KISS - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Feeekey »

Moim zdaniem..., a wynika to z obserwacji, w okresie od wielkanocy do wakacji wiekszosc klubow przezywa kryzys. Aha to nie gnojki tylko ludzie, oni tez sie chca pobawic, maja 18lat i dopiero moga do tego miejsca zagladac. Ludzie mieliscie tez tyle lat i chcieliscie sie bawic, o czym wy piszecie...
Najlepiej zeby na imprezie bawily sie stare pryki.... wtedy poczujemy sie młodsi..?? a co gdy my bedziemy starymi prykami???.. aha o tej wixie to juz czytac sie nie chce, czym według was jest wixa?? ja bynajmniej w kissie gram dance, house,odrobine trancu(i to lekkiego) i odrobine electo.
rrr.......
sunflower
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:09

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: sunflower »

Szanowny Panie DJ, czy tez raczej prezenterze, bo nie wiem czy tworzy Pan swoją muzykę…

Na początek, proponuję nieco pozwiedzać kraj lub świat i przekonać się jak definiuje się klub a jak dyskotekę.

Szczerze mówiąc, zgadzam się z Panem w jednej kwestii, ale nie do końca.
Istotnie, w okresie wczesnowiosennym większość dyskotek przeżywa ‘zastój’.
Nie dotyczy to oczywiście lokali w których muzyka nie jest wyłącznie pod przysłowiową pigułkę,
a człowiek bawiący się ma minimalne gwarancje, że nie zostanie na przykład oblany piwem na parkiecie, albo co więcej, gdy wróci z parkietu jego piwo będzie nadal stało na jego stoliku.
Lokale, gwarantujące minimalną selekcję, kulturę i podstawowy poziom bezpieczeństwa zawsze będą miały klientelę, bo z chęcią się tam wraca.

Jeżeli jednak stawiamy wyłącznie na ilość osób a nie na ‘jakość’ to niestety nie możemy oczekiwać zbyt wiele.

Inną kwestią jest Pana gust muzyczny. Jak wiadomo człowiek nieco starszy jest bardziej wymagający i trudniej go zadowolić. Nie trzeba też mu krzyczeć do mikrofonu.

Zatem jeżeli inspiruje Pan wyłącznie do publiki „18lat i dopiero moga do tego miejsca zaglądać” to pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w świecie muzyki „dance, house,odrobine trancu(i to lekkiego) i odrobine electo.”.

Pozdrawiam.
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Feeekey »

Musze przyznac, ze masz duzo racji.
Zgadzam sie tez, ze jestem i djem i prezenterem w zaleznosci od portzeb niestety nie jestem jeszcze producentem bo nie nagralem publicznie zadnej produkji. Wiem tez co to jest klub i co to jest dyskoteka, ktora mozna zdefiniowac na 2 sposoby, bo w drugiej definicji nie jest jej koniecznie potrzebny parkiet. Sa to nazwy ogolnie przyjete i stoswane.
Co do 18 latkow to chodzi mi glownie o to ze ci ludzie tez musza sie gdzies bawic i maja juz do tego pelne prawo. Wiem tez ze starsza publika jest albo bardziej albo mniejm wymagajaca. Pewne imprezy mi to pokazaly, bo rozne imprezy gram. Nie chcialbym sie wymadrzac bo nie o to mi chodzi w tym poscie. Pozdrawiam. Chetnie z toba o tym porozmawiam. Z pelnym powazaniem
Feekey
rrr.......
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: GlowA »

hmm tak wtrącając się do dyskusji popieram użytkownika "sunflower" że u nas właściciele dyskotek nastawieni są tylko i wyłącznie na kasę , upchają ludzi jak śledzi w beczce i nie przejmują się komfortem zabawy miłego spędzania czasu , druga sprawa to też kultura ludzi tam wchodzących niestety u nas nie jest z tym dobrze a mianowicie chodzi już o wspomniane wyżej oblanie piwem lub przypalenie papierosem. Zastanawiam się czy u nas ludzie którzy inwestują w dyskotekę nie pomyśli o zrobieniu klubu z prawdziwego zdarzenia który posiada oddzielną salę do tańczenia , następną z jakimiś fajnymi sofami bilardem i innymi atrakcjami z robioną w taki sposób żeby można było sobie swobodnie odpocząć i porozmawiać , zrelaksować się po czasie spędzonym na parkiecie ,no i też następna kwestia też już pewnie nie raz poruszana a mianowicie chodzi o muzykę u nas właściciele nie zdają sobie sprawy jak DJ dobrej klasy potrafi ożywić w sumie zdemolować klub swoją muzyką umiejętnościami DJ'skimi , u nas trochę z tym ciężko chociaż jak byłem w kissie w czwartek było całkiem spoko. Ja oczekuję że czasem zaproszą kogoś chociaż klasy krajowej co robią w Łomży ( Inox, W) bo to naprawdę jest spora różnica między takim DJ a tym co puszcza muzę w Coloseum jak tam byłem raz to myślałem że się za przeproszeniem porzygam jak go usłyszałem ,może kiedyś doczekamy się takich czasów a póki co na razie pozostaje nam tylko wyjazd gdzieś dalej bo przysłowie typu jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma do mnie nie przemawia pozdrawiam
Superwomen
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 12 cze 2008, 12:22

