X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

Panie dodziu nie tłumacz Pan i nie bron, to że klub upada i robi się druga baba tego nie zmienisz wiec zbędne są te posty.
Awatar użytkownika
Kazimierz Pawlak
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:47
Lokalizacja: Krużewniki (Zza Buga)

Post autor: Kazimierz Pawlak »

oj tam.. przesadzata trochi.. u mnie w remizie Króżewnickiej Jest taka laba że ho hooooo... strazaki stoja na bramce.. a baby i chłopy sie tancuja.....muj źenć Zenek Gra na kasetach i jest suuuper biba!!! a tak poważnie to wszędzie sa pixy i w Xie I w Hopli , kisie , Starej CHacie.. WSZEDZIE!! byłem swiadkiem jak w SCH.. koles jęzor wywalał na wierzch.. no kór...waaa takich to tylko ZEBRAC WSZYSTKICH JEDNEGO DNIA W PIATEK... ZAŁADOWAĆ NA JELCZA, POPAKOWAC W WORKI, KAMIENIE DO SRODKA I DO RZEKI Z TAKIMI SMIECIAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani to takiego śmiecia nie resocjalizujesz.. poprostu sie nie da, wpier..d..ol i na łańcuch.. ale leprza bedzie rzeka.... albo nie... wiem!!!:-) przywiazać do krzesła i nasypac do mordy Szklane piguł , i PATRZec jak koles sie ostatni raz wykreca.. puścic to w neta i KONIEC z ćpunami!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Sieszp Tatowy....
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

draedlord pisze:I tu komunikat do kochani wioskowi zabijacy wiem, że musiecie się gdzieś rozerwać po tygodniu spędzonym w polu i komuś solidnie przylać ale może jedźcie sobie do Turośli czy Jeziorka nie wiem gdziekolwiek a nam dajcie się pobawić w spokoju. Może naderemne me wołanie ale zawsze można spróbować :)
I z TYm się Zgodzę ..heheheh , i piszecie ze w Ostrołęce sie nic nie dzieje.... własnie duzo sie dzieje...na FORUM... :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

iga 23 pisze:setme3 to napisz co mowil i oświeć mnie bo ja nie wiem o co cho, a juz mnie zaintrygowales tym "powodem". czekam z niecierpliwoscia :wink:
Niestety nie napisze, bo mogłoby to się na mnie nieprzyjemnie odbić. Sorki :wink:
draedlord pisze:Wracając do tematu gdzie jest ten X sprzed roku? Czy kiedyś to wróci. Czy jest jakaś nadzieja żeby było znowu normalnie
Chyba nie wróci :roll: Potrzebne są zmiany i to jak najszybciej....
...set me free...
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

setme3 to masz prze...bane! mozesz na priv mi wrzucic bo serio jestem ciekawa. ale tak to jest z wazelinn pracowac :<
IWA nie pojada bo sie wszyscy z toba zgadzaja :!: :!: :!:
A wiec to zibi jest ten slynny "gwiazdor"hahaha dobre!!-zibi-gwiazdor!!
moze i tak bo do gwiazd mu blizej niz do dobrego dj'a! no ale teraz to chyba po mnie a nie po tobie pojada! :?

[ Dodano: 11:45, 07.09.2006 ]
iwa pisze:ZIBI czy twoj tekst w trakcie imprezy "juz nie jestem wolny kochani"
a wlasnie...
:lol: :lol: :lol: zibi co to ku..wa bylo :!: :?: :lol: :lol: :lol: odje..alo ci na max :!: :?: :lol: :lol: :lol: ty chyba za wysokie mniemanie masz o sobie :!: wiec cie oswiece:laski predzej by polecialy na orangutana niz na ciebie, nawet gdybysbyl ostatnim facetem na ziemi :!:
Rany co za tupet-przeszedles samego siebie!
Awatar użytkownika
Kazimierz Pawlak
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:47
Lokalizacja: Krużewniki (Zza Buga)

Post autor: Kazimierz Pawlak »

[ Dodano: 11:45, 07.09.2006 ]
iwa pisze:laski predzej by polecialy na orangutana niz na ciebie, nawet gdybysbyl ostatnim facetem na ziemi :!:
Rany co za tupet-przeszedles samego siebie!
ja pier...dle.... po hamsku ale dobre... hehehe
Sieszp Tatowy....
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

