Jaka Ochrona

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Jaka Ochrona

Post autor: Modzel »

A jak z bezpieczeństwem w tej Enigmie, chciałem się tam wybrać z żonką, ale dowiedziałem się , że dużo tam przychodzi Psaraków, a oni to już nie przebierają w czynach i każdy nosi w kieszeni nożyk , albo siekierkę i tylko czeka aby znaleźć powód aby te przybory wykożystać .
Trochę to odstrasza od tego aby tam zawitać, choć może to nie prawda i może tylko plotki, ale poczekam jeszcze zanim odwiedzę ten klubik.
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Nie wyrabiam jak czytam kolejne teksty na temat Psaraka.
Czy na inny osiedlach nie ma takich ludzi :?:
Są na każdym, ale oczywiście tylko jedno osiedle ma taką renomę. Psarak i żadne inne. Na reszcie osiedli są tylko spokojni ludzie. Owszem mieszkają tu Ci co noszą nóż w kieszeni ale MIESZKA TU RÓWNIEŻ KUPE SPOKO LUDZI KTÓRYM BUJKI NIE SĄ W GŁOWIE. Mieszkam tu już kilkanaście lat i powiem jedno, oni nie ją aż tacy straszni na jakich się wykreowali. Lubią robić bujki to fakt ale to zazwyczaj z tymi ludzkimi co maja jakieś zatargi. Jeśli nie zwraca się na nich uwagi, nie patrzy się na nich co chwile, po prostu traktuje sie ich jako zwykłych ludzi to nie sadze żeby Was zaczepili no chyba ze mieszkacie na Goworowskiej to wtedy nie gwarantuje
Wiec do jasnej ciasnej przestanie już pisać ze tylko ludzie z Psaraka są niebezpieczni bo to totalna bzdura. :!:
I to samo się tyczy dyskoteki, sadzisz ze w innych jak są ludzie np. Goworowskiej to oni nie maja noży w kieszeni itp i nie robią bujek Buhaha
POZDRO
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Bez urazy, ale czytałas to co sama napisałaś?
Obrazek
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Stiwi pisze:Bez urazy, ale czytałas to co sama napisałaś?
to Ty to przeczytaj jeszcze raz i do tego bardzo powoli to co napisałam, może wtedy kapniesz się o co chodzi w całym tym poście i po co zostal napisany BUZKA
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Powiem szczerze, w większości gdy bywałem na dyskotekach w Ostrołęce, czy to w Elbie, dawniej w Kisie, Avalonie, Ostoi itd, widziałem większość zadym wywołanych przez Psaraków, widziałem jeszcze pare innych rzeczy co robią na tych dyskotekach i czym się zajmują, owszem na Psaraka nie wszyscy są źli są i dobrzy, bo sam tam kiedyś mieszkałem i mam wielu znajomych,owszem źli ludzie są też i na Goworowskiej.
Śmieszne-oczywiście nie dostanie się w głowę jak się najlepiej na nich nie patrzy i nie zwraca uwagi -najlepiej zamknąć oczy, ale czasami wystarczyło jedno spojrzenie jak było ich kilku i ktoś dostawał w nosa i kosę pod żebro.
Nie zmienię swojego zdania na temat tych złych ludzi z Psaraka bo dobrze ich znam i wiem ,że są nieobliczalni, natomiast bardzo pozdrawiam tych dobrych ludzi co tam mieszkają i trochę współczuję .
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaka Ochrona

Post autor: steward »

Modzel pisze:A jak z bezpieczeństwem w tej Enigmie, chciałem się tam wybrać z żonką, ale dowiedziałem się , że dużo tam przychodzi Psaraków, a oni to już nie przebierają w czynach i każdy nosi w kieszeni nożyk , albo siekierkę i tylko czeka aby znaleźć powód aby te przybory wykożystać .
Trochę to odstrasza od tego aby tam zawitać, choć może to nie prawda i może tylko plotki, ale poczekam jeszcze zanim odwiedzę ten klubik.
Pod tym względem nie masz się co bać, w Enigmie ochrona to naprawde normalni ludzie. Gówniarze z nożykami, o ile wiem i widziałem, nie mają wstępu. Lokal jest bez zarzutu.

