Klub Apokalipsa

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Wjazd jest za free.
Awatar użytkownika
dj_jonson
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:43

Post autor: dj_jonson »

"Piątek 24.02.2006 i Sobota 25" Wjazd 5 zł-All :lol:
MuSiC is My LiFe....
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Podobno ten szatniarz-ochroniarz już tylko zmywa podłogi jak się dyskoteka skończy-wyleciał na bruk i dobrze niech się uczy kultury-to nie te czasy.
sztefanex123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2006, 10:28
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: sztefanex123 »

szatniarz fakt troche sie wczuwa ale ogolnie jest spoko ja tam lubie pograc w bilard nik sie nie czepjal ze gram po czasie :D muzyka tez fajna leci mysle ze tam bedzie dobry lokal ale troche minie zanim wszyscy przestana to miejsce kojarzyc z ,,narkusem" :?:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no jednak niechlubna fama Markusa nadal ciągnie sie za tym lokalem, miejmy nadzieje, że trochę sie to zmieni!! :-) Ostrołeka jest takim miastem,że ludzie strasznie nieufnie podchodza do różnego rodzaju propozycji, miejsc itp!! Sądzę, że Apokalipsa ma szanse stac sie porządnym Klubem- kwestia promocji, Dj-ów, no i oczywiście Klimatu!!!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

polemik a moze Ty poprostu nie lubisz Vampirka ,moze zazdroscisz mu ze gra albo cos w tym stylu i nie wydaje mi sie zeby grał jakies mixy,ma swój sprzet i napewno umie na nim grac a klatki mysle ze zrobia furore,pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

zaraz zaraz, a czemu nie skupić się również na promowaniu Dj-ów skoro, każdy preferuje pewien specyficzny dla siebie gatunek muzyki, co może przynieść ciekawe efekty w postaci Ludzi tańczących na parkiecie a nie stojacych podpierając ściany!!???:-) a z drugiej strony Panie "Polemik"- swoją droga gdybyś chciał zabłysnąć też chciałbyś zagrać w klubie, każdy musi Kiedys zacząć.. a żeby zacząć trzeba miec gdzie Robaczku:-) pozdro
polemik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2006, 0:34

Post autor: polemik »

Vampirka - co to za zdrobnienie macie się ku sobie czy co nowa miłość w barze. Fakt faktem nielubie go i niemam zamiaru lubić jak wchodze do lokalu i wiedze tam jego to wiem ze impreza jest do bani... i na prawde nie tylko ja tak uważam ale z 1,000 mieszkańców Ostrołęki.

Coexistence - co to kur..... wogóle za nick pewnie na poczekaniu wymyśliłeś i Ty pewnei jestes jakąś kolejną ofiarą losu która najdalej gdzie zajdzie to do warzywniaka po marchewkie dla mamusi na soczek którym nakarmi ciebie kiedy dzidziuś wrói z gimnazjum. Uha ha ha very fany. Nie pisz do Mnie robaczku bo razem z Tobą w piaskownicy babek niestawiałem frajerzyno. Pewnie obejrzałeś sobie Sunrise Festival i myślisz ze będziesz jednym z dj. amsterdamu weż niemyśl tak.Na twoim logo jest napis Dj. Kurcze człoweku wiesz co to znaczy DJ na ten przydomek trzeba zasłużyć a nie nagrać 2 płyty z muzyką i jażyć morde. Na ten temat powinien się ktoś wypowiedzieć ze środowiska. Mi przynajmiej tak się wydaje. Śmieszne jestem człowiekiem starszej daty a wy gówniarzami was nie interesuje muzyka i reszta spraw z nimi związanymi tylko Szpan i tyle taka jest prawda.
Coexistence i nieoglądaj za dużo ClabRotation na Vivie Polskiej powinno was wogóle niebyć
"......Widzisz a Niegrzmisz"

:evil:

Pozdro dla ludzi którzy mają pojęcie o tym co robią........

Promowanie dj a co tu jest 50 dyskotek są 3 nielicze Apokalipsy bo to chlew. Idiota zasraniec postranie. Wybaczcie dobrzy ludzie którzy to czytacie za niektóre słowa ale mnie krew zalewa.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat od tej pory usuwam.
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Dj .wampir na dużo litere nie zasłużyłeś jak sam doskonale wiesz nie znasz sie na muzyce tylko stwarzasz pozory i to ci słabo wychodzi, uszy puchną jak ciebie słucham ,udam sie chyba do lichenia pomodlić sie za ciebie może to coś pomoze ,wyobraż sobie że czasem jak ide do apokalipsy biore walkmana na wszelki wypadek jak bys grał Im człowiek bardziej skomplikowany, tym trudniej jest mu się poskładać, ty nie bedziesz miał ztym problemu po tym poście bo jesteś prosty co sprawia że kury lepiej niosą .....


