KISS - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Drin - na poczontek napisze dociebie , tak samo mnie obchodzi Ortografia jak i te forum jak sie tu wypowiadam to tylko z nudów , i osobiscie bylam w elbie , jesli nawionzujesz tu wlasnie do niej , na ostatkach i nie widzialam tam 15 poniewz byly sprawdzane dowody niekturych oczywiscie spójrz na to inaczej ze terazniejsze spolczenstwo ma inne poglondy na wszystko , dziewczyny starajo sie niektóre odmlodzic he he he pozamną ale ok dlamnie bylo bardzo spoko niebylam gdzie indziej bo sie w niej wybawilam m jeszcze co do elby to ona zawsze miala czasy wegetarjanske odkond pamietam
Pozdrawiam :PPP
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

laseczka26 pisze:Drin - na poczontek napisze dociebie , tak samo mnie obchodzi Ortografia jak i te forum jak sie tu wypowiadam to tylko z nudów , i osobiscie bylam w elbie , jesli nawionzujesz tu wlasnie do niej , na ostatkach i nie widzialam tam 15 poniewz byly sprawdzane dowody niekturych oczywiscie spójrz na to inaczej ze terazniejsze spolczenstwo ma inne poglondy na wszystko , dziewczyny starajo sie niektóre odmlodzic he he he pozamną ale ok dlamnie bylo bardzo spoko niebylam gdzie indziej bo sie w niej wybawilam m jeszcze co do elby to ona zawsze miala czasy wegetarjanske odkond pamietam
Pozdrawiam :PPP
O fak dziewczyno moze Ty sie lepiej zajmij nauka, a nie dyskotekami :O byk pogania byka ... straszne :shock: Mowisz, ze sie nudzisz to moze posiedz troche nad swoim wpisem ze slownikiem ortograficznym? Ehh dobra zjade juz z Ciebie, ale nie trawie takich "lasek" :lol:

Wracając do tematu w elbie bylem moze ze 2-3 razy i nie mam ochoty tam wiecej chodzic, przeraza mnie parkiet 5x5 m :lol: zreszta malo miejsca i wogle... Wole wybrac stara chate moze dlatego ze chodzi tam wiekszosc moich znajomych? Sam nie wiem, przynajmniej jest wieksza sala :P A tak naprawde to nie mam ochoty juz chodzic po Ostrołęckich dyskotekach... wszedzie jest beznadziejnie - takie moje zdanie 8) Pozdro! :twisted:
Drin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drin »

Krzychu: masz racje parkiet w elbie malutki i to bardzo :) byłam tam raz właœnie w te ostatki raczej tam już mnie nie zobaczš

powiadasz stara chata ale podobno muza nie zawsze ok

By The Way mi znudziły się Warszawskie dyskoteki :twisted:

pozd :)
Poszybować chociaż raz ponad śmierć, ponad czas
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

o ile dobrze pamietam to ten temat zostal postawiony aby wypowiadac sie o Kissie a na elbe i stara chate sa oddzielne tematy :)

zeby nie odbiegac od tematu napisz ze w kissie jest fajnie ale ostatnio dosc tłoczno :) Pozdro
Drin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drin »

[quote="mArCiNq"]o ile dobrze pamietam to ten temat zostal postawiony aby wypowiadac sie o Kissie a na elbe i stara chate sa oddzielne tematy :)


tak przepraszam :oops: że mocno zburzyłam schemat tematów
:twisted:
Poszybować chociaż raz ponad śmierć, ponad czas
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Drin pisze:By The Way mi znudziły się Warszawskie dyskoteki
A w jakich byłaś ?
zawsze w środku peletonu
Drin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drin »