DODZIU przestań prosze pisać takie brednie o bezpieczeństwie bo sorry ale mino najszczerszych chęci nie nogę dać na luzzzzzzz -chyba tylko Ty czujesz się tam bezpiecznie/no w sumie to i powinienes/
Nikt z kibiców takiego zdarzenia nie bedzie roztrzygac powodów napiep....nia na srodku sali goscia,bo ochrona jest po to by pilnowac porzadku a nie wszczynac awantury.A jesli piszesz ze szczegolowo opisalam to zdarzenie to sie postaram jeszcze troche dodac -kiedy do srodka weszla policja ,zeby zwinąc tego ochroniarza -sami zescie go wyprowadzili na zaplecze i z lokalu kazaliscie wychodzic wszystkim nieletnim -i wtedy zrobilo sie pusto na sali !!!!
I nie pisz ,ze ludzie pszyszli pijani bo chyba to nie jest szkola tylko klub gdzie sie pije i bawi i gdzie powinna byc ochrona-ktora wyprowadza i powiadamia np.policje ,a nie ochroniarza sie chowa przed policja bo kogos pobil ???????
A i jeszcze jezeli ludzie jak piszesz juz przychodzili pijani to wystarczylo ich nie wpuszczac do srodka -chyba logiczne ,ale to tez dzialka ochrony!
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Skończy się wszystko tak, że kolejny temat o kolejnej imprezie zostanie zamknięty, gadka przeniesie sie gdzie indziej, puste łby jednak z forum nie znikną - będą tworzyć dziwne akcje na forum w innych wątkach, bo tu można sobie jechać w sumie bez konsekwencji... oprócz tego że wzbudziło się litość do samego siebie...
Co do bezpieczeństwa - tak zgadzam sie z wami - na karaoke w Avalonie jest dużo bezpieczniej, W Ibizie pewnie też, ale czy ciężko to zrozumieć że X-club jest największym lokalem w okolicy ???? Nie wiem jak trzeba być slepym i ograniczonym, żeby porównywać lokal z kilkanaście razy większą frekfencją do tego, gdzie liczba gości nie przekracza stu osób ( nie byłem w Ibizie, jak źle słyszałem to poprawcie),
Co do iga 23- w twoim przypadku chyba rodzice zawiedli... życie cie moze kiedyś kultury nauczy.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

kiedy do srodka weszla policja ,zeby zwinąc tego ochroniarza -sami zescie go wyprowadzili na zaplecze i z lokalu kazaliscie wychodzic wszystkim nieletnim -i wtedy zrobilo sie pusto na sali !!!!
I nie pisz ,ze ludzie pszyszli pijani bo chyba to nie jest szkola tylko klub gdzie sie pije i bawi i gdzie powinna byc ochrona-ktora wyprowadza i powiadamia np.policje ,a nie ochroniarza sie chowa przed policja bo kogos pobil ???????
Nie noo, jeżeli tak to naprawde było to nie nasuwa mi się nic innego jak nie odwiedzanie wiecej tego lokalu. To już przesada jak nie wiem coo
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

Ex Hoppler pisze:Co do iga 23- w twoim przypadku chyba rodzice zawiedli... życie cie moze kiedyś kultury nauczy
jakbys chcial wiedziec skarbie to jestem starsza od ciebie i wiecej wiem o zyciu niz ci sie wydaje, a jesli chodzi o to co sie na forum pisze to o ile dzis rano sprawdzalam nadal zyjemy w Polsce a tu jak wiadomo jest wolnosc slowa wiec pisze to na co mam ochote :!: :!: :!:
nie zycze sobie zebys wszczynal jakies waty co do mojej kultury bo mnie nie znasz.
aj esli chodzi o wielkosc lokalu i jego frekwencje to radze ci zebys odwiedzil inne kluby w wiekszych miastach gdzie do lokalu przychodzi powyzej 3tys ludzi a nie ma akcji takich jak w X. troche dluzej zyje niz ty i widzialam wiecej od ciebie. w przeciwienstwie do ciebie ja wiem kim ty jestes i wiem wecej na twoj temat niz ty na moj.
pozdrawiam. IGA.
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

