Klub Apokalipsa

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Klub Apokalipsa

Post autor: Bart »

Byłem,zobaczylem i stwierdzam ze jest wieksza kultura niz w "Markusie" no i oczywiscie muzyka jest duzo lepsza niż wczesniej :twisted: !!!
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Masz absolutną rację :D
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

hmm..a ja bym popolemizowala na ten temat :?
Któregoś razu (bodajże w sobote po otwarciu) wybralismy się tam naszą ekipą..chcielismy wejść na chwile,do qmpla i przy okazji zobaczyc jak jest..ale niestety nie wpuszczono nas..bardzo miły "ochroniarz lub szatniarz" kazał nam kurtki oddawać :x choć obiecywaliśmy że na chwilę tylko wchodzimy..niestety Nas nie wpuścił.. :(
a w między czasie wchodzili znajomi tego "kogoś",przybijali se piateczki i odraz wchodzili..do nich nie było nic mowy o kurtkach!! i gdzie tu kultura?!nie ma to jak"znajomości" :x ech..
ale tak za bardzo się nie zmartwiliśmy,bo jak zwykle odraz do ENIGMY pognaliśmy :D hehe..tam napewno takie coś by sie nie zdarzyło :wink:

Tak więc,jak na początek nie pokazali się z dobrej strony..!
i my napewno już tam nie zawitamy :!:
no cóż każdy ma swe zdanie!!
a innym życzę dobrej zabawy w "Apokalipsie!
wśród znajomych bramkarzy itp... :roll:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

przypominam i goraco zapraszam...piatek muzyka klubowa, sobota wszystko co dobre( no prawie wszystko :) ) pozdrawiam
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

hej:) ja rowniez bylem na otwarciu apokalipsy!!! i moge powiedziec ze klub jest spoko ale mam do jednej zeczy zastrzezenie!!!!! nieweim czy to bramkarz czy szatniarz ale typ jest niewaski w kazdym bac razie? przyszlismy tam we trzech i na wejsciu on od nas zazadal dowodow a jeden kolega 21 letni nie mial akurat!!! i mowimy mu ze przyszlismy zobaczyc jak jest na browarek i zeby nas wpuscil, a on do nas ze bez dowodow nie wejdzemy!!!! a w tym samym czasie przychodzi jakis jego kolega 16 letni z 15 letnia kolezanka i bez problemy ich wpuszcza a ja wtedy ze cos jest nie halo ze take malolatty wchodza i nie chcesz od nich dowodu!!!! placek nie wpuscil nas, kolega musial podejsc po dowod zeby wejsc!!!! a poza tym klub jest naprawde fajny zwlaszcza jak za konsola siedzia dodziu, faxx i jonson!!!!! prosze zmienic szatniarza /bramkarza/ i bedzie ok!!!!! moze tam sie naprawde masa ludzi zchodzic /o ile bedzie dobra muzyka/ bo lokal na ostrolece warunki jest najlepszy ze wszsytkich!!
pozdrowinka dla ucpanego szatniarza!!!! obys jak najkrucej tam pracowal bo mozesz swoim zachowaniem zniechecic ludzi ktorzy maja chec tam przychodzic!!!!!
pozdro.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

tez bym najchetniej nie wpuszczal bez dowodow ale i tak to jest nie mozliwe skoro swoich "znajomych" w wieku gimnazjalnym wpuszcza ten bramkarz
Awatar użytkownika
dj_jonson
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:43

Post autor: dj_jonson »

Postaramy Się To Naprawić :lol:
MuSiC is My LiFe....
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

A gdzie się mieści ten lokal? :P
Visca el Barça!
Obrazek
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Daasiu pisze:A gdzie się mieści ten lokal? :P
w starym "Markusie" :) nowi wlasciciele przejeli go..
i sie teraz zwie "Apokalipsa" !!
i jak widac nie tylko ja sie zniechecilam do tego lokalu :x
inny "szatniarz"i moze..kiedys zawitamy :wink:

a tymczasem ZAPRASZAM dzis na imprezke (A raczej dyske) Walentynkowa do Klubu ENIGMA :rotfl: gra Dj.. :roll: niepamietam... :?
ale potanczyc bedzie mozna :wink:
:jupi:


ups :oops: pa :lol:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

MegiSia moge wiedziec ile dostajesz za reklame klubu "Enigma" na tym forum? Moze i mnie by zatrudnili :/
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Michał pisze:MegiSia moge wiedziec ile dostajesz za reklame klubu "Enigma" na tym forum? Moze i mnie by zatrudnili :/
hmm..o to samotny wqrzony chłopiec,ktory swej walentynki nie ma..wiec z nudow jedzie po innych.. :x blech..

