COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

i co jest w koncu te Summer Energy Night 7.07 -- wie ktos moze cos ??
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

ja wiem że SUMMER ENERY na pewno odbędzie się 25 sierpnia 2006r.
wystąpią miedzy innymi
LIVE SHOW HAZEL & DRUM ZE SŁYNNYMI ORGANAMI NA ŻYWO I WSPANIAŁĄ PIROTECHNIKĄ
słyszałem też o pewnej gwiazdce zagranicznej no i na pewno cała śląska scena klubowa z CASTEAM-em na czele
więc zapowiada się przednia impreza ,zresztą ci co byli w 2005r. na pewno mają co wspominać
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

i znow impreza w starej pokryje sie z impreza w nowogrodzie:((( glupota!!!!
pozdro.
RaQ

Post autor: RaQ »

hyh :D ja w tamtym roku byłem i w tym tez bede :D bo było bardzo pozytywnie :D pozdro :D Summer Energy Night :D
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

... pisze:i znow impreza w starej pokryje sie z impreza w nowogrodzie:((( glupota!!!!
Dokladnie glupota !!! chcialem byc tu i tu ale zdecydowanie wybiore Nowogrod :)
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

i po co tych wixiarzy tu sciagac :( buuu, era "jazdaa, albo numer Hazela o białym serze" mineły :-) wixy do domu... i jak tu ma być dobrze ehh..
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Dokladnie...
Nie zapomnijcie wziasc swojego ekwipunku wixiarza czyli:
-Piguly
-Rekawiczki
-Gwizdki
-Kamizelki "FUKS"
-Maski gazowe
-przecwiczcie swoje okrzyki typu jazda ... swiryyy


I sie wykreccie na dobranoc :twisted:
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

O JAKĄ TY CHEMIK MASZ SZYBKĄ ZMIANĘ ORIENTACJI NIE TAK DAWNO SAM JECHAŁEŚ OSTRO :ble: /ZRESZTĄ RAZEM ZE MNĄ/ A TERAZ NABIJASZ SIĘ Z TEGO -BARDZO NIEŁADNIE KOLEGO ,MYŚLAŁAM ŻE CHOĆ ODROBINĘ SAMOKRYTYKI TO TY POSIADASZ KOLEGO :roll:
RaQ

Post autor: RaQ »

hahahaha dobre dobre :P hehe :D:D ja całe szczescie nie latam juz wysoko :P <lol>
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

iwa pisze:O JAKĄ TY CHEMIK MASZ SZYBKĄ ZMIANĘ ORIENTACJI NIE TAK DAWNO SAM JECHAŁEŚ OSTRO :ble: /ZRESZTĄ RAZEM ZE MNĄ/ A TERAZ NABIJASZ SIĘ Z TEGO -BARDZO NIEŁADNIE KOLEGO ,MYŚLAŁAM ŻE CHOĆ ODROBINĘ SAMOKRYTYKI TO TY POSIADASZ KOLEGO :roll:
Kolezanko ty mnie chyba z kims pomylilas i napewno ze mna na balecie nie bylas ;] a ze kiedys bylem vixiarzem to nie zaprzeczam ale tylko rekawiczki i gwizdki a pixy nigdy w ustach nie mialem itp ;] ale nareszcie przejzalem na oczy :) bylo minelo
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Chemik pisze:
... pisze:i znow impreza w starej pokryje sie z impreza w nowogrodzie:((( glupota!!!!
Dokladnie glupota !!! chcialem byc tu i tu ale zdecydowanie wybiore Nowogrod :)

To zdecydowanie odradzam Ci nowogrod rok temu sie z tamtad zawinełem bo była lipa!!I sie przeniosłem na stara chate i na starej było o niebo lepiej!!
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Tez bylem rok temu i niedarowal bym sobie jak bym sie w tym roku nie pojawil :)
RaQ

Post autor: RaQ »

Chemik pisze:
... pisze:i znow impreza w starej pokryje sie z impreza w nowogrodzie:((( glupota!!!!
Dokladnie glupota !!! chcialem byc tu i tu ale zdecydowanie wybiore Nowogrod :)[/quote



a jednak chciałes byc tu i tu ;P
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

H___G napisa!! To zdecydowanie odradzam Ci nowogrod rok temu sie z tamtad zawinełem bo była lipa!!I sie przeniosłem na stara chate i na starej było o niebo lepiej!!
to ja nie wiem gdzie ty byles skoro mowisz ze byla tam lipa??? hehe swietna imprzea byla i w tym roku bedze jeszcze lepsza!!!!!! i nikt mnie nie namowi zebym poszedl do starej a nie jechal do nowogrodu!!!!
pozdro.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Nie wiem jak było pozniej ja około godziny 22 sie zawinełem bo troche narozrabiałem i miejscowe chamy chciały ze mna "pogadac"!Wiec chciał niechciał musiałem sie zrywac!A na starej chacie sami swoii wiec byłem bezpieczny :wink: :twisted:
RaQ

