X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
mArTiNi
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2006, 0:19

Post autor: mArTiNi »

Michał pisze:moze kiedys powstanie klub gdzie wszyscy beda mieli przynajmniej 21 lat :( jak narazie to sie szalone nieletnie wypowiadaja o x clubie
a co mam niby ze sobą zrobić w wieku 17 lat??? gdzie sie odstresowac zabawić i zrelaksować ???? zwłaszcza że uwielbiam tańczyć i lubie takie imprezy...a wypowiadam się bo tam bywam.Jeśli ci nie odpowiada towarzystwo nieletnie na takich imprezach to nie musisz na takie przychodzić. Zresztą w większości klubach sprawdzaja dowody i trzeba miec znajomości albo farta żeby sie dostać ;) No soul to kiedy na następna imprezkę ruszamy ??:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mArTiNi dla takich jak Ty powinny powstac dyskoteki gdzie nie sprzedaje sie alkoholu w środku.. i wtedy byłoby wporządku.
Awatar użytkownika
mArTiNi
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2006, 0:19

Post autor: mArTiNi »

no ale takich nie ma więc bywam tam gdzie mogę i atmosfera mi odpowiada :) pozdro
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

mArCiNq nie kozacz! Ze zaczales pic alkohol z kumplami juz w gimnazjum nie znaczy ze jestes luzak. A poza tym strasznie pewny siebie jestes tutaj na forum z tego co zauwazylem a na zywo watpie zebys tak podskakiwal. :) Jestem tego samego zdania co Krzysiek, ze powinni zrobic dla niepelnoletnich imprezy ale bez napojow wyskokowych.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

z liścia mu
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Michał pisze:mArCiNq nie kozacz! Ze zaczales pic alkohol z kumplami juz w gimnazjum nie znaczy ze jestes luzak. A poza tym strasznie pewny siebie jestes tutaj na forum z tego co zauwazylem a na zywo watpie zebys tak podskakiwal. :) Jestem tego samego zdania co Krzysiek, ze powinni zrobic dla niepelnoletnich imprezy ale bez napojow wyskokowych.
Pfff raptem widze tez wielki kozak z Ciebie bo skonczyles chyba nie dawno 21 lat i juz chcesz jakis klub gdzie wpuszczali by osoby majace 21 lat.... wyluzuj stary :lol: kazdy bawi sie gdzie mu pasuje, a jak to juz mowili - jak chcesz klub od 21 lat to sam go otworz... Watpie zebys mial z tego dobry biznes :? Lubicie sie tylko mądrzyc 8)

:twisted: :twisted: Pozdro! :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Krzychu ok sory mistrzu juz nie bede kozaczyl. Pozdro dla Ciebie super mega wypasiony ziomie :lol: .
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

:lol: myslisz ze mi tym dowaliles? Mam to gdzies, zreszta mow i rob co chcesz - jutro balet w X'sie i nikt mi humoru nie zepsuje 8)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

I tak każdy piję gdzie chce w jakim wieku chce i każdego to powinno huk obchodzić niektórzy jak na swój wiek są dojrzalsi i umieją się lepiej zachować jak nie jeden 21 latek
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

dodziu gdzie jest dokładnie tracklista z tego ostatniego filmiku z X-a ?? bo nie moge jej znaleść ;/ pozdroo
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Może nie nazywam się dodziu, ale linka zapuszczam tutaj
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Soul pisze:I tak każdy piję gdzie chce w jakim wieku chce i każdego to powinno huk obchodzić niektórzy jak na swój wiek są dojrzalsi i umieją się lepiej zachować jak nie jeden 21 latek
to ze nikogo to nie powinno obchodzic to sie nie zgodze ! pomysl jakby nikt na to nie patrzyl to dzieci z podstawowki klas 1-3 by sie upijali, spoleczenstwo by zeszlo na psy. Dlatego uwazam iz trzeba zabraniac alkoholu osobom nieletnim, chocicaz sam nie ukrywam ze jako niepelnoletni pilem jednak nie w takich ilosciach zebym nic nie pamietal albo znalazl sie w izbie wytrzezwien.

co do drugiej czesci zdania ze mlodsi nie raz zachowuja sie duzo lepiej niz starsi to sie oczywiscie zgadzam
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no może i masz rację ,ale uważam że chyba każdy ma swój rozsądek!!
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
mArTiNi
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2006, 0:19

Post autor: mArTiNi »

hmmm nie jedno dziecko z podstawówki juz się upija ostro.....to naprawdę jest tragedia...no ale cóż to juz nie moja wina....niedługo skończy się te 18 lat i nikt sie nie będzie czepiał ;P hehe
gumaEXSQ
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2006, 12:54

Post autor: gumaEXSQ »

:twisted: Swietna imprezka : ale jesdna sprawa mnie martwi ało miejsc przy barze
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

DJ W w >< clubie

sobota 20.05.2006

DJ W jest w branży od 20 lat. W tym czasie zagrał w ponad 100 klubach, głównie północnej i centralniej Polski, jak również na eventach Independance oraz Sunrise. W swoich setach preferuje wszelkie odmiany muzyki house, ale cięższe brzemia też nie są mu obce. Aktualnie rezydent klubu Blue w Staroźrebach koło Płocka oraz No.18 w Grudziądzu. Współpracuje też z klubami 7th Heaven (Poznań), Trezor (Szczecin) oraz Deja Vu (Bydgoszcz).