Co do tych akcji "Psarak vs. Goworowska" to aż brak mi słów... poprostu kilka bardzo młodych ludzi mieli ciężkie zabawki w dzieciństwie... przez te konflikty rujnowane są po 1) Ostrołęckie lokale, po 2) ulice, skwery, bloki
ogólnie nic dobrego z tego nie wychodzi...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

steward pisze:mieli ciężkie zabawki w dzieciństwie
Poprzykręcane do podłogi :!: :twisted:
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

Psaraki to zwykła patologia, wiadomo ze na każdym osiedlu nie wszyscy sa w pożadku, ale oni to przeginaja poprostu.. ;>
i Aniu nie bron ich tak, bo moze jakbys nie mieszkala na Psarakach to Ty albo Twoj chlopak tez by tak za nic dostal :|

aha okreslenie psaraki wiadomo nie tyczy sie wszystkich mieszkancow tego osiedla, tylko te "typowe" jednostki ..
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

jesteście śmieszni, równie dobrze możecie dostać nożem na pomianie od wracającego z "kiraczewa" ćpuna co od psaraków na jakiejś dyskotece...
Tak naprawde to nigdzie nie jesteśmy bezpieczni nożem można dostać wszędzie i nie koniecznie od psaraków. Nie bronię ich, ale Ci, którzy uprawiają "Klubbing" wiedzą, że w większości ostrołęckich lokali nie mają wjazdu. Także bardziej martwcie się o drogę powrotną do domu niż o atmosferę w klubach :D
Co do tych akcji "Psarak vs. Goworowska" to już w ogole tego nie skomentuję... :wink:
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Horvat zgadzam się z Tobą w 100% Nie można tego lepiej ująć. I to prawda ze te największe debile mojego osiedla nie są z reguły wpuszczani do lokali w Once. Nawet w Elbie maja problemy z wejściem jak są za mocno pijani lub ućpani. A do reszty dyskotek zazwyczaj nie chodzą, wiec nie mam pojecie gdzie wy widzicie na okrągło rozróby wywoływane właśnie przez nich i to na dyskotekach. Jeśli mają zrobić jakoś rozrube to zazwyczaj wpadają do lokalu i robią burde i to z konkretnymi osobami ale nie bawią się i nie siedzą cało noc w lokalu.
Modzel pisze:ale czasami wystarczyło jedno spojrzenie jak było ich kilku i ktoś dostawał w nosa i kosę pod żebro.
no właśnie napisałam że lepiej na nich nie patrzeć, wogóle nie zwracać uwagi. I nie przesadzaj że zaraz kosę pod żebro, bo jak by tak było to w szpitalu by nie starczyło łóżek.
Tak naprawdę to tych najgorszych debili co robią burdy o byle co, zostało już mało bo albo siedzą albo dorośli i te głupoty już im nie w głowach, a reszta która jest naprawdę niebezpieczna, z którymi nie radziłabym zadzierać, zwykłymi szarymi ludźmi się nie zajmuje i napewno nie robią bujek na dyskotekach.
genabisSs pisze:Aniu nie bron ich tak, bo moze jakbys nie mieszkala na Psarakach to Ty albo Twoj chlopak tez by tak za nic dostal
Ja ich wcale nie bronie tylko mam już serdecznie dosyć założenia ze tylko od Psaraka można dostać. Przecież tak samo jest wszędzie. Nie powiesz mi ze na twoim osiedlu nie ma takich ludzi :?: I jest całkowicie bezpiecznie.

