ENIGMA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Dobra Yarek, sie przyznaj że ulubiony Kolor Twój to Różowy i będzie po sprawie!!, widziałem Cie ostatnio w różowych skarpetkach :D hihihih
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Czepiacie sie... plakat jak każdy inny, nie przynudzajcie :P a line-up calkiem fajny tylko jedną rzecz bym zmienil, a mianowicie kolejność: Diana D'Rouze zamiast Faxx'a, niezbyt jego muza trafia do mnie, strasznie mnie nudzi, a godzina 03:00 to troche pozno, braknie juz sił :? to tyle :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat.
Bartix
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Bartix »

Jak czytam te ostatnie posty to mam niezło polewke :D :D :D ale do rzeczy, co wy jedziecie tak po tym Yaroshu i całym klubie.Ta dyska jest świetna bo każdy kto sie tam bawił wychodził zadowolony,a znam wielu takich!!!Góral daj sobie na luz chłopaczku bo przykro ciebie słuchać ijak czytam twoje posty to mi ciebie szkoda.A co do ciebie Coexistence gratuluje głupoty, ostatni post bardzo inteligentny.A jeszcze ADMIN cały czas piszesz BYKOM STOP to popatrz na powyższe posty i pomyśl troche albo przestań pisać. :!: To na tyle pozdro for all!!!
Bartix
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

Bartixiku "BYKOM STOP" a sam co piszesz, spójrz raz jeszcze na swojego posta. Nie dziw się, że ludzie jadą po tym klubie - wystarczy poczytać poprzednie posty pani "megisi" - ciekawe czemu umilkła?? Zamiast promować klub to wy tylko się kłócicie, a ja swoje 3 grosze lubie dopisać. Podtrzymuje swoje pytanie gdzie jest ta stronka??
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

heheh, patrzę Góral ostro ostro :D, z tego co wiem stronka jakaś tam była, widziałem, ale to była raczej namiastka strony!! może jednak z czasem powstanie coś ciekawego!!!! Pozdro
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

pozwole sobie zacytowac pewien opis!

Kod: Zaznacz cały

Nie dyskutuj z debilem. 
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem
dlatego milcze :twisted:
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

witam!
rok szkolny się zaczyna więc i czas rozpocząć nowy rok klubowy!
zapraszamy w każdy piątek od 21.00 w klimaty muzyki klubowej - house, trance, . . . . . - startujemy 9 września,
w najbliższych tygodniach Klub ENIGMA odwiedzą między innymi: Ola, Diana D'Rouze, Sonic Trip, Levy . . . . . więcj informacji niebawem.
Do zobaczenia w Klubie :-)
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

każdy piątek to już chyba był klubowy. Prawda boli Enigma upada coraz niżej, obsługa do bani, muzyka też nie mówiąc o dzieciach które tam przychodzą. Nawet na forum tu już nikt nie pisze.


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no witam ja jak dobrze pamietam to enigma zawsze zostawiala po mnie dobre wrazenie dzieci tam nigdy nie widzialem i mam nadzieje ze nie zobacze ;) a muzyka klubowa powinna tam byc codziennie ;) obsloga mi zawsze pasowala :P no to tyle nie narzekac tylko bawic sie ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

widocznie nie byłeś tam dawno. a tak wogóle to dawno Ciebie na forum nie było i z etgo co pamietam to nie wypowiadałeś się o enigmie pozytywnie. nadal podtrzymuje swoje zdanie.
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

rzeczywiscie reklama niczego sobie :rotfl: to napoewno dyskoteka czy strip-club dla panow? jak dysko to musze sie tam przejsc z czystej ciekawosci! a sciany tez sa rozowe :?:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

ściany są koloru ciemno różowego dyski to tam nie ma a co do strip..... to tylko za barem heheheh
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no przyznam ze bedac na drogim koncu polski nie mialem okazji odwiedzania enigmy ale dochodzily mnie czasem wiesci z imprez wiec wiem conieco co sie dzialo ;) i nadal uwazam ze nie jest zle ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

iga 23 pisze:rzeczywiscie reklama niczego sobie :rotfl: to napoewno dyskoteka czy strip-club dla panow? jak dysko to musze sie tam przejsc z czystej ciekawosci! a sciany tez sa rozowe :?:
nie kolego sciany nie sa rurzowe to tylko ulotka jest w takim koloże!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
( a te byki to odnośnie analfabety Laseczki26 która jest prawdopodobnie transwestytą..heheh) 8)
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

megisa nie wiem co tobie dadzą wiadomości na priv, jak chcesz pogadać to wypowiedz się tutaj, po sobocie miałem takie wrażenie. A co do bizona czy jak mu tam to chyba pomyliłaś się z reklamą żubra, choć może to nie bizon.
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

