robił imprezy i nie było głosowań ( choć może ja nie wiem ale do naszej Mławskiej dziury zawitał a tu to nawet porządnego forum nie ma ) , i jakoś nie było takiej niezdrowej rywalizacji. A tu to koncern robi z ludzi głupków, bo co z tego że przyjedzie jakiś tam Lech jak i tak piwa za free nie będzie tylko puszka z 6 zł , a nalewane rozcieńczane z 5zł? z czego radość?? Mogliby wsadzić tyłek do tego auta i pojeździć po całym kraju i wszyscy byliby zadowoleni.
zet
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2008, 1:50

Re: Chamstwo Gorlic i Ostrołęki w walce Lecha

Post autor: zet »

niepodporzadkowana pisze:Przepraszam, że się wtrącę ale czemu Lech robi takie wielkie HALO z tej imprezy?? Kasztelan jeżdził po całej Polsce ze swoim piwem i robił imprezy i nie było głosowań ( choć może ja nie wiem ale do naszej Mławskiej dziury zawitał a tu to nawet porządnego forum nie ma ) , i jakoś nie było takiej niezdrowej rywalizacji. A tu to koncern robi z ludzi głupków, bo co z tego że przyjedzie jakiś tam Lech jak i tak piwa za free nie będzie tylko puszka z 6 zł , a nalewane rozcieńczane z 5zł? z czego radość?? Mogliby wsadzić tyłek do tego auta i pojeździć po całym kraju i wszyscy byliby zadowoleni.
Piwo nie jest rozcieńczane w beczkach bo jest pod ciśnieniem. Kegi powyżej 30 litrów po otwarciu mają ważność 4 dni. Jeśli w pubie została podpięta beczka z zeszłej soboty to nie dziwię się, że piwo jest jak siuśki. Co innego z kegami 20 litrowymi, które są w chłodniach i beczka się chłodzi od razu, a nie sama rurka, przez która leci piwo. Takie kegi 20 L mają ważność po otwarciu chyba 21 dni.
Nie ma czegoś takiego jak rozcieńczane piwo. Jest piwo gorszej jakości lub stare po prostu.

Co do samego tematu to zgadzam się z autorem. Uważam, że rejestrację powinien nadzorować moderator m-o czy admin. Komentarze powinny być dostępne dla zarejestrowanych użytkowników z potwierdzonym emailem. Byle marketing tak łatwo wyrobił zdanie o nas w innym regionie. Głupota...
zanim zaczniesz oceniać kogoś, najpierw zacznij od siebie.
ODPOWIEDZ