A tak na marginesie to Psarak jest na tylko porządny że dziewuch samych nie rusza nie to co Goworowska. Sama się o tym dobrze przekonałam i to tylko i wyłącznie za to ze mieszkam na wrogim im osiedlu. Cudem uniknęłam dostania prosto w twarz kastetem i nie było ze mną wtedy żadnego chłopaka który by im się jakoś nie spodobał.
POZDROWIONKA
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Ja mam taką propozycję, złóżmy się, wykupmy kawałek ziemi niedaleko plaży, ogródźmy siatką z drutem kolczastym, podłączmy do prądu... następnie wpuśćmy tam psaraków razem z goworowską, niech mają nawet po jednym bejsbolu. Czyż to nie jedyne rozwiązanie :?: Ja innego nie widzę. :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

steward pisze:Ja mam taką propozycję, złóżmy się, wykupmy kawałek ziemi niedaleko plaży, ogródźmy siatką z drutem kolczastym, podłączmy do prądu... następnie wpuśćmy tam psaraków razem z goworowską, niech mają nawet po jednym bejsbolu. Czyż to nie jedyne rozwiązanie :?: Ja innego nie widzę. :wink:
no to byłaby BONANZA (był swego czasu wyświetlany w TV serial o tej nazwie) :D czyli nic nowego nie wymyślili :!:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Akna pisze:A tak na marginesie to Psarak jest na tylko porządny że dziewuch samych nie rusza nie to co Goworowska.
hehe..a ja z tym sie nie zgodze.. ruszaja dziewczyny,ja sie o tym przekonalam!! w pewnym lokalu doszlo do bijatyki i nie patrzyli czy dziewczyna czy chlopak :x gówniarze 17letni..a skakali jakby z 30 na karku mieli... skonczylo sie przed lokalem,malo tego ze z nozami wyskoczyli to jeszcze butelkami rzucali :? kultura niesamowita :x
no ale naszczescie skonczylo sie dobrze..tzn..dla mnie i reszty.. :)
bo tamtych do nyski i na 24 z pikietami pojechali..hehe
z Goworowska nie mialam zadnych przygod..i mam nadzieje ze nie bede miala.. :wink:

co do tego zamkniecia ich w klatce..wrzucilabym chyba jeszcze Jaracza :x nie zaciekawie sie tam przechodzi wieczorem :(
a szczegolnie..mnie dziewczynie :(

a co do ochrony,to dobrze,ze sa w lokalach bo jeszcze jakby ich nie bylo..to nie wiem co by sie dzialo.. "rzeź" :?
tylko ta ochrona tez musi sie jakos zachowac..
a nie zaraz z giwera wyskakiwac :?
ech.. dobrze,ze sie nie dzieje to co Wawie :?

to tyle :wink:
pozdr.
a buuu
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2006, 19:04
Lokalizacja: :)

Post autor: a buuu »

"A tak na marginesie to Psarak jest na tylko porządny że dziewuch samych nie rusza nie to co Goworowska."

oj, nie wiem nie wiem!


wiem jak jest na Psaraka, wiem jak na Goworowskiej! zreszta nigdzie teraz nie jest bezpiecznie... i taka jest prawda! :shock: :?
karolinka510
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2006, 23:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: karolinka510 »

Jezoooo! Dajemy się zwariowac. Przecież to jest kompletny REGRES W EWOLUCJI: taki podział na dzikie plemiona, które się tłuką, jak przyjdzie im się spotkać. Jaki komfort życia daje miasto, w którym idąc ulicą zastanawiasz się na kogo mozesz spojrzeć a na kogo nie?!!!!!!!!!! W czym ten ktosiek jest lepszy ode mnie, że on się na mnie może GAPIĆ, a ja na niego nie?!:/
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

psarskiego jako osiedle ma cos czego nie maja inne, kiedy ktos od nich jest w klopotach ida wszyscy..bez wyjatkow:D

a co do afer w dyskotekach to mozna w leb dostac od kazdego pijanego koksa albo glupka,ktory najpierw macha rekami dopiero potem mysli(albo i wcale nie mysli)
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

MegiSia pisze: w pewnym lokalu doszlo do bijatyki i nie patrzyli czy dziewczyna czy chlopak
Chyba napisałam nie dość wyraźnie. SAMYCH DZIEWCZYN tzn. nie podczas bujki na dyskotece bo wtedy to można dostać nawet od swojego znajomego przez przypadek lecz na ulicy np. tak jak było w moim przypadku stałam sobie przy sklepie sama, czekając na znajomych aż zrobią zakupy, podszedł do mnie chłopak, zaczął coś tam gadać, w pewnym momencie pyta się gdzie mieszkam, ja początkowo nie mam ochoty powiedzieć gdzie bo widzie ze koleś jest pijany i nie wygląda zbyt przyjaźnie, ale się upiera, więc mówię i gdy pada słowo Psarskiego koleś wyciąga kastet z kieszeni i mówi ze ma ochotę mi przywalić bo nie cierpi mojego osiedla WIDZISZ RÓZNICE :?: BO JA OGROMNĄ

