KISS - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

X-club??? tam to dopiero 14-nastki wywijają, jak nie widziałaś to było chyba z Tobą bardzo źle.
W Kisie przynajmniej starają się sprawdzać bilety i jak sam widziałem to nie wpuszczają małolactwa, oczywiście, że czasami się zdarzy ,że ktoś się wśliźnie.
Ostatino w x-clubie spędziłem godzinkę i pojechałem bo było same przedszkole.
maRtuLa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2006, 15:37
Lokalizacja: Ostrołęka

ehhh

Post autor: maRtuLa »

W Kissie jest ogolnie ok,ale czesto mozna się tam spotkac ze zniechęcającymi do zabawy zachowaniami bramkarzy i szatniarza... A poza tym, chyba teraz jest to najbardziej popularny lokal w Oce, i dlatego tyle ludzi tam przychodzi:)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

influence pisze:I tak dużo Ostrołęczaninów zamiast miejskie kluby wybiera np. X Club a wiesz dlaczego?? Bo tam przynajmniej nie wpuszczają dzieci i hmm...dzieci nie mają jak dojechać bo wiadomo prawko od 18 la

HAHAHAHA Dziewczyno czy ty wiesz co piszesz, w Xie nie ma dzieciarni to ty chyba musiałaś wziąć ostre dragi, żeby ich nie widzieć. :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Widzę że już dawno nikt nic nie pisał, więc ja cos dodam od siebie. Otóż byłem wczoraj w KISSie i szczerze mówiąc się rozczarowałem. Na początku było fajnie. Sporo ludzi, ajna muzyka, wszyscy się bawili. Ale gdy później zaczęło lecieć "Otwieram wino ze swoją dziewczyną", wszyscy stali w miesjcu, następna piosenka w ogóle włączyła się chyba całkiem przypadkiem. jakiś hip-hop i koles spiewa ze chce obracać matkę... ale jak juz wszyscy otworzyli wino ze swoją dziewczyna to czesc wyszla na balkon wiec bylo luzniej chociaz. Później było różnie, lepsza nutka, gorsza nutka, ale Kochaś i inne toplesy zaskoczył mnie na maxa. W międzyczasie parkiet stawał się martwy, gdy zaczynała lecieć jakaś ciężka, nierytmiczna czarna muza, ale widać DJ chciał przewietrzyć salę i pewnie to jest powód puszczania takiej muzyki. Luźniej robiło się momentalnie. Oprócz tego że towarzystwo było dośc młode (co niektóre) i że wjazd kosztował 10zł muszę powiedzieć, że nie warto było. Za tydzień będzie lepiej?
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Przyznam że z tą czarna muzą niespecjalnie trafili. Jak już Qrzysio napisał trochę luźniej sie zrobiło ale też troszkę można było odpocząć :wink: . Ale nie zgodzę się, że przy Toplesach większosc wychodziło. Akurat wtedy ludzie sie rozkręcili. Małolatów dużo nie było. Od około 2 muza suuuper. Nie było miejsca na parkiecie. Za tydzień kolejna super imprezka :D
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

a może DJ nie ma już pomysłów na muzyke i jak ludzi rozkręcić?? Z tego co wiem disco polo to domena starej chaty ale czymś klientów trzeba przyciagać - szczególnie tych najmłodszych.
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

wczoraj w kissie nie bylem, ale juz z doswiadczenia wiem ze muzyka w soboty to niezly mix ;p, najlepsza muzyka jest w czwartki i piatki. podrowka
Trance Inside
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

góral pisze:a może DJ nie ma już pomysłów na muzyke i jak ludzi rozkręcić?? Z tego co wiem disco polo to domena starej chaty ale czymś klientów trzeba przyciagać - szczególnie tych najmłodszych.
ludzie .. czy jak mieliscie 16 lat to nie chodziliscie do dyskotek? kazdy ma ochote wejsc i sie pobawiac .. jedni to robią z rozumem a inni nie.. wiec nie ma co szalec ze sa 16tki.. czasem ta 16tka fajniej sie bawi niz ktos starszy.. wiec nie przesadzajcie..
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

dokladnie zgadzam sie z tym co napisal RaQs. wiekszosc ludzi zaczynala sie chyba bawic jak mieli po 16 lat, i tez gdzies chodzili, gdzies tanczyli. ja jak widze teraz gdzies osoby w takim wieku 15-16lat, ktore sie bawia i ciesza (czasem wlasnie zachowanioe wskazuje na wiek :) ) i ktore az za bardzo widac, tez przez chwilke mysle sobie 'ale malolaty' ale tej mysli nie kontynuuje, bo wiem ze sama w tym wieku tez mialam ochote sie pobawic niekoniecznie w domu :) . co do lokalu, nie bywam tam czesto ale fakt jest faktem ze to teraz popularny lokal dlatego tyle tam ludzi, jak dla mnie za duzo.. muza wmiare, choc czasem dj tak glupio dobiera kawalki nastepujace po sobie ze az strach. np leci jakies fajne lajtowe techno a zaraz po nim discopolo, po prostu czasem dj robi tak ze puszcza 10kawalkow z czego kazdy jest innym zupelnie gatunkiem muzyki :| . co do ochrony, teraz nie wiem nawet kto tam stoi, ale wiem ze kiedys ochrona byla takasobie jak dla mnie :? . szatnia moglabybyc zawsze platna z szatniarzem na czele :wink: , bo np przychodze z kolezankami i wszystkie chcemy potanczyc, a tu nie ma co zrobic z kurtkami za bardzo czy tez bkluzami, torebkami... a tak zostawic na wieszaku na wlasna odpowiedzialnosc... wole w reku trzymac co troche mi komplikuje zabawe. ale jak pisalam nie ma mnie tam czesto wiec az tak mnie to wsztstko nie boli :wink: pzdr!
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

