APOKALIPSA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

APOKALIPSA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej z dyskotek w naszym mieście.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z Klubem APOKALIPSA, dawniej popularnym MARKUSEM.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Jak ktoś tam był to niech napisze jak jest, podobno są jakieś podświetlane klatki i stoły ,może klimat być fajny no i podobno ten niekulturalny szatniarz-ochroniarz to już historia.
Jak ktoś ma więcej info to niech pisze, bo mam zamiar się tam wybrać i zobaczyć jak jest, ciekawe czy jest starsze toważystwo czy przedszkole???
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

No niestety ja bylam , ktos pisal ze sie duzo zmienilo , na moje oko to nic prucz klatek kture stojo nonstop puste , sorka ale tak jest :P
Bawic Sie To Jest To !!!!
sylwon
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2006, 0:16
Lokalizacja: ze Wsi

Post autor: sylwon »

słyszałem, że ostatnio widziano tam psaraków, w elbie pustak to odwiedzaja apokalipsę
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KvN »

Były Dj z Markusa jest z psaraka POZDRO DJ BEBZI !!!!!!!!!! :twisted:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

sylwon pisze:słyszałem, że ostatnio widziano tam psaraków, w elbie pustak to odwiedzaja apokalipsę
Raczej nie. To nie ich rewir.
polemik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2006, 0:34

Post autor: polemik »

Witam. Psaraki To Tępaki Świnie Do Chlewa.


Swoją drogą jak można nazwać tego Bebzona Dee jay-em koleś nagrał 2 płyty z muzyką i już dee jay odrazu.On jest nikim a nie dj. moim zdaniem na ten przydomek trzeba zasłużyć a te małe gnoijki to zrobili z tego lokalu na maxa lipe i niedziwe się ze właściciel sprzedał to.

Moze Mu wydaje się ze jest Dj. uha ha ha ale się uśmiałem.
Pomyłka z pomyleniem.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dj_Adi nie wiem ogolnie co tam napisalem wyzej ale przeczytałem kawałek jednego zdania i będę się trzymał swojego sloganu w podpisie.

Czy bramkarz stojąc na bramce wpuszcza ludzi zaglądając w dowód osobisty i odrzucając tych, którzy jako adres zamieszkania mają wpisane: ul. Psarskiego?

Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Dj_Adi nie gral przypadkiem kiedys w markusie? Jak tak to grales wszystko co popadnie - dla ludzi! A widze ze teraz zmienil Ci sie gust i grasz to co Vampire i Quest chce...
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Qrzysio pisze:Czy bramkarz stojąc na bramce wpuszcza ludzi zaglądając w dowód osobisty i odrzucając tych, którzy jako adres zamieszkania mają wpisane: ul. Psarskiego?
Nie trzeba w dowód zaglądać. Oni to mają na czole napisane :wink:
A tak serio to, kto mieszka w Ostrołęce, ten wie jak wygląda "typowy psarak"

pzdr.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

zgadzam sie po częsci z polemikiem dj który nagra dwie płyty i mysli ze jest dj wcale nim nie jest o dj nie staje sie dj'em dzieki 2 płytom;/ no sorry ale tak jest dla mnie dj'em jest Westbam albo np Dj Alien lub Tiesto a nawet Dodziu bo o nich się mówi się wie kim oni są a taki dj bebzon pierwsze słysze czy adi chyba od niedawna?? to raczej zalążki dj jak na razie dla mnie dj musi mieć już jakąś renome i tyle :lol:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dj_Adi »

nod obra skoro musi miec renome to przepraszam bardzo ale jak ma ja sobie zrobic?? chyba od czegos musi zaczac... a i niemam 2 plyt tylko troche wiecej.... w tym miescie naprzyklad niemozna sobie raczej zrobic dobrej renomy:/ jezeli chcesz mowi cos o tym jak gram to zapraszam do Apokalipsy, pozluchasz zobaczysz np: przejscia... i wtedy mozesz mowic ze jestem zalazkiem :) pozdrawiam....
Adi
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

nie chciałam nikogo urazić masz racje trzeba od czegoś zacząć ale widzisz Dodziu staję się coraz że tak powiem"sławniejszy" ja nie oceniam jakim jesteś dj'em no ale nie można na pewno powiedzieć że nie wiadomo jaki z ciebie dj każdy powinien mieć trochę skromności co do swojej osoby
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