wiesz?nie powinnam tego pisac,ale.. 1000zł od posta...buahahaha..:devil: o to chodzi,ze nic :P
sama tak z siebie!!! a co nie moge?? :x
dziwne.. :roll: a to teraz za wszystko kase biora ? i chca? :?
ech.. materialisci..
ale naszczescie nie w tym Klubie :P

Po to jest to Forum Ostrołęckie,żebyśmy polemizowali na temat naszego miasta..i co sie w nim dzieje!! wiec ja pisze,ze "imprezka!!" Nic złego..
lepsze to niz te wasze klotnie - z czego jestescie bardzo znani.. :x i jak widac kolega "Michał" juz zaczyna.. :x wiec odbij koles..!! nie te progi... Wrażen szukasz? to idz na dworzec.. :P
Lubie ten Klub,wiec przy okazji zachecam tez i innych,moze innym tez sie spodoba!! kto bedzie chcial ten zawita! a REKLAME moge robic i nikt mi nie zabroni!! a juz napewno nie Ty!!!! i uwierz mi! naprawde pisze "ZA DARMO" :P zdziwko???
wiec nie licz na to ze Cie zatrudnia... buahahaha :/
:twisted:

NARA...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

MegiSia o tych walentynkach to napisalas na temat wlasnej osoby? Ja tylko grzecznie sie zapytalem i na przyszlosc nie jestem twoim kolega wiec sie nie wczuwaj tak
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kończcie ten OFF-TOPIC. Jak nie macie o czym gadać to wcale nie piszcie! Kłócicie się jak dzieci.
ziuta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2006, 0:45

Klub Apokalipsa

Post autor: ziuta »

:D

[ Dodano: 21:59, 15.02.2006 ]
ten nowy lokal naprawde sie zmienil . bedac tam zauwazylam ze jest nowy wystroj i klimat jest naprawde na poziomie. wybieram sie tam w piatek ze znajomymi i raczej tam bede bywala czesciej po pierwsze spokuj i porzadek po drugie mily klimat i dwa rodzaje muzyki . polecam
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

A może ktoś napisze jak jest z bezpieczeństwem w tym klubie, pamiętam że jak istniał "markus" to bywało.. widziałam na własne oczy krew zmywaną mopem z podłogi... można bez obawy iść że nie dostanie się za darmo??? :?
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w dzisiejszych czasach wszedzie mozesz dostac za darmo
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Finezja mysle ze nie bedzie juz takich akcji,lokal zmienił włascicieli,zwyczaje itp...napewno jest duzo bezpieczniej niz wczesniej,pozdrawiam i zapraszam...
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

a ja mam pytanko czy w piatki i w soboty jest juz wiazd czy jeszcze nie ma??? thx:)
pozdro.
a buuu
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2006, 19:04
Lokalizacja: :)

Post autor: a buuu »

hmm... skoro tak piszecie... mam ochote sie przejsc, zobaczyc... moze ktos laskawy napisze czy i po ile jest wejsciowka? :wink: :D
ziuta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2006, 0:45

Post autor: ziuta »

powiem wam szczerze ze nie wiem ale i tak tam bede :D
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

Tak zwany "wjazd" jest na pewno, to raczej normalne w takim małym mieście. Dziewczyny wchodzą za darmo, to też standard. Panowie muszą wyłożyć 5-10zł.
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Wjazd jest za free.
Awatar użytkownika
dj_jonson
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:43

Post autor: dj_jonson »

"Piątek 24.02.2006 i Sobota 25" Wjazd 5 zł-All :lol:
MuSiC is My LiFe....
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Podobno ten szatniarz-ochroniarz już tylko zmywa podłogi jak się dyskoteka skończy-wyleciał na bruk i dobrze niech się uczy kultury-to nie te czasy.
sztefanex123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2006, 10:28
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: sztefanex123 »

szatniarz fakt troche sie wczuwa ale ogolnie jest spoko ja tam lubie pograc w bilard nik sie nie czepjal ze gram po czasie :D muzyka tez fajna leci mysle ze tam bedzie dobry lokal ale troche minie zanim wszyscy przestana to miejsce kojarzyc z ,,narkusem" :?:
Zablokowany