:roll:
mieszkam w warszawie od urodzenia wiec wiele
ostatnio
Labirynt, Sarp, Scena 2000, Riviera, Hybrydy, Ground Zero, Harenda,
i z pracy w Qvo Vadis

poz
:)
Poszybować chociaż raz ponad śmierć, ponad czas
Awatar użytkownika
influence
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2006, 16:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: influence »

wiecie co??? ,mnie do kiss nie wpuscili choc wygladam spokojnie na swoj wiek-19 lat i jestem na kazdej dyskotece czy to czwartek, piatek czy sobota.... a to wszystko dlatego, ze nie wzielam ze soba dowodu...glupota=/ musialam zachrzaniac z powrotem po dowod zeby wejsc a tu na bramce inny bramkarz i nawet nie spojrzal na ten dowodziq. masakra=/ az mi sie plakac chcialo=( stracilam dobre zdanie o tym clubie :|
All mY liFe iS I=)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ale co klub jest winien? Przecież to TY zapomniałaś dowodu.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

influence, jak widać trochę za wcześnie Ci ten dowód dali...
A sama sytuacja, to wzorowe zachowanie obsługi.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jak byłem młodszy to też nie raz chciałem się wbić do jakiegos klubiku, czasem wpuszczali, czasem nie, co nie zmienia faktu, że uważam, że jednak posiadanie 18 lat i dowodu powinno byc wyznacznikiem wejścia do klubów. Zawsze taka osoba, jeżeli przeskrobie cokolwiek odpowiada już jako dorosła, a różnie to przecież bywa. I nigdy kiedy mnie nie wpuszczali nie robiłem z tego wielkiej afery,l nie masz latek, siedzisz w domku, albo ze znajomymi na miasto :), no a jeżeli zapomina się poprostu dowodu, no to już wydaje mi się że pretensje należy miec do siebie. pozdro
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Klub jak klub w sumie na Ostrołęce to wg. mnie najlepszy. No i muzyczka puszczana przez DJ'a też się zmieniła na lepsze (nie wie mjak w wakacje bo nie byłem jeszcze). W końcu i w Ostrołęce można troszkę muzyczki house posłuchać :). Co do ochrony to jestem mile zaskoczony - pełna kultura - żadnych zastrzeżeń. Przy barze duże kolejki, za barem dosyć wysokie ceny za alkohole - zwłaszcza tequila :). Na imprezy w O-ce chodzę rzadko nie mniej jednak jak jestem to w Kissie :)

pozdrawiam
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Hmm wg. mnie kiss jest ogółem spoko.. nie masz dowodu nie wchodzisz.. w kolejce do baru nie trzeba stać wcale długo i alkohole nie są tak strasznie drogie w porównaniu z innymi msc. ale moge się jednak mylić ;P co do muzyki w roku szkolnym puszczali fajną muze ale na zakończenie roku była beznadzieja mam nadzieje, że w wakacje znów coś fajnego puszczą ;D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ze w kissie jest fajnie to prawda ale ze nie masz dowodu to nie wchodzisz ? z tym sie nie zgodze, oczywiscie sprawdzaja ale albo swoich znajomych albo przez przypadek wpuszczaja jednak troche tych nieletnich, a muza mi tez sie podoba dla kazdego cos fajnego
Martuś
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2006, 16:49

Post autor: Martuś »

jest dzisiaj Kiss otwarty?? :?:
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

a jam zdanie na tema KISU.. jakie..hmmm. wkurza mnie ta cała atmosfera.. karki przy wejściu, muza jak w kazdym lokalu. nie wiem czym tu sie podniecać. Kupa wiesniaków i wieśniar wywijających tyłkami.. digej sie tez podnieca a to tylko (wiadomo) marionetka tego buraka dj'a doodzia(czyt. DUDZA)... Chore... LUDZIE CO WY WIDZICE W TYM KISIE!!!??? i tak ta speluna nie dorównuje "klubom" w wiekszych miastach dopuki żądzić będa KARKI!!!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Jezeli nadal gra tam Jacek to wg mnie nie jest zadnym pionkiem Dodzia. To Dodziu z nim czasami pogrywa a nie odwrotnie. Mi sie bardzo podoba jak gra, dla kazdego sie cos znajdzie... Nie bylem tam nigdy w piatek czy sobote wiec nie wiem jak to jest z tymi "karkami" ale w czwartki na imprezach studenckich wcale nie bylo ich tak duzo. A zreszta jak Ci sie nie podoba to nie chodz tam i tyle. Zmien lokal i bedzie po problemie :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

chcialem powiedziec cos odnosnie ostatniego czwartku studenckiego. niech zaczna puszczac w ten wieczor taka muze jak w piatki i w soboty bo tylko do tego mam zastrzezenia muza byla beznadziejna oprocz kilku kawalkow ktore byly "nietkniete" bo te przerobki np. madonny - sorry czy innych wykonawcow byly zupelnie beznadziejne ludzie czasem uciekali z parkietu a w pewnym momencie to tak sie luzno zrobilo ze szok! zmiencie muze na normalna i nie puszczajcie tych kiczowatych "miksow"
for3dom
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:34

