X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Coexistence...to ze jestes djem nie upowaznia Cie do oceny innych djów...wiec zbedne Twoje pisanie ,ze Ty bys to zrobił tak czy inaczej...a nad dykcja dobrze wiesz ze sam musisz popracowac a na polski chodziłem hehe, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

alez chwila, przeciez forum jest od wypowiadania swojego zdania, dlatego je wypowiedziałem, a ja napisałem tylko co zauważyłem, ja tam sie nie obrażam jak mi sie zwraca uwage to robisz źle a tamto nie dobrze, tylko biore pod uwage na przyszłoisc, Przepraszam jeżeli uraziłem, ale takie mam zdanie. Tez chodziłem na Polski i miałem mocna 4 :D pzdr

[ Dodano: 21:29, 26.07.2006 ]
a ze musze popracować nad dykcją?? hm, a gdzie ty mnie słyszałeś, nie używam mikrofonu takze ... :P
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

zgadzam sie ze forum jest od tego by sie wypowiadac,ale Ty chyba nie jestes osoba która powinna oceniac prace innych,mozesz nspisac ze Ci sie podobało lub nie,ale stwierdzenie ze Ty bys to zrobił tak,czy inaczej jest juz nie na miejscu...a słyszałem Cie w Apokalipsie...i nie uraziłes tylko troche zle myslisz,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

ale mam te swoje małe prawo wypowiedziec sie co mysle, sadze ze to nic złego, ale juz dobra :) niech będzie i tak :) no może z tym że bym zrobił coś inaczej to masz racje :D troche się zapędziłem :), a co do apokaliupsy, hmm, grałem tam raz w zyciu, i to do tego musiałem grac komerchę :) i nie użyłem również mikrofonu caały wieczór :) dlatego jestem czysty pod tym wzgledem :D

[ Dodano: 23:14, 26.07.2006 ]
wydaje mi sie , że chyba mnie z kimś mylisz :)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

nie, napewno Cie nie myle...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jak uważasz :-) pzdr:-) zapraszam a niedziele na Plażę Miejską, będziemy troche pobrzdąkiwać lekko, housowo, wakacyjnie :)

[ Dodano: 17:26, 27.07.2006 ]
i bez mikrofonu :D
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

Coexistence od której do której gracie w niedziele ?? pozdroo
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

najprawdopodobniej nie zagramy wogóle, bo nasz cudowny współorganizator wyjechał na wakacje, zostawiając nas bez obiecanego wcześniej nagłośniena, i mamy problem teraz, poczulismy sie troche oszukani, ale co zrobić, ciezko w jeden dzien znaleźć coś mocniejsszego od wierzy stereo :(

[ Dodano: 01:17, 29.07.2006 ]
ale tu juz chyba nie temat w dziale X-clubu. pzdr
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

HMWD.... chłop niezachował sie odpowiedzialnie.. i wstyd ..... a biba planowana była baaardzo grubo.... oczywiście 0 komercji... 100%czystego house'u... no ale czus zrobić..... innym razem...:-)........(tez oczywoście nie w tym dziale :-))
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Powiem wam jedno w Xie nie byłoby tak źle gdyby nie te chamstwo, które patrzy na człowieka i myśli czy by mu zaj.... czy nie, aż się nie chce bawić gdy do okoła zryte ryje wieśniaków którzy wczesniej bawili się w Babie albo innych wiejskich potupajach :D
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

W tą sobotę byłem w X-ie i jest tak jak mówi draedlord. Kupa chamiaków pozjeżdżała się ze wsi. Dresik, koszulka w spodniach... szkoda gadać.
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

hazi pisze:W tą sobotę byłem w X-ie i jest tak jak mówi draedlord. Kupa chamiaków pozjeżdżała się ze wsi. Dresik, koszulka w spodniach... szkoda gadać.
heheh to podstawa X ;) jak i pełno karków and gówniarzy [ ostatnio zauważyłam taką sporą grupę "chłopców" w wieku tak z 14 lat ;D
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

kami chyba musiałes dobrze sie "napic"...bo to niemozliwe :wink: a tak przy okazji zapraszam na dwudniowe granie w Xclubie...w niedziele goscic bedziemy dj Micro...zapraszam
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

kami chyba musiałes dobrze sie "napic"...bo to niemozliwe Wink a tak przy okazji zapraszam na dwudniowe granie w Xclubie...w niedziele goscic bedziemy dj Micro...zapraszam