:lol: tylko błazna z siebie robisz :twisted: i Ty masz 29 lat?? :shock: :lol:
nie chce zaśmiecać forum,tak jak to Ty robisz :crazy: a tam mogę Ci nawtykac ile ze chce :] :ass:
ale jak chcesz powtórze to jeszcze raz tu! ODSTOSUNKUJ SIE ODE MNIE i od tego klubu !! :ble:
jeśli nie podoba Ci się tam,to po co przychodzisz????????
może wlasnie te "dzieci"podrywac?? albo może na te"różowe ściany popatrzeć??? :lol: :lol: :lol: :P

striptiz za barem? :D buahaha.. Ty to masz wyobraźnię.... :roll: a może jeszcze na środku sali rurke widziałeś i nagie tancerki??? heh :crazy: weź Ty sie lecz czlowieku,bo czytajac Twoje posty(tylko o enigmie)stwierdzam fakt ze nie najlepiej z Toba :x i że za coś masz żal do nas :twisted: hehe :P

może kiedys zdobędziesz się na odwagę i powiesz nam to w klubie,
a nie pisząc tu głupoty :? dosłownie jak DZIECKO !! :|
RaQ

Post autor: RaQ »

a to ta przytUpawa jeszcze funkcjonuje? :oops:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

tak istnieje, nie wiem czemu ale jeszcz istnieje. za duzo dzieciarmi a i megisia jakas taka niedorobiona hehehe. Tylko sie tam dopić można :P :P :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co z tą ENIGMĄ? Reklamowali się, że dyskoteka zawsze będzie z REE, a wczoraj idę i chcą 5zł. W sumie najpierw byłem przez biletami i mpreza szybciej się rozkreciła niż w KISSie, ale widać że tutaj to dyskoteka tylko dla młodszych, przed 18 rokiem. Mało jest starszych, a jak już są to siedzą (pozdro dla siedzących na kanapach :]) Muzyka w miarę, bez rewelacji, bardzo podobna do tego co w KISSie, ale w ENIGMIE nie słyszałem disco polo (może mnie w tym czasie nie było?)
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

niektórzy pomyślą że bardzo nie lubie Enigmy - i maja racje. Byłem wczoraj i nic a nic sie tam nie zmieniło a z tym wjazdem to racja - miało być zawsze za free a tutaj taki "suprise". Więc proszę o wyrozumiałość - dzieci i brak wkładu w klub nie przyniesie zysków.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wczoraj w ENIGMIE w męskiej toalecie na zaklejonych drzwiach z wyjętą klamką widniał poniższy napis:

Obrazek


Polakom gratulujemy świetnych ortografów.
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

:shock: buahaha :lol: dobre :P :D
dobrze,że miałam wolne :]

a Ty Qrzysiu? nie masz co w WC robić tylko fotki pstrykać ? :lol: :lol:
czy mścisz się za te 5zł za wjazd ?? :lol2: :lol2:
po za tym pokaż mi gdzie było napisane "że nigdy tam nie będzie wjazdu??? :roll: heh.. chciałbyś :?

Współczujemy tym polakom co nie mają na wjazd :> 5zł :lol2:
:roll: piszesz o tym,jak by Cię to naprawdę tak bolało...

zajmij się lepiej kasacją na tym forum,bo masz tu NIEZŁY syf :x
administrator :lol: :lol:

pfff..
tylko zaraz tego nie skasuj (post na temat i bez bluźnierstw) , na tym forum są gorsze posty... :!: :x

pozdr. :P

i jakby Ktoś pytał, ta "przytupaja" nadal funkcjonuje i ma się dobrze!
czasami pęka w szwach..i nic nie wskazuje na "niewypał" :P :wink:
zawiedzeni?? :twisted: :ble:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

MegiSia akurat miałem co robić w toalecie, ale poza tym lubię robić fajne fotki.

Poza tym mam jeszcze jedno zdjęcie sprzed kilku tygodnie wcześniej, ale go nie opublikuję, przynajmniej na razie, bo jeszcze ludzie zaczną kląć, a nie chcę mieć tu większego syfu ;)

Poza tym pozdrów Bartka.
Pako :)
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2006, 21:06

Post autor: Pako :) »

Elo wszystkim.Bywam ostatnio w Enigmie jestem z OStrowi Maz.klub jest fajny teraz nawet w ostatki na sali bylo az ciasno obsluga jest OK a ceny tez do przyjecia.ochrona daje rade hehe tzn nikt sie nie bijei nie ciaga i jak spostrzeglem nawet nie ma zamiaru nikt krecic jakiejsc afery.Jedynie co mi sie nie podoba to chwilami muzyka wiecej techno hausu a jak juz inna leci muzyka czasami to powinna sie dobrze przeplatac bo wiadomo kazdy lubi co innego.

Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