ludzie .. czy jak mieliscie 16 lat to nie chodziliscie do dyskotek? kazdy ma ochote wejsc i sie pobawiac .. jedni to robią z rozumem a inni nie.. wiec nie ma co szalec ze sa 16tki.. czasem ta 16tka fajniej sie bawi niz ktos starszy.. wiec nie przesadzajcie..
no tak czemu nie, ale czy nie dziwi Ciebie zachowanie wiekszości młodziezy do lat 17. Większośc jest z nich pijana, często sie awanturuje. Co nie jest tylko w tym lokalu ale jednak właścicielom chyba nie zalezy na dobrym klubie ale na zarobku. Co do muzyki się nie wypowiem bo DJ chyba myśli ze im wiecej tym lepiej, poza tym techno w kissie....no nie wiem...
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

góral pisze:ale czy nie dziwi Ciebie zachowanie wiekszości młodziezy do lat 17. Większośc jest z nich pijana, często sie awanturuje.

ja nie mam takiego myslenia na ten temat, ze osoby do lat 17 sie awanturuja i sa pijane. wogole ludzie sa rozni, bez wzgledu na wiek, sa tacy ktorzy sie awanturuja i sa pijani majac te 18 lat, 20, czy tez 25, tu akurat wiek nie gra roli. bo pija osoby w roznym wieku, awanturuja sie tak samo, i w roznych klubach, w roznych miastach i roznych pantwach. co do techna w kisie to byl taki przyklad jak rozna muze od siebie mozna tam spotkac, kawalek po kawalku a zupelnie z innego wora. a slyszalam lekkie techno owszem w kisie. wlasnie o tym pisalam ze tam nie potrafilabym powiedziec jaka muze daja bo daja naprawde wszystkiego po trochu. nie jestem stalym bywalcem wiec nie wiem. moze akurat tak trafilam i dj zechcial puscic sobie jakis kawalek lajtowy techno i puscil. a zaraz po tem "bo ja tanczyc chce..." he... dobre.. :lol:
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

rybka pisze:...co do techna w kisie to byl taki przyklad jak rozna muze od siebie mozna tam spotkac, kawalek po kawalku a zupelnie z innego wora. a slyszalam lekkie techno owszem w kisie...
Sorry, że się spytam ale co rozumiesz przez pojęcie lekkie techno??:D Co do mieszanki styli w sobotę przyznam Ci rację - to jest puszczanie muzyki aby puszczać. niech Szanowny Pan DJ nastawi się może na jeden lub dwa podobne style muzyczne a nie wszystkiego po trochu... W piatki jest ok :) W sumie dawno tam już nie byłem i nie wiem co się teraz dzieje bo nistyty studia się zaczęły i weekendy spędzam poza O-ką. A dzieci to niech lepiej siedzą w domu, piją soczek i się niech tak nie lansują tylko pouczą trochę pożyteczniejszych rzeczy niż ćpanie, palenie czy picie. Nie mówię tego w kontekście osób bawiących się w kisie tylko ogólnie, bo niestety tak jest wszędzie (prawie). W Białymstoku np. wpuszczają tylko od 21 lat więc nie ma pijanych dzieci. Tylko w klubach studenckich mogą wejść osoby, które nie mają 21 lat a posiadają legitymację studencką.
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

_KanaR_ pisze:Sorry, że się spytam ale co rozumiesz przez pojęcie lekkie techno??
szczerze to az tak nie ubostwiam techna i nie slucham na co dzien nie mam pojecia jak sie dzieli techno, ale slysze czasem bedac gdzies ostre techno, wrecz prawie bez melodii sama ostra siekana, a czasem slychac kawalki techno fajne melodyjne, wrecz bym powiedziala podjezdzajace troszke pod disco. i o to wlasnie mi chodzilo :) naprawde nie jestem obeznana w tym gatunku muzyki i nie wiem jak to mozna nazwac, ale moze ty wiesz skoro napisalam o co mi chodzilo? pzdr

co do szesnastek w klubach. mnie to nie boli gdyz mnie to niebardzo obchodzi. niech sie tym zajmuje ktos kto moze cos tym zrobic jesli mu to przeszkadza i jesli posiada taka wladze :P ja nie wnikam. tylko mysle ze nawet jakby juz weszlo to w zycie, ze przypuscmy wpuszczaja do klubow tylko osoby pelnoletnie, to i tak by te mlodsze pily i palily o cpaniu nie wspominajac. oczywiscie nie wszyscy, ale duuzo takich by sie znalazlo. w kisie niby sprawdzaja dowody... pff... raz sprawdzaja a raz nie.. zazwyczaj gdy przychodzi fajna malolatka to nie...
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