Dodziu czy ty za tej swojej konsoli nie widzisz kto bawi sie na sali??
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

nie ..niewidze ale sam czesto stoje do 24 i sprawdzam dowody,lub leditymacje,zdarzaja sie wyjatki ale za zwyczaj nikt kto nie ma ukonczonych 17 lat nie wejdzie...zdziwiłbys sie jakie "dzieci" pokazuja dowody....
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

to oni chyba wchodzą wtedy kiedy Ciebie nie ma. Bo w ostatnią sobotę kolega zapoznał dziewczynę, która jak sie potem okazało miała 15 lat. Do dziś nie może jej wytłumaczyć, żeby do niego nie dzwoniła...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

to koles ma pecha...pozdrawiam i zapraszam na dwa dni baltów w niedziele dj Micro...
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

dodziu pisze:kami chyba musiałes dobrze sie "napic"...bo to niemozliwe :wink: a tak przy okazji zapraszam na dwudniowe granie w Xclubie...w niedziele goscic bedziemy dj Micro...zapraszam
Nie musiałeś tylko MUSIAŁAŚ jak coś :? , a po 2-gie nie pije wiec wiem co widziałam :wink: ... co do dowodów.. ehm spekulowałabym na ten temat, ponieważ spotykam tam osoby, które nie mają nawet skończonych 15 lat i jakoś się bawią. Jednak przyznam, że raz sprawdzali mi dowód ale co z tego jak za jakiś czas znów było pełno dzieci :cry: W X latają albo narąbani jak szpaki albo odlatują na pigule.

Co do niedzieli było całkiem fajnie ..
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

usp sorki :? czesto sie zdarza ze ktos próbuje wejsc na czyjs dowód lub legitymacje...nie wszystkich da rade wyłapac...pozdrawiam
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

setme3 pisze: Może to właśnie dzięki nam Ludzie powoli opuszczali mury Hopli. Nagle pojawili się ludzie z Olsztyna i od tamtej pory to już nie był ten nasz "osiedlowy" X. Hopla upadła, a szef się cieszył
setme3 pisze:Właściciel chciał, co wydawało mi się nie możliwe, zrobić taką dyskotekę, aby Hopla upadła.
stary nie wiem czy czujesz sie dumny z tego ze zrobiles wielka kupe na 5 lat ciezkiej pracy innych ludzi ale za somo pisanie takich tekstow juz cie nie szanuje, nie wspominajac o "wlascicielu". niewiele przezyles, mlodziutki jestes, nie wiesz co to miec wlasny biznes, placic zus-y i podatki. to smutne ze ludzie sa tak zawistni i nie potrafia docenic pracy innych. juz cie nie lubie ale nie zycze ci tego zeby inni kiedys napisali "zróbmy tak zeby setme3 biznes upadl..." i nie zycze ci zebys sie czol wtedy jak wlasciciele hopli. wiem sama z doswiadczenia jak to jest jak ktos na kazdym kroku podklada ci świnie. CO Z TA POLSKA???!!! moze kiedys bedzie lepiej... :crazy:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