Post autor: RaQ »

niech ktos napisze ze wczoraj było kiepsko to go wysmieje ;P
co za muzaaaa

za 3 tyg bedzie sie działo :P 8)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

buhahah raq obrońca uciśnionych.No ale wczoraj było fajnie
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
RaQ

Post autor: RaQ »

kto wczoraj był ... chyba nie moze narzekać ... bo nie było na co.. chyba ze tylko na scisk :D ale nie było az tak ciasno :D
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Co się dzieje ze Starą Chatą? ;/ Nie byłam tam rok, wiec wczoraj postanowiłam wybrać się tam i cholernie tego żałuje.... Pełno dzieci ! Średnia wieku 15 .... i te inteligentne rozmowy dziewczynek w łazience... "Ja już spałam z tyloma kolesiami... w wakacje to juz wogole myślałam, że wpadłam ;/" to może i nie jest moja sprawa ale będąc tam widząc co się dzieje oraz słysząc te rozmowy w środku aż się gotuje.. Wiem jedno więcej tam się napewno nie pojawie ;/
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

kami221 a ja się nie zgodzę :D Było tam tylu (moich i Twoich) znajomych, że na pewno zawyżyliśmy średnią do minimum 16 lat :wink:

Wczoraj byłem w Starej chacie pierwszy raz od kilku naprawde długich miesięcy. Co mnie zaskoczyło: tancerki (poprzednio ich nie było) - dosyć fajny pomysł. Co do ludzi - nie było takiego ścisku jak kiedyś, nawet nie było w środku gorąco (czyzby lepsza klimatyzacja?). Wszedłęm tam po 23.00 i o dziwo było pełno miejsca przy stolikach. Wszyscy praktycznie tańczyli a wielkiego ścisku mimo to nie było. Co do muzyki to nie wiem kto grał (znaczy się puszczał), ale muzyka mnie nie zaskoczyła. W sensie takim, że piosenki nowe nie były, znam je dobrze ale nutka była fajna i mozna było sobie potańczyć. Co do ludzi nie widziałem wielu dzieci, może ze dwóch gnojków się przewinęło o wzroście poniżej 150cm, ale widiałem ich tylko na początku jak przyszedłem. Ogólnie widać było duzo ludzi z ogólniaków itp.

Co zauważyłem ciekawego? A raczj usłyszałem: teksty w stylu "ja już jestem na pixie" i to z ust nie tylko facetów, ale kilku dziewczyn. No cóż oby nie było tam niedługo tak jak wiadomo gdzie ;)

Zdziwiłem się że ok. 1.00 bardzo dużo ludzi po prostu wyszło. Nie wiem czy poszli do kissu czy gdzie, ale zrobiło się trochę luźniej.

Ogólnie jestem zadowolony. Wydaje mi się że jest lepiej niż było (oprócz pixów (fak!))
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Qrzysiu widze, że mamy odmienne zdanie na temat wczorajszej imprezy. Mnie pobyt tam tylko przekonał iż niewarto tam chodzić. Czułam się, jakbym była w gimnazjum.... Chyba przewrażliwiona.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

kami221 pisze:Qrzysiu widze, że mamy odmienne zdanie na temat wczorajszej imprezy. Mnie pobyt tam tylko przekonał iż niewarto tam chodzić. Czułam się, jakbym była w gimnazjum.... Chyba przewrażliwiona.
zgodze się co do wypowiedzi Krzyśka..
tez zaczynam widziec pewną rzecz.. ze osoby które bawiły sie w klubie którego nazwy nie bede podawał.. zaczeły przychodzic do SCH.. nie jest ich duzo.. ale fakt faktem są wykrętami.. i to torszke psuje wizerunek sch.. ale wydaje mi się ze z Tym też własciciel da radę coś zrobic :)

jezeli chodzi o muze.. hmm powiem tak wczoraj byłem w 3 klubach w ostrołęce.. i naprawde nie jest fanem muzyki techno pixy fixi itp.. ale szczerze mówiąc.. poziom muzyki w innych klubach jest poniżej przeciętnej.. jezeli chodzi o rytmy dancowe i housowe.. to mi sie wydaje ze sch w tym przypadku jest nr 1..

zastanawiam się jaka bedzie gwiazda na 3 urodziny Sch.. bardzo mnie to ciekawi..

pozdrawiam RaQ
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Oby tylko nie przyjechala jakas gwiazda i nie bylo jakiegos pogietego trance'u lub progressiva. Wczoraj ludzie sie naprawde fajnie bawili.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

trance juz dawno idzie w odstawke, a co do progresów to czemu nie :) chociaz i tak znajac Ostrołeke najlepiej i tak beda sie ludzie bawić przy tym Carlosie czy jakoś tak bo nawet na summer energy rozgrzewał dobrze, takze chyba jest lubiany
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Ostrołęcki lud i tak słabo wie co to Trance ...,a co dopiero progressive........taka jest ostrołęka ...zacofana duża wioska... szkoda gadać..:-(......................................
ODPOWIEDZ