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Superwomen »

w Ostrołęce nie ma się gdzie bawić .. choć nie pożałuję sobie 2 razy w roku wyskoku gdziekolwiek. Ścisk, dużo niepotrzebnych i niemiłych sytuacji, małoletni tez się zdarzali. Ale nie chce narzekać, bo póki tu byłam, póty zdarzały się dobre balety.
Teraz nic mi nie zastąpi dobrego, aczkolwiek nie za dużego klubu studenckiego w większym mieście.
emka14
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2009, 12:02

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: emka14 »

Bywałam w Kissie od ładnych kilku lub kilkunastu lat. Była to dyskoteka w Ostrołęce, w porównaniu do innych dyskotek jedną z najlepszych, ale teraz ani muzyka, ani zero kultury w obsłudze (nie chodzi o ochronę, bo oni są w miarę, ale np. taka blond pani, która jak się idzie tańczyć zabiera 2/3 alkoholu, fakt pół godziny przed zamknięciem, ale zabiera trzem osobom, teraz żałuję, że zaprosiłam rodzinkę z innego miasta do tego lokalu), nic już mnie tam nie przyciągnie.... i bardzo chętnię zrobię antyreklamę, chociaż nigdy tego nie robię.... :evil:
bryza19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: bryza19 »

podobno teraz w soboty w Kissie puchy? to prawda? warto tam iść? czy lepiej w czwartek lub piatek? :P
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: AriS »

w Kissie nie ma w żaden dzień puchy :]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: hunter »

stanowczo za dużo osób jest wpuszczanych. Spokojnie bawić można się max. do 23 <mówię o piątku> ale podejrzewam że w inne dni jest podobnie ;) po prostu powinno być jakieś ograniczenie ale wiadomo pogoń za kasą. Muzyczka jak na dzień dzisiejszy przypadła mi do gustu można sie wybawić ;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: sKaLpeL »

w kissie leci kawałem CHICA BOMB, ale chyba jakiś remix, czy ktoś może zna ten remix ?
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Feeekey »

Ja wiem. Tylko nie mam przY sobie odwiedz mnie na konlsoli, napewno Ci powiem. Pozdrawiam.
rrr.......
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

Chica Bomb (DJ Alex NeighBour Remix)
Chica Bomb (DJ A-One Remix)
Chica Bomb (House Thone rmx)
Chica Bomb (Radio Edit)
Chica Bomb (Extended Version)
Chica Bomb (Extended Pytter Jay Dee)
Chica Bomb (Vanotek Remix)
Chica Bomb (D-Fected Remix)
Chica Bomb (DjKotiii Remix)

hooowy kawałek ale wybierz sobie :faja:
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Modzel »

Od czterech lat nie byłem w Kissie , aż w końcu w sobotę tak się złożyło ,że odwiedził mnie kolega i się wybraliśmy, ogólnie bardzo fajnie, nie było mnie cztery lata i muszę stwierdzić, że nowe kanapy, loże są bardzo fajnie pomyślane niż te stoliczki co były kiedyś za dawnych lat, muzyczka fajna, poprawiła się kultura ludzi tam przebywających, nowe łazienki, fajne dziewczyny:-) i co mnie zdziwiło , mimo mojego wieku nie czułem sie jak dziadek:-) bo brak małolactwa jak to bywało kiedyś, obsługa na duży plus- szubka i miła.
Teraz ja mnie odwiedzi znowu kolega:-) to wybierzemy sie do starej-:-) starej chaty.

Pozdrawiam wszystkich
Gumaciii
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2010, 19:08

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Gumaciii »

Jak wygląda Boże ciało dzieje się coś?? jakaś dyskoteka jest??
asienka88
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2010, 18:37

Re: KISS - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: asienka88 »

Czy coś się dzieje w Kissie w Święta Bożego Narodzenia??
ODPOWIEDZ