Post autor: for3dom »

Marcinq ile ludzi tyle opinii i gustów. Jednym się podoba, drugim nie. Oczywiście jak zawsze wszystkie sugestie zostaną uwzględnione. Pozdrawiam.
music is our 3 dom
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

a ja wczoraj od chyba 4 lat trafilam do Kissu i musze powiedziec ze przestalam tam chodzic gdy zobaczylam jak jakis koles pobil laske i wtedy eksmitowalam sie do Elby. ogolnie niepodobalo mi sie w KIssie ale po dlugiej nieobecnosci musze powiedziec ze za tydzien w sobote tez tam wpadne
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

sztachetownia taka ma opinia
Awatar użytkownika
influence
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2006, 16:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: influence »

Qrzysio pisze:Ale co klub jest winien? Przecież to TY zapomniałaś dowodu.
ej, ale ja tam jestem caly czas znaja mnie a tu jakis idiota mnie nie chce wpuscic a przede mna jakies podchmielone szesnastki dooopy pchaja, no sorry

[ Dodano: 22:04, 06.08.2006 ]
Ex Hoppler pisze:influence, jak widać trochę za wcześnie Ci ten dowód dali...
A sama sytuacja, to wzorowe zachowanie obsługi.
hehe, moj post wyzej. reszta jest milczeniem...... :!:
All mY liFe iS I=)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

influence pisze:ja tam jestem caly czas znaja mnie
Raz cie znaja, raz Cie nie znaja... takie zycie. Nos dowod to nie bedzie problemow. Poza tym jako dorosly obywatel masz obowizek miec przy sobie dowod tozszamosci caly czas.
Nie mozesz miec zadnych pretensji do tej calej sytuacji. To tylko Twoja wina. A to, ze wpuszczaja 16-stki - to Ty tak sadzisz. moze mialy lat 21? kto wie...
Awatar użytkownika
influence
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2006, 16:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: influence »

Hehe :lol: 21 lat??? spoko :D Chyba pod toną tapety i natapirowanych włosach :lol: To popatrz na całe towarzystwo w Kiss... przykre...Czasem jest tak, że połowa nie ma 18 lat... Jak widzę dziecko, bodajrze jakoś na wiosne-chłopak-które ma 15 lat i jeszcze bezczelnie z piwem tańczy to aż dreszcze mam :shock: Nie wiem kto ich wpuszcza... Jeden z możliwych klubów w Ostrołęce schodzi na psy...Taka jest prawa :( Niedługo z Kissem stanie się to samo co z Avalonem :cry: I tak dużo Ostrołęczaninów zamiast miejskie kluby wybiera np. X Club a wiesz dlaczego?? Bo tam przynajmniej nie wpuszczają dzieci i hmm...dzieci nie mają jak dojechać bo wiadomo prawko od 18 lat :lol: Ale powiem Ci szczerze, że wole już jechać te kilka kilometrów dalej niż patrzeć jak w Kiss szerzy się hamstwo...bo widziałam już wiele... a co do dowodu to teraz zawsze mam przy sobie...szkoda tylko, że nikt go nie sprawdza.... Kiss to super klub bo pobawić się można a muzyka też nawet w miare jak na Ostrołękę ale przez niektóre osoby, które zamiast tańczyć szukają guza po Kissie może zostać tylko napis i...fajne wspomnienia :D
All mY liFe iS I=)
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

eh wieczny problem Ostroleki, ja jak ide sie pobawic to sie bawie, a nie rozglodam na okolo, towarzystwo przykre ? przeciez nikt ci nie kaze sie bawic z tym towarzystwem, baw sie ze swoim, naprawde troche luzu nie mozna sie tak wrzystkim przejmowac ;p
Trance Inside
ODPOWIEDZ