iga masz racje ze nienalezy cieszycz sie z czyjegos nieszczescia czy problemów ale to tez nieznaczy ze ktos komus swinie podłozy...
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Witam, na początek chciałbym napisać parę słów do kolegi Coexistence
Podobnie jak ty nie uważam się za wielkiego znawcę kto jak powinien grać (technika-dobór repertuaru-praca z mikrofonem) ale jak mi się wydaje to ty dopiero „kiełkujesz” jeżeli chodzi o dj-owanie więc nie jest na miejscu pisanie takich kiepskich uwag, sam napisałeś że nigdy nie gadasz do mikrofonu a oceniasz pracę sporo starszych stopniem od siebie kolegów, jak posiedzisz w branży z 10 lat to pogadamy bo jak na razie każdemu kto dotknął się mixera lub zagrał dyskotekę szkolną wydaje się że jest „numer jeden na wschód od łaby” i nie ma na niego leszcza, takie mamy czasy że sprzęt do grania można kupić za śmieszne pieniądze a każdy posiadacz takowego sprzętu okrzykuje się DJ-em nie mając bladego pojęcia o znaczeniu tego słowa, no ale cóż za dj-em laski sznurem i w naszej kochanej Ostrołęce jak rzucisz na ulicy kamieniem to trzeba uważać co by w dj-a nie trafić. A teraz parę słów co do hopla-kontra-x-club, rozmowa iga-23&setme3 myślę że to nie do końca powstanie x-sa i kupa chłopaków z Ostrołęki przyczyniła się do upadku hopli (jeśli tak to można nazwać bo klub dalej funkcjonuje) według mnie to raczej zatwardzenie bosów dobiło deskę do trumny. Pozdrawiam.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

akurat Ciebie nie mogłem ocenić, bo raczej nie przebywam na małej sali jak już jestem w X :) , ale co na plus- jak juz byłem widziałem że dobrze sie bawisz przy tym co robisz :) i to jest fajne, ale spokojnie, ja już sobie odkiełkowuje do swojego Olsztyna od Września bo jednak odrobina krytyki spotyka sie troche z nie takim zrozumieniem o jaki mi chodziło :(, no ale cóż, w sumie może i takie uwagi powinienem zachowac dla siebie, ale było minęło i nie wróci więcej :) i Kolego Kochany, na sprzęt jeżeli tak łatwo jest uzbierać Twoim zdaniem to troche przykro mi , bo ja nie nazwał bym tego podwójnym cd playerem i jakimś mixerem za 100 zł z allegro, nie wiem jak w Twoim przypadku, ale ja musiałem troche na to pozbierać, popracować i przynajmniej szanuje to co mam i wiem ile to kosztuje wyrzeczeń!!!! a za 10 lat to mam nadzieje że nie zostane na jednym etapie i będe stal w miejscu, mam nadzieje zę nie, a tak nawiasem ( czy nie od szkolnych dyskotek włąśnie zacząłeś :D ???)dlatego nie pisz mi takich rzeczy jeżeli o to chodzi!! Ja dobrze wiem że skrytykowac jest najłatwiej a samemu pokazać cos innego jest o wiele trudniej, ale ja nie zamierzam nikogo atakować, a forum jest po to aby chyba wyrażać swoje opinie, dlatego napisałęm tak a nie inaczej!! Sam nie gadam do mikrofonu bo wychodzę z załozenia ze skoro mam cos palnać bez sensu lepiej poprostu dobrze zagrać a mikrofon moze zostac w domu w szufladzie!!. Sądze ze juz wyjasniłem i odpowiedziałem przynajmniej po części na Twoje wywody w mojej kwestii. Pozdrawiam sedrdecznie!! ;)
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

dj zibi poprostu skomentowalam to co bylo napisane. Z tego co zauwazylamjestescie strasznie przewrazliwieni jesli chodzi o wasze umiejetnosci zdolnosci i sprawe hopli. nie wiem o co chodzi ale jak nie wiadomo o co chodzi to napewno chodzi o pieniadze :twisted: pozdrawiam! no i WIECEJ LUZU CHLOPAKI :wink:
RaQ

Post autor: RaQ »

z tego co widze to w iksie sie robi kupa ludzi z "baby" i dzieciaków.. no ale nie jestem po to tu zeby cos negować.. ale chyba kazdy widzi ze iks najlepszy okres ma za sobą..
ODPOWIEDZ