P.S,
Czasem trzeba polemizować z matołem by nie słuchano tylko jego głosu.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no właśnie Polemik- powinien sie wypowiedzieć ktoś ze środowiska (a juz na pewno Nie Ty ) a 100% Twoich wypowiedzi na Forum to Krytyka- nie wiem kto dał Ci takie prawo- chociaż wnioskująć z Twoich epitetów i wiedzy na temat Viva- CLub Ratation i Sunrise daleko od swoich kumpli spod klatówy nie odskoczyłeś. Nie zależy mi na przekomarzaniu sie z Tobą- bo tak jak to Ma Qrzysio w opisie "Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" także sam sobie reszte dopowiedz!!
Po drugie pierwsze, nie masz prawa mojej oceny, ponieważ nawet nie masz pojęcia kim jestem i jaki mam za soba bagaż doświadczeń. Odrobine pokory, a może w końcu uda Ci się napisac sensowny post bez obrazy innych. Pozdrawiam

[ Dodano: 16:25, 16.03.2006 ]
A propos Nentos- tak bardzo nie lubisz Vampira- czy tego co reprezentuje za konsolą ???
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

wiesz,janie gardze chłopakami spod klatówy bo wielu znam w porządku :-) ale, uważaj, bo na pewno sie spotkamy, i uwierz mi, czasem bardzo można sie zdziwić,Bardzo... młodziutki...
Triss
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Triss »

Witam Wszystkich! Jest to mój pierwszy post na tym forum więc pozdrawiam stałych forumowiczów.
W najmniejszym stopniu nie zgadzam sie z wypowiedzią Polemika. Oczywiście ma prawo do oceny jeśli zna człowieka i wie jaka muzykę on gra (chodzi o Existance), ale po jego wypowiedziach można wnioskować, że nie widział człowieka na oczy, być może muzyki tez nie słyszał. Bywałam w klubach w Olsztynie(takich jak Boom Town czy Impuls), gdzie grywał dj existance i inni promujący taką muzykę i nie można powiedzieć, ze był to chłam. Ludzi zawsze było pełno(na parkiecie oczywiście). Nie spotkałam się jeszcze z tak brzydkim negowaniem konkurencji(bo mamy rozumieć, że Pan Polemik zna się na branży). Klubowiczom nie zależy na przebojach z radia, chcą czegoś świeżego, nowego, w innym wydaniu. Dlaczego dla Polemika wszystko co nowe jest złe? Na pewno jest więcej niż 1000 osób, którym nie podoba się granie tego czy tamtego. Jeszcze się taki nie narodził..... Osobiście uważam, że kluby Ostrołęckie są dla wszystkich, jeśli nie podoba Ci się w jednym to idź do drugiego. Polemik, nie musisz zadawać sobie gwałtu przez uszy i słuchac tego czego nie lubisz. Zbuduj własny klub z własną muzyką. Dlaczego piszesz, że będziesz tępił jednego z forumowiczów dopóki będzie pisał na tym forum? Podobno forum (jak sama nazwa wskazuje) jest dla wszystkich. Na koniec wypowiedzi mam rade dla Polemika: przestań chodzić do klubów, w których grają taką muze- to szkodzi Twoim nerwom i naszym oczom(gdy to czytamy). Pozdrawiam Serdecznie.
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