No właśnie PANIE EX jak trzeba byc slepym i ograniczonym ,zeby uzależniac poziom bezpieczenstwa od frekfencji -dla mnie oczywiste jest im wiecej osob tym wiecej ochrony,tyle ze takiej ktora pilnuje porzadku.
A co do Ibizy to nasz bardzo niedokładne info -może i x jest najwiekszym lokalem -ale NA PEWNO od dłuzszego czasu nie najliczniejszym/wiem bo byłam /
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

słuchajcie dorgie panie i panowie a co on moze innego pisać? klub jest jedną wielką speluną owszem roku temu moze było inaczej ale teraz jest gorzej niz w babie i na to panie Ex i społka zo.o. nie macie wpływu bo jestescie poprostu płotkami w rzecze która wysycha.
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

och jak milo! eraz jestem krolewna? niestety nie czytalam twoich ostatnich wypocin, ale mysle ze nie mam czego zalowac. jeszcze bym znow usnela przed komputerem :sleep:
pozdrawiam all :)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

i jeszcze słówko do iga23, może boskim enrike nie jestem ale w przeciwieństwie do ciebie mam w sobie odrobinę kultury i MUZG moja droga MUZG - czego brakuje pięknym i z reguły głupim laskom a jak widzę to do takich należy ciebie zaliczyć- przykro mi że to musiałem napisać ale taka prawda :cry:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

aj_em pisze:w tym klubie chyba wiecej sie sprzedaje narkotyków niż piwa
beer inside - drags outside
dodziu pisze:nie wnikacie dlaczego tak sie stało,kto zacza
Ochroniarz nie jest po to zeby byl, tylko zeby uchronil potencjalna ofiare przed pobiciem, obezwladnil napastnika i wezwal wlasciwe organa (policja)
dodziu pisze:z drugiej strony sa u nas lokale gdzie ptrzy duzo nizszej frekfencji dochodzi czesciej do bijatyk
podaj przyklad, nie badz goloslowny
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

chodziło chyba o "Mózg" a nie Muzg :) hmm.. to daje do myślenia :)
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

No widzisz dj.ZIBI bez Ciebie to nawet net nie funkcjonuje tak jak powinien-jestes niezastapiony zawsze i wszedzie !!!!!!!!!
Rozprawka o wiksiarskich tekstach została przestudiowana i tak naprawde to malo mnie interesuje jaki byl zamiar-fakt faktem zabrzmialo to bardzo komicznie -ale coz to tylko moje zdanie i mam do niego pelne prawo-Ty mozesz gadac przez mikrofon co uwazasz ,w sumie prowadzisz dyske w/g wlasnego gustu,a ten jest najczesciej rozny i to Ty jestes nauczycielem dla mlodszych ranga dj-ow ostroleckich-nie ja/tu poklon w Tym kierunku :lol: :lol: :lol: /A tak nawiasem to jaki Ty jestes serdecznie nastawiony do tych zachcianek Kowalskiego-jeszcze by ktos pomyslal ze to prawda!!!!!!!
A co do opisanych przez Ciebie przypadkow -to jezeli takowe zaistnieja to wybacz ale sa one bardzo szybko wyciagane na swiatlo dzienne,a osoby powiazane ponosza konsekwencje!!!!!!!!!!
A teraz cos bardzo milego dla niektorych -nie bede juz na pewno korzystac z WASZYCH uslug rozrywkowych /tym faktem was bardzo uszczesliwilam :D :D :D /choc coraz mniej juz w x-sie tych pieknych ,wyginajacych sie cial do slinotoku/ale to nie moj juz problem/
Takie atrakcje jakie ostatnio nam zaoferowaliscie to,sorry ale nawet gdyby sam TIESTO byl ich dodatkiem to nie naleza do rozrywki w jej doslownym znaczeniu.
a i dj.ZIBI IGA mówila idz do szkoly -chyba cos w tym jest-nie zebym sie czepiala ale mnie jeszcze w podstawowce uczyli ze MÓZG-pisze sie wlasnie tak
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Może to zabrzmi dziwnie ale takie miały być zamiary wyrazu MUZG duże litery i przez U otwarte co by z deka uświadomić co niektórych o istnieniu takiego organu wewnętrznego a nie wyłącznie piękności zewnętrznej, jakbym napisał MÓZG to nikt uwagi by nie zwrócił a tak to proszę jak to zmusza do wytężenia szarych komórek- każdy post piszę w wordzie więc nie ma opcji pomyłki a jeśli chodzi o twoje towarzystwo IGA to zupełnie mi ono nie przeszkadza tylko dobrze jest pisząc cokolwiek nie KOZACZYĆ jak ty to czynisz, uwagi owszem są wskazane w każdym temacie (temu służy forum) ale bez TAKICH GŁUPICH TEKSTÓW, moje wypowiedzi są obszerne i jak piszesz POUCZAJĄCE ale to wynika z moich spostrzeżeń i pewnego doświadczenia w niektórych sprawach i uważam że nie miłym i wulgarnym chyba każdy potrafi być a znacznie trudniej wykazać odrobinę kultury i hamować piętą emocje, pozdrawiam i pa pa :wink:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

