AVALON - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

AVALON - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej z popularnych dyskotek w naszym mieście.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z AVALONEM.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Post autor: misiek »

Jest niezle szczególnie w lato
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Na impreze tam nie pojde ale pizze maja super:)
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

Avalon jest tak nudny i katastroficzny, ze nawet malo kto sie tu o nim wypowiada :sleep: nudy i tyle. dla mnie tak jest. ostatnio bylam tam chyba rok temu a to tylko dlatego ze chcielismy ze znajomymi sie pobawic, a nic kompletnie sie w oce nie dzialo, wszedzie puchy, a mielismy wielka ochote choc troche poszalec, wiec poszlismy tez zerknac co sie dzieje w avalonie. bylo ze 40 osob, muza beznadziejna i ten klimat, a raczej jego brak. wolelismy posiedziac w domu przy piwku niz tam. jesdnym slowem, avalon ma swoje wzloty i upadki, ale to co jest od dwoch lat (jak dla mnie) to wlasnie wielki upadek avalonu. czy sie kiedys jeszcze wzniesie? no nie wiem... byc moze ale niepredko pewnie.
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

nudy to mało powiedziane. Kiedyś był tam klimat i dobra muza, teraz to brak mi słów.
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

no wlasnie. dokladnie. pamietam ze kiedys sie tam zajrzalo weszlo i bylo niezle, a teraz to brak slow i tyle. a przecierz np co do wielkosci lokalu i wystroju jak na ostroleke to tam nie jest zle. wystrojem i wielkoscia avalon przebija kiss i elbe, a w lato to juz zupelnie gdyz jest tyle miejsca przed klubem stolikow sporo, tylko zeby tam jeszcze bylo 'to cos' co przyciaga ludzi do zabawy... avalon sie jednym slowem zawiesil i nie moze jakos spowrotem zatrybic.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Ale rybkę mają dobrą i pizza nawet nawet :) To jedyne plusy tego miejsca. Tak poza tym to zryty lokal :?
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

jadlam tam tylko raz pizze. nie byla zla. fakt.

[ Dodano: 11:18, 10.10.2006 ]
jadlam w nocy wlasnie kieeeeedys dawno temu jak tam bylam na dyskotece, wiec biorac pod uwage okolicznosci (noc dyskoteka pijani ludzie ogolnie) to nie dwalili byle czego tylko calkiem wporzadku pizze zjadlam. dodam ze ja akurat nie pije zeby sie upic wiec zaraz bym sie spostrzegla jesli odwalili by lipe a nie pizze. :D
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

prowadzo to nieodpowiednie osoby, ta włascicelka i ten włascicel to so jacys porołbani.. naprawde... kiedys chciali zeby muj kolega tam grał ale on sie nie zgodził bo za mało płaco..... strasznie tam jest,, ona *****..a..ana on tesz .. majo hajs i pierd..olo klimat...
Likwidacja..przykro mi...
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

[quote="rybka"] wystrojem i wielkoscia avalon przebija kiss i elbe, quote]


elbe to tak ale kiss to chyba cos ci sie pomyliło
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

kwestia gustu. :wink:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

avalon to restauracja i nic poza tym i tak należy go postrzegać, bo na siłę dyskoteki z tego się nie zrobi. A co do wystroju Kissu to by przydało się chociaż oświetlenie zmienić - ale to już nie ten temat żeby się wypowiadać.
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

góral pisze:avalon to restauracja i nic poza tym i tak należy go postrzegać,
juz ty lepiej nie pisz jak nalezy co postrzegac... kazdy patrzy na to jak chce. a ze to nudne miejsce na impreze to juz inna sprawa.
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

rybka pisze: juz ty lepiej nie pisz jak nalezy co postrzegac... kazdy patrzy na to jak chce. a ze to nudne miejsce na impreze to juz inna sprawa.
jeżeli brakuje Tobie pomysłów na odpisywanie na posty i chcesz w ten sposób zainpowonować komukolwiek to chyba się pomyliłaś. Jeżeli zgadzasz się z moją wypowiedzią to po co ją komentujesz??
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AsiA »

w Avalonie ostatnio sa bardzo dobre koncerty, ostatni J.J.Band to po prostu rewelacja !!! Oby wiecej takich imprez. Troche malo miejsca, ale jak sie slucha muzyki, to sie o tym zapomina :)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

ja to bym wwo,ostra zaprosil! o to był by koncert!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No na pewno :twisted: Ludzie by walili jak w ogeń :D
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

I to jest twoim zdaniem fajne?
Obrazek
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Ja lubię avalon. Moim zdaniem to miejsce gdzie można potańczyć, zjeść coś pysznego i spotkać wielu znajomych. Zdecydowanie tam bezpieczniej niż w innych ostrołęckich dyskotekach.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

kasia pelasia pisze:Ja lubię avalon. Moim zdaniem to miejsce gdzie można potańczyć, zjeść coś pysznego i spotkać wielu znajomych. Zdecydowanie tam bezpieczniej niż w innych ostrołęckich dyskotekach.
tylko zjeść nic więcej....
lilka23
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2007, 13:08

Post autor: lilka23 »

Faktycznie, pizza w lokalu jest super ale jeśli chodzi o dyskoteki.......TRAGEDIA! Najlepsza jest ochrona! Nie wiem po co stoją tam ci panowie z abs-ami chyba pomylili miejsca , szczególnie jeden jest zabawny....a wręcz przykry, malutki grubasek:lol: poza tym to jak można o 22ej zbierać wjazd w momencie gdy ktoś po prostu przyszedł coś zjeśc! kupa śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Po bardzo nieudanym wypadzie do Kissu w dniu wczorajszym udałam siędo Avalonu i w porównaniu z poprzednim lokalem byłam miło zaskoczona, zwłaszcza średnią wieku :).a także muzyką. Zdecydowanie lepiej
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

Hej Kasia pelasia, ja też byłem w Avalonie, byłem też na chwilę w Elbie i kilku pubach przy okazji. Fajnie że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i tak dokładnie zdajesz relację ze swojej eskapady piątkowej :? Co jeszcze fajnego robiłaś? A o której się położyłaś spać? A czy nie zmarzłaś po drodze? A jak tam Twoje sobotnie życie wieczorne? ...bo widzę że masz zacięcie terenowego korespondenta. Napisz coś jeszcze, może coś odnośnie Niedzieli :D
A tak na marginesie to w Avalonie ostatnio moja koleżanka dostała od jakiś pijanych dziewczyn więc nie jest regułą widocznie to, że zawsze tam jest spokojnie. Ja też mam już prawie 30 na karku ale nie lubię tego miejsca, bo nie podoba mi się tam muzyka. To już takie miasto ta nasza dziura, że wszędzie są 'dzieci' na imprezach. Pozdrawiam.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Ojej, komuś się chybe weekend nie udał :)))
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Każdy wszędzie narzeka i każdy ma swoje zdanie na jakiś temat ;p . Mi tam ogólnie bardziej się podoba w Kissie ;] Średnia wieku jest mi bliżej zbliżona ;) a w Avalonie takiej super muzyki nie ma ;p
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