Vision express - ile kosztują okulary

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: wiolettta »

Hej. Muszę zmienić okulary. Czy ktoś z was kupował okulary w Vision Express? Ile kosztowały (około)? Czy cena jest porównywalna do tej u małych optyków? Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: _RAMZESEK_ »

Ja robilem okulary w Handlowcu od strony BGŻ... duzy wybór oprawek ,fachowa obsluga.. co do Vision Express to nie wiem jakie tam sie dostaje okulary i rowniez nie wiem jak jest z gwarancja...ale wychodze z zalożenia ze nie bede dorabial ,,masówek-sieciówek".
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: Oczy Nocy »

Ceny robocizny i szkieł są porównywalne, jednak oprawek no niestety już sporo wyższe. Możesz wybrać takie za 50 zł (ale są bardzo brzydkie), a są tam też takie za 800-900 zł. No te drogie są wypasione to fakt, ale chyba przesada. Ja polecam optyka tam w handlowcu od strony rynku taki ciąg sklepików (od strony BGZ), śliczne oprawki tam są i nie są drogie. Ja sobie wybrałam oprawki za 140 zł i są naprawdę eleganckie, kolorowe, szkła kosztowały mnie 70 zł (minusy z antyrefleksem), no i robocizna chyba 50. I jestem bardzo zadowolona. A pani bardzo miła dużo mi doradziła. :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: Qrzysio »

Ja zapłaciłem za wszystko nieco ponad 400zł. Oprawki fajne, plastikowe szkła (bardzo drogie) z filtrem do komputera + ubezpieczenie w razie uszkodzenia (wymieniają całe okulary - koszt to 10% zamówienia).
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: Kartofelek »

Zdecydowanie nie polecam optyka mieszczącego się naprzeciwko tzw. ,,Konsumów". Wyjątkowo, rażące nastawienie na zysk za wszelką cenę. A ceny zabójcze. Nie czuje się tam troski o konsumenta. Nie polecam i nigdy z usług tych pań tam nie skorzystam.
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Vision express - ile kosztują okulary

Post autor: Molly_18 »

Ja za oprawki i szkła z filtrem komputerowym zapłaciłam ok 500 zł; )
ODPOWIEDZ