Ale to już koniec moich wypowiedzi na temat Psaraka, i wcale nie są oni cool, są to debile których nigdzie nie brakuje niestety :(
POZDRAWIAM
Edward pisze: Wiesz jak to brzmi? "Psarak jest elo i c00l bo nie zaczepia dziewczyn a Goworoska fee, buu, i nie elo i c00l bo zaczepiają dziewczyny"
A nie sadzisz ze jednak to ich stawia w odrobione lepszym świetle :?: . W końcu jesteśmy jako ta słabsza płeć i jak jesteśmy same to są nikłe szanse na samoobronę.
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Akna pisze: Chyba napisałam nie dość wyraźnie. ........ WIDZISZ RÓZNICE :?: BO JA OGROMNĄ
no właśnie nie dość wyrażnie napisałaś..różnie mozna bylo to odebrac :?
trzeba bylo dodać to wcześniej,ze bylas sama itp..
ale mi chodzilo ogolnie o psaraku..ze dla nich nie ma roznicy czy plec meska czy damska..panosza sie gówniarze.. i niby tradycje Psarskiego ciagna.. bo kiedys tam bylo gorzej.. wiem bo mieszkalam tam :x
na kazdym osiedlu,na dysce czy nawet w swej klatce moze dojsc do niebezpiecznej sytuacji...bijatyki,gwalty itp... i nawet sasiedzi nie uslysza :( wiec jestesmy zdani tylko na siebie,bo watpie ze Ktos sie bedzie mieszal w bujki czy tp... takich"typkow"nie brakuje :cry: ..tak wiec nie mamy co pisac i sie przekomarzac..wszedzie jest niebezpiecznie!!
A tych pedofilów i gwałcicieli to bym rozstrzela :x
Psychike i zycie ludziom niszcza... ech..
"Temat rzeka" :(
to tyle
hehe

pozdr.i milego weekendu :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

MegiSia pisze: no właśnie nie dość wyrażnie napisałaś..różnie mozna bylo to odebrac :?
trzeba bylo dodać to wcześniej,ze bylas sama.........
A tych pedofilów i gwałcicieli to bym rozstrzelała :x
Psychike i zycie ludziom niszcza... ech..
No tak temat poboczny, zamiast napisać że pedofil ją (MegiSię) molestował to pomyje wylała na porządnych mieszkańców ul. Psarskiego
coś pod sufitem Megaś nie tak????
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

oes pisze:No tak temat poboczny, zamiast napisać że pedofil ją (MegiSię) molestował to pomyje wylała na porządnych mieszkańców ul. Psarskiego
coś pod sufitem Megaś nie tak????
buahaha :ble:
wez odbij... :crazy:
chyba masz cos na sumieniu.. ?!
prawda w oczy kole... :twisted:
heh.. :ass:

:lol2:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

MegiSia pisze: prawda w oczy kole... :twisted:
heh.. :ass: :lol2:
no kole, takie bezmyślne paszkwile na super mieszkańców ul. Psarskiego :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

oes, ale Ty jesteś głupi :!: albo jesteś bezmyślnym prowokatorem, albo naprawdę Cię ktoś gnębił w dzieciństwie :twisted:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

oj horwuś, 3 x albo :D

chyba coś nie tak z twoją łepetynką :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hym hym no wszędzie można dostać ale Psaraki siebie sami tak wykreowali więc się wszyscy czepiają..i tyle
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

e tam, to jest taka fama :D

Ci co ją spowodowali to juz nie mieszkają na ulicy(osiedlu) Psarskiego :!: zostali przesiedleni do bloków socjalnych i tam zaczeły się kłopoty okolicznych mieszkańców
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