Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
weronika_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 12:05

Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: weronika_ »

Witam!
Jestem ciekawa waszej opinii na temat bramkarzy w dyskotekach. Co sądzicie o ochronie np. w Avalonie czy w Elbie?
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: H___G »

Zdecydowanie najlepsza i zorganizowana ochrona jest w Alcatraz.I można pogadać z nimi jak z ludźmi.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: sKaLpeL »

ochrona w ostrołęce woła o pomstę do nieba, np. w elbie jest wjazd w każdy piątek i sobote i ludzie płacą po 10zł wydaje mi się że oprócz samego przebywania w lokalu jest to również opłata za ochronę, a gdy na dworzu przy stolikach jest afera to oni nawet nie podejdą rozdzielać tych którzy "coś do siebie mają" tylko czekają do momentu aż się zacznie akcja, w takich momentach powinni "urwać łeb" całej sprawie zanim dochodzi do rękoczynów
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: Olqaa »

moim zdaniem najgorsza ochrona jest w coloseum. Bardzo nie miła, dlatego tam już nie chodzimy ze znajomymi. Panowie laskę robili, że się tam wchodzi;/
angelinab
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2010, 16:14

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: angelinab »

Za to jaka ochrona jest w Zalesiu w Ibizie. Chamstwo i nic więcej. Obmacywanie przy wejściu, wyciąganie łap do klientów zanim się zorientują o co chodzi i kto do kogo o co ma problem. A na koniec przepraszają i masz wstęp do końca życia za darmo, tylko Ty już nigdy więcej tam się nie zjawisz. Czasem się zdarza że na koniec po zamknięciu chłopcy mają trochę się powyżywać i pookładać pijanych pod lokalem.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: H___G »

Olqaa pisze:. Panowie laskę robili, że się tam wchodzi;/

już widzę te tłumy gejów podążające do coloseum żeby panowie im laskę zrobili za wejście

Przepraszam że nie na temat.\

Swoją drogą też tam nie chodzę wprawdzie nie miałem styczności z "ochroniarzami" w coloseum ale widziałem ich "profesjonalizm" rodem z odpustu w kamiance.
nie obrażając odpustu w kamiance który uważam za najlepszy odpust w okolicy :D
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Ochrona w ostrołęckich dyskotekach

Post autor: Piska »

A w Avalonie jest jakas ochrona ?
ODPOWIEDZ