rebel_olsztyn pisze:elo wszyscy ostro na siebie jedziecie oostrroo ostroooo :D baniaa :D
prawda jest taka ze w X Clubie moim ulubionym klubie piguły feta i tym podobnem idą jak swierze bułeczki od mojego zioma kupuje kazdy tam zacznajac na szarym wukrecaczu przez ochoroniazy kączac na dj. tez lubie jak mnie czasem wykreci bo po to jezdze do X Clubu zeby polatac , na dj micro poszlo ok 1,5 tys piguł wiec rzecz jasna ze piguły idą lepiej niz piwo w iksie jest ***** troche mnie razziii ten wieek od 14 do 16 lat ale ogolnie jest ***** gwizdki białe rekawiczki o to chodzi !!!!!!!!!!!!!! zrobiło sie troche dziwnych ziomow w koszulach w spodnie swierzo oderwanych od pługu ale to normalna przeciez to myszyniec. dodziu troche samokrytyki tez lubiszzz czasem sie odlajtowac jakas pigułeczką. zmiencie nazwe z X club na wiX Club bedzie lepiej mówie wam eLOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil: :twisted:
ta wypowiedz chyba reasumuje całe 9 stron które było poswięcone temu klubowi
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

o k...a ale sie ruszyło a już tak nudno było ;-) zibi trzaska litanie, rozpisałeś się koleszko :-)
moim zdaniem każdy ma rację i jej niema, to wszystko zależy od punktu widzenia, siedzenia, leżenia itd. - a propo leżenia: na tapczanie leżał leń :-) i nic z tego nie wynika, poza tym, że paweł i gaweł w jednym domu mieszkali, a rambo miał duży karabin, kiedy czerwony kapturek szedł przez las wilka nie spotkał bo go rumcajs wcześniej zabił ze żwirkim,
A teraz jeśli ktoś to kuma to zauważył, iż powyższe wpisy tak samo są beznadziejne.

ps. wesołych świąt, wiosna idzie - love peace i zabij !!! :-)
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

EN pisze:o k...a ale sie ruszyło a już tak nudno było ;-) zibi trzaska litanie, rozpisałeś się koleszko :-)
moim zdaniem każdy ma rację i jej niema, to wszystko zależy od punktu widzenia, siedzenia, leżenia itd. - a propo leżenia: na tapczanie leżał leń :-) i nic z tego nie wynika, poza tym, że paweł i gaweł w jednym domu mieszkali, a rambo miał duży karabin, kiedy czerwony kapturek szedł przez las wilka nie spotkał bo go rumcajs wcześniej zabił ze żwirkim,
A teraz jeśli ktoś to kuma to zauważył, iż powyższe wpisy tak samo są beznadziejne.

ps. wesołych świąt, wiosna idzie - love peace i zabij !!! :-)
duzo musiałes sie kleju nawąchać zeby to napisać?
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

0,5literka morsa do popicia piguły - i kreskówki same wskakują na MUZG ;-)
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

dj zibi pisze:w przeciwieństwie do ciebie mam w sobie odrobinę kultury i MUZG moja droga MUZG - czego brakuje pięknym i z reguły głupim laskom a jak widzę to do takich należy ciebie zaliczyć-
zibi a co ty teraz biedaku miales napisac? ze sie pomyliles? :?:
acha a tak dla ulatwienia jak chcesz cos zacytowac to nie musisz przepisywac calego tekstu jak to robiles wczesniej, wystarczy ze zaznaczysz tekst cytatu i lewym przyciskiem myszki klikniesz "cytuj zaznaczone" :wink:
no i sprtostowanie- na forum jest IGA i IWA jestesmy dwie wiec mamy nad toba przewage liczebna :) to sprostowanie bo juz sie chyba gubisz ktora co napisala :wink:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jak widac rozmowa bardzo się rozkręciła, obsługa wiadomo musi bronić własnego miejsca pracy, ale co jak co, ludzie widza co się dzieje, i sądzę, że nie wszystkie te historie są wyssane z palca. Ale jak już Myszyniec zawsze jest jeszcze Hopla, w której ostatnio podobno tez robi się ciekawie. Pzdr
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

rebel teraz to mnie rozbawiłes na maxa swoim super postem, 5+ za pomysłowosc,dziwne jest jeszcze to ze wiekszosc z Was pisze pod róznymi nickami,ukrywajac sie(a tak jest najłatwiej) a i tak prawie wszyscy sie znaja...pozdrawiam
ODPOWIEDZ