I znów zaczyna sie ty jestes taki a ty taki smiech na sali kim ty jestes "polemik" , a tym bardziej "coexistence" tak sie szczycisz tym doswiadczeniem to sie ujawnij bo o takiej nazwie o nikim nie slyszalam w sród Ostrolenckich dj , moze pokazesz na co cie stac chetnie popatrze , i poslucham tylko teraz pytanie pada Gdzie ?? cie wpuszczo stawiam na Enigme - tam podobno gra za konsolo oczywiscie kto chce próbuj szczescia tylko kiedy to przyjdę
Apokalipsa - tam niestety nikt cie nie oceni z normalnych ludzi , bo nikt nie chodzi do tego lokalu z tego co wiem...
Reszta lokali dyskotek zapewne cie nie wpusci na konsole ocenic twe mozliwosci wiec po co sie udzielasz , a moze ty jestes jednym z tych radio oko top trendy ?? he he he buha buha buha
A co do Vampira nieznam z widzenia , ale ze slyszenia jak najbardziej , promowanie lokalu napewno nie tym czlowiekiem potwierdza sie to poraz kolejny granie z miksów , niedaje to nic miec wlasny sprzet niepotrafic tego wykorzystac , nie mówic o promowaniu dj ja he
Pozdrawiam pa causki 102 !!!!!
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Witam :-) nie szczyce się doświadczeniem, tylko wiem co potrafie i na co mnie stać, ale napawde nie chce tu sie przekomarzać.. co do klubów to nie niestety zgadzam siez Tobą tylko w 50 % :-) Twoim zdaniem gdzie chodza dziś normalni ludzie w Ostrołęce??
A co do Top Trendy- całe szczęście, ni mam z tym nic wspólnego i tak juz pozostanie :-) Pozdrawiami mam dobrą radę- najpierw posłuchaj potem oceniaj!! Juz niedługo koniec postu :-)

[ Dodano: 20:52, 16.03.2006 ]
a poza tym COexistence to nie moj nick :-) to tylko na potrzeby forum :-)
Triss
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Triss »

A swoja drogą w apokalipsie i tak jest nieźle. Napewno lepiej niż było za czasów Markusa! I powtarzam- niech każdy słucha to co lubi i chodzi gdzie chce i nie neguje innych. Nie w tym rzecz. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jeszcze taka mala wzmianka: Laseczka, tak naprawde to Ja się Dj-em nie czuje, bo jedak to jest bardzo szerokopojęty tytuł!! ALe z drugiej strony, jak nazwiesz człowieka, który gra na imprezie i nadaje ludziom rytm i ukierunkowuje ich muzycznie- to chyba nie nazwiesz takiej osoby sprzątazczka albo lekarz. Pozostaje tylko ewentualnie prezenter muzyczny!! Mam nadzieje ze to rozumiesz!! Pozdrawiam
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Coexistence - na poczontek nie rozumiem Triss napisala ze grasz czy grywales w Olsztynie jakichs clubach pod tako nazwo siebie czyli Coexistence , teraz piszesz ze to jest tylko nick do Forum ??? to mi wytlumacz pozatym , dlamnie dj musi grac pod publike , klientele a nie dla siebie bo tak odbieram twojo ostatnio wypowiedz ludzie sami wybierajo sobie klimat w jakim sie czujo najlepiej a dj , czy prezenter muzyki dla mnie jest to tosamo , tylko krutsza nazwa i dlusza , powinien o to dbac by klientów zadowolic takie jest moje zdanie , jesli dj przychodzi do clubu poto by pograc sam dla siebie to jest moje stwierdzenie klienci bedo sie bawic bo bedo musieli w naszym miescie ciezko zajzec do kazdego lokalu i zaplacic po conajmniej 10 zl , Ja tu bez bez reklamy !!! przyjelam sobie chaslo jednego niestety :(( który juz odszedl od nas dj ja Seby "Dla Kazdego Cos Miłego" i tak sie dzieje do dzis w tym lokalu to zapoczontkowalo w Ostrolence Seby [+] brat sie dowiedzialam tam gra i dalej to kontynuje ,niemówiąc tu juz o ludziach którzy Wymawiajo te chaslo w innych lokalach aby zwabic ludzi .
To dla mnie koniec wypowiedzi
Pozdrawiam

[ Dodano: 22:34, 16.03.2006 ]
AAAA sorka za blendy ale w internecie nie przywionzuje do nich uwagi , wiem ze ktos zaraz cos napisze hi hi hi
Jeszcze raz pozdrawiam
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

hehe,masz racje,wczesniej uzywałemtego nicka "existence" w skrócie!! A co do "dla każdego cos miłego" maszjednak racje, trzeba grac pod poublike bo grasz dla ludzi a nie dla siebie, ale wiesz, każdy chce miec jakis minimalny prestiż i wyskakiwac czasem poza obszary komercyjne,o tym mówie!!Ocztwiście Dj na imprezie jest dla ludzi, a ludzie dla niego i tego trzeba sie trzymać!! Pozdrawiam, 3m sie ciepło
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

byc może masz więcej, ale wiesz, ja też już swoje mam także nie traktuj mnie jak gnojka!!mam zdanie jakie mam i tyle, Twojego nie neguje!! jak sie nie zgadzasz trudno!! pozdrawiam
Zablokowany