KISS - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Jeszcze rok temu nie bylo trzeba... Mi bylo zimno i nie mialem zamiaru tam siedziec i marznac. W szatni to sie kurtki zostawia a nia bluzy :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Michałtu raczej nie chodzi o to czy się w szatni zostawia kurtkę, czy bluzę, a raczej o to w czym wypada,a w czym nie wypada przychodzić na imprezę - a o tym własnie decyduje obsługa, bądż własciciel, jak kto woli...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ja wiem o co chodzi ale kiss nie jest super elitarnym klubem zeby mogli sobie takie selekcje robic. Poza tym bramka tez byla w kapturze ;)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

ciezko czasem was zrozumiec...piszecie o róznych selekcjach w wawie czy innych miastach,mówicie ze i w oce tez tak powinno byc,tymczasem narzekacie ze ktos wam zwrócił uwage o bluze z kapturem...a co by było gdyby nie wpuszczali w nieodpowiednim obuwiu(adidasy itp.) albo chociaz sprawdzili dowody bo mysle ze mimo tego ze ktos ma 18 latek to niezawsze nosi dowód ze soba..
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

a zdaza sie ze nie wpuszcza i za adidasy... chociarz osobiscie uwazam ze jak czlowiek chce potanczyc to idzie w wygodnych butach, chyba ze chce sie po prostu prezentowac elegancko. to wtedy niech zaklada lacze. chyba ze ma akurat te laczki wygodne :lol2: ale selekcja w kisie bylaby zabawna jesli juz by byla taka prawdziwa. bo to co robia ci bramkarze robia teraz to jest raczej jak zachowanie rozkapryszonej baby ktora wstala z rana lewa noga.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Muszę pochwalić jednego z ochroniarzy, którzy stali w piątek. Chłopak potrafi mówić po angielsku! Że też się taki wykształciuch marnuje na bramce :mrgreen:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

"Give your right hand."
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Bart3kk pisze:to i tak jest najlepszy w Ostrolece
moznaby tutaj polemizować
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Najlepszy to on nie jest...Uwazam że Stara Chata górą...Byłem wczoraj to było pełno ludzi...Super impreza sie udała...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Witam serdecznie czytelnikow TO...
Chciałbym się wypowiedzieć co do tej "Restauracji Kiss"
W czwartek 8.02.2006r gdy postanowilismy sie przejsc na dyskoteke, ujrzałem przedszkole hmm.. wszystkie stoliki zajete przez starsze osoby gdzie czekaly by moc potanczyc chociaz troszkie bo na parkiecie sama dzieciania od 15 roku zycia do 17stki hmm tak malo miejsca bylo ze szok nie dalo sie tanczyc :| czy to schodzi na psy?
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

te dzieci o których mowa( w wiekszosci) maja dowodziki...wiec moze ktos tu "staro" sie poczół,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

JA uważam, że w kissie nie ma dzieciarni. Niektóre panny wyglądają młodo, ale większość tak jak wspomniał dodziu ma dowody. Pod tym względem na pewno ciekawsze jest Stara Chata i Apokalipsa.
Sulo
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:57

Post autor: Sulo »

Wszystko fajnie pieknie ale te niedziele to wielka lipa i niewypal. Bylem, zobaczylem i porazka. Z 5 osob siadzaialo, nikt nie tanczyl. Moze zamiast disco polo byscie grali rnb... napewno wiele wiecej ludzi by przyszlo.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

z czwartkami tez tak było na poczatku mało ludzi a teraz....
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

no ale disco?! yh...
no a balety czwartkowe są dobre dobre mało pamietam lecz zawsze wracam;p
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dodziu pisze:z czwartkami tez tak było na poczatku mało ludzi a teraz....
dopiero niedawno sie tak zrobilo ze czwartki jak dla mnie sa lepsze niz piatki czy soboty w kissie, ale w sumie czemu sie dziwic, nie ktorzy chca sie bawic czesciej niz tylko w piatki czy soboty, a tylko kiss oferuje dyskoteki po za tymi dniami
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

dokładnie w czwartek gra tylko kiss..a co do muzyki w niedziele to jest to pomysł na sciagniecie ludzi "innych " niz w pozostałe dni
Sulo
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:57

Post autor: Sulo »

No dobrze dodziu ze napisales innych w cudzyslowie bo ktos moglby sie poczuc obrazony :) Wiesz moze i racja moze i sie rozbujaja te imprezy ale sa wakacje i wiele mlodych ludzi nie ma co z soba zrobic a moim zdaniem i moich znajomych tacy ludzie woleli by muze czarna a nie disco w polu. To tylko opinia jako klienta, bo ja nie lubie takich rytmow muzyki lecz nie musisz sie z nia zgadzac. pozdro.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

kazda opinia ..kazde zdanie jest dobre tak samo jak kazdy pomysł...nikt nie mówi ze to musi byc disco w polu..pozdr.
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

Witam ;) Widzę, że weszliście na temat niedzielnych dyskotek w Kissie. hm... byłam ostatnio i szczerze mówiąc było tak sobie. Jeśli chcecie grać di- polo to już mogło by lecieć nowsze kawałki ;P Jednak wole czwartki i soboty.
To dopiero początki i myślę, ze ulubieńcy tej muzyki zaczną odwiedzać Kiss w niedzielę, dajcie im trochę czasu ;) Pozdrawiam :)
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
for3dom
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:34

Post autor: for3dom »

Dokładnie... to dopiero początki a z tygodnia na tydzień frekwencja wzrasta, więc ja też myślę że będzie tak dalej. Jeżeli chodzi o gatunek muzyki to tak jak w każdym są przeboje starsze i nowsze. Jak to na każedej dyskotece jest trochę nowości i trochę starszych "klasyków" bez których moim zdaniem nie mogłoby być tematycznego wieczoru. Pozdrawiam i zapraszam.
music is our 3 dom
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

Oj tak masz racje jest kilka niezapomnianych przebojów hehe... W tę niedzielę co była, zebrało się więcej ludzi niż tydzień temu z tego co przeczytałam tu na forum ;) Jedyny minus to, to ze dużo osób w poniedziałek idze do pracy.... Uważam, że nie ma za co krytykować Kissu, że właśnie w niedziele grają di-polo, w końcu jak to nie którzy mówią nastaje powrót disco pola hehe.... A tak w ogóle to miła atmosferka jest w Kissie, szczególnie w czwartek. Szkoda tyko, ze coraz częściej są tam bójki :( Ostatnio to nawet jakieś dwie dziewczyny biły się na sali.... Ale takie czasy .... pozdrawiam ;)
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Post autor: Trzciniak »

spoko Club ;) ale mogli by go jakos powiekszyc ;) pzdr
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Club?! :lol:
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

to jest raczej dyskoteka.. bylem dzis.. masakra, wypilem pare 0,50 i na tym sie skonczylo, duzo wiesniaków tam przylazi jak i mieszczuchow, zenujace jak cholera. no ale ostroleka troche wieksza od myszynca to co sie dziwic. dyska dyska.. buractwo
ODPOWIEDZ