:)

Post autor: Dj_Adi »

ja niemowie ze jestem niewiek jaki Dj.... ale robie to co zawsze chcialem robic... bo to lubie... a przede wszystkim kocham muze :) pozdrawiam.. i zapraszam na impreski swiateczne w niedziele i poniedzialek :) buziaki:**
Adi
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

polemik pisze:

koleś nagrał 2 płyty z muzyką i już dee jay odrazu..
chciałam sprostować że zgadzam się tylko z tym zdaniem;/ bo po przeczytaniu pierwszego posta polemika to krowa by nawet się uśmiała normalnie chyba kolega nie wykazał się inteligencją hmm a psaraki to wcale nie tępaki nie obrażaj tych co się tam wychowywali w tym mnie i moich przyjaciół
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
mArTiNi
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2006, 0:19

Post autor: mArTiNi »

z jednej strony zgadzam się z tym,że po nagraniu dwóch płyt nie powinni się uważac za wielkich dj'ów ale z drugiej strony każdy powinien robić to co kocha i wierzyc że mu sie uda. Zresztą od czegoś w końcu trzeba zacząć. Pozdro dla wszystkich wierzących w marzenia :)
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dj_Adi »

Dzieki za zrozumienie... wlasnie o to mi chodzi :)
Adi
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dokładnie o to chodzi. Pozdro dla wszystkich wierzących!!! :D
Awatar użytkownika
mArTiNi
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2006, 0:19

Post autor: mArTiNi »

no prosze jakie mam poparcie :D:D:D a w apokalipsie jeszcze nie byłam :P jak tam jest?? ;]
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

oj martini juz stajesz siuę sławna na forum hehe;D no masz racje wiara czyni cuda w koncu:0
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

pozdrawiam wszystkich popier..doleńców... w tym temacie..!!! :-)
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

ja tam niedawno bylam, lipa, kupa malolatow... czulam sie jak opiekunka na obozie, tam wogle nie ma starszych osob, a discjokey'e bo nie deejay'e (dj to osba ktora sama tworzy muze a nie mixuje gotowce, tzn wplata koniec jednego kawalka w poczatek drugiego) graja lipna muze... wrecz usypiajaca... kiedys tam poszlam na techniawke a kolo zaczal hh zapodawac, innym razem poszlam i bezczelnie powiedzialam "DJ" wprost ze niech zarzuci cos to tanczenia a nie kolysanki ...

[ Dodano: 15:22, 19.11.2006 ]
dodam ze gral jakis mlody...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dla Twojej wiadomości, osoba tworząca muzyke to producent, jest wielu dj-ów, producentów w jednym.. także mylisz pojęcia
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

sorki, ale dla mnie ci co nic wiecej od siebie nie dadza procz tego ze maja 2 płytki i sprzet do przyklejania jednego songa do drugiego nie powinni okreslac sie mianem dj'ów... Dla mnie DJ to osoba ktora sama cos tworzy, dodaje od siebie, zmienia, wplata inne sample itp itd a gosc ktory streczy za :konsola" na byle jakiej dyskotece to discjockey, a w Apokalipsie jak narazie trafiam wlasnie na takich, i do tego jeszcze te brzemienia "majorca" , "coco jambo" - szkola podstawowa mi sie przypomina a mlodsi rocznikiem to pewnie wogole tego nie kojarza :-), i do tego te kawalki nie maja nic wspolnego z techno, house czy innym gat. takiej muzyki...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

:) musze się z Toba co prawda troche zgodzić bo masz racje, no ale Dj a producent to co innego ;) moze byc dwa w jednym, ale również może być oddzielnie, a co do nagrania dwóch płyt to mozę sie zdziwisz, ale ostatnio z 6 płyt grałem 3 godziny i parkiet był pełny ;) dlatego sądze że to też żaden wyznacznik.. ;) a tu mały cytat z encyklopedii na temat pojecia kim jest Dj "Praca didżeja polega na miksowaniu piosenek, a prościej – na likwidowaniu wyraźnych przejść między piosenkami."
ODPOWIEDZ