rybka pisze:co do szesnastek w klubach. mnie to nie boli gdyz mnie to niebardzo obchodzi. niech sie tym zajmuje ktos kto moze cos tym zrobic jesli mu to przeszkadza i jesli posiada taka wladze :P ja nie wnikam. tylko mysle ze nawet jakby juz weszlo to w zycie, ze przypuscmy wpuszczaja do klubow tylko osoby pelnoletnie, to i tak by te mlodsze pily i palily o cpaniu nie wspominajac. oczywiscie nie wszyscy, ale duuzo takich by sie znalazlo. w kisie niby sprawdzaja dowody... pff... raz sprawdzaja a raz nie.. zazwyczaj gdy przychodzi fajna malolatka to nie...
:) ok wiedziałem o co Ci chodzi tylko tak się spytałem.
Co do sprawdzania dowodów u "fajnych małolatek" to nie tylko w Kisie tak jest (chodzi mi o ostrołęckie i okoliczne kluby). W większych miastach takich rzeczy nie ma - przynajmniej się z takim czymś nie spotkałem. Niektórzy może i są "wyrośnięci" jak na swój wiek :lol:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

ostre, lekkie a może pikantne :D. Tak to juz w naszych ostrołęckich "klubach" będzie, że muzyka jak leci, klienci jak lecą ważne żeby była kasa i nic więcej się nie liczy. Ale napewno każdy znajdzie coś dla siebie.

pozdrawiam
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

góral pisze:ostre, lekkie a może pikantne :D. Tak to juz w naszych ostrołęckich "klubach" będzie, że muzyka jak leci, klienci jak lecą ważne żeby była kasa i nic więcej się nie liczy. Ale napewno każdy znajdzie coś dla siebie.

pozdrawiam
Ało :) prawda w 100%
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

jak by ci "małolatka" dobrze zassała to bys pózniej na nie nie narzekał ze sie kreca po dyskotece
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

he.. he.. :) :D :o :lol: :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

Morales pisze:jak by ci "małolatka" dobrze zassała to bys pózniej na nie nie narzekał ze sie kreca po dyskotece
chyba Tobie "zassała" że tak piszesz.

rybka pisze:he.. he.. Smile Very Happy Surprised Laughing Wink Mr. Green
a to nie byłaś Ty :DDD
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

eh... eh... nie trafilo to do mnie... nie odbiegaj od tematu :) co ty goral az tak cie boli to co ktos na glupim forum napisze? wlasnie dlatego bylo te 'he... he...' sie ludzie przejmuja jakas anonimowa wiadomoscia...

[ Dodano: 22:15, 11.10.2006 ]
ja bym np olala moralesa a ty chlop 26lat i jeszcze cytujesz jego wypowiedz i mu odpowiadasz...
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

eh... eh... nie trafilo to do mnie... nie odbiegaj od tematu Smile co ty goral az tak cie boli to co ktos na glupim forum napisze? wlasnie dlatego bylo te 'he... he...' sie ludzie przejmuja jakas anonimowa wiadomoscia...

[ Dodano: 22:15, 11.10.2006 ]
ja bym np olala moralesa a ty chlop 26lat i jeszcze cytujesz jego wypowiedz i mu odpowiadasz...

a Tobie płącą za to??
Każdy może skomentować co pisze i co jest napisane, poza tym znasz go dobrzez żeby go obrażać??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

A resztę tej rozmowy piszcie sobie na priv. Posty nie na temat poniżej mojego będą usuwane.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Bylem. Zobaczylem. Zwatpilem. Dzisiaj jest czwartek. Impreza studencka. Jest dosyc simno wiec zalozylem bluze polarowa z kaputurem. Wchodze do kissu a tam super wypasiony w miesnie bramkarz do mnie ze w bluzie w kapturze nie wejde. Wiecej do tego klubu nie wstapie. Tworza totalna lipe i niech sie zastanowia czy im zalezy na klientach czy na kim...?! Jak dla mnie lokal numer 666 w Ostrolece. Jak macie isc gdzies indziej to idzcie a kiss omijajcie szerokim lukiem. NIE POLECEM !!!
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

no nie zamierzam kontynuowac :mrgreen: nie mam co robic.... niewazne. co do kissu, to tez juz nieraz spotkalam sie z sytuacja gdzie bramkarze nie wpuszczali (zazwyczaj chlopakow) Z ROZNIAAAASTYCH powodow. wiadomo nie wpuszczaja osob nawalonych po maksie albo aferzacych ale za bluze z kapturem? moze pomysleli ze to jeden z hooliganow ostroleki :) i bali sie ze sobie potem nie poradza :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

odkąd pamiętam bluzy trzeba było zostawiać w szatni... może to jest po prostu krok do tego, żeby w lokalu towarzystwo odpowiednio wygladało.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