WSTĘP:
PANIE : do 21.00 - wstęp wolny , po 21,00 - 7 zł
PANOWIE : 10 zł
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

po półrocznej przerwie odwiedziłam x-sa i jestem w strasznym szoku tyle sie mówi o sprawdzaniu dowodów a rzeczywistość jest zupełnie inna to co tam zobaczyłam to nie klub tylko szolna dyska przeciętna wieku to najwyzej 16 lat!!!!!!!!!!!! a na dodatek wiekszosc ostro naćpana z gwizdkami w gebach -tragedia ,kiedyś tego nie było przynajmniej na małej sali -zróbcie cos z tym :oops:
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hmm doszły mnie słuchy ze X został zamkniety?? do odwołania coś z sanepidem??
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

bogu dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

zła wiadomosc...gramy dalej,zapraszam w sobote...pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

alez setme3 wszyscy wiemy że jestes autorem tego filmiku i na reklame nie masz co liczyc :p nie udło się :D a co do X-a to byłem tam teraz 2 tygodnie pod rząd i bynajmneiej moim zdaniem, nie wiem jak tam mała sala bo nie zabawiłem długo, ale stanałem sobie spokojnie wysoko obok dj-ki i tak podpatrzyłem, jak panowie za konsolą się bawią i co się dzieje, co na sali no i oczywiście muzyka, to tak naprawde juz sam nie wiem co mysleć, niby spoko, ale.. jest te ale.. będąc w Atomie w Łomży samo przez sie już czuje się inaczej, muzyka jakaś mniej komercyjna, ciekawsze to wszystko, a tutaj tak w zasadzie kilka piosenek z listy vinylcharts :) joey negro na rozkręcenie imprezy, a potem słysze Faithless po czym nastepnie agent smith kończąc na kalwi & remi i jakoś to wszystko ni w pi ni w drzwi. oczywiście zawsze można powiedzieć mi "nie podoba CI sie to nie przychodź", ale tak naprawde sam nie wiem w czym tkwi te moje ale :) żaden ze mnie znawca, ale niektóre kawałki to poprostu pasują jedynie to fabryki gdzie taśmowo produkuje sie jakieś garnki, które idą na taśmie i tylko słychac "stuk puk" i tak 5,7 minut. Era Wixiarstwa się już skończyła i BOGU DZIĘKI!! i DYKCJA DJ-E DYKCJA, chłopy na Polski nie chodziliście w Podstawówce!!! Przz majka trzeba wyraźnie, bo czasem to nic nie idzie zrozumieć!! setme3 napisałeś że szkoda ze nie ma juz tamtego x-a :) stary, nie wiem czy chciałbym wracać do czasów kiedy przyjechał czołowy WIXIARZ RP i krzyczał "Tłusty BAS" "Jest GRUBO" ja dziekuję, juz wolę obecnę ere :) pzdr
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Drogi Coexistance :!:
Trochę mnie nie zrozumiałeś.

Ja NIE tęsknie do czasów "JAZDY". Nie, nie, to nie tak.

Pamiętam jak dziś, kiedy pierwszy raz pojechaliśmy z Dodziem i Jonsonem do Xa. Właściciel chciał, co wydawało mi się nie możliwe, zrobić taką dyskotekę, aby Hopla upadła.
Od tamtej pory ja i moje całe osiedle jeździliśmy tam prawie co tydzień, bardziej podtrzymywać Dodzia i Jonsona na duchu, że ktoś sie jednak chce tam bawić. Nikogo oprócz nas z naszego miasta nie było. Z okolic Myszyńca przychodziło trochę ludzi, ale ciągle za mało jak na tak duży lokal. Patrzyliśmy na tą budę i myśleliśmy, że nic z tego nie będzie. Aż raptem zaczęła się zjeżdżać Ostrołęka. Może to właśnie dzięki nam :lol: Ludzie powoli opuszczali mury Hopli. Nagle pojawili się ludzie z Olsztyna i od tamtej pory to już nie był ten nasz "osiedlowy" X. Hopla upadła, a szef się cieszył :lol:
Przestaliśmy jeździć tak często, ponieważ zjeżdżało się tam za dużo hołoty. Później nawet tam pracowałem za barem. To też ciekawa przygoda, patrzeć na to wszystko od kuchni.
Kiedy kilka tygodni temu przyjechałem do X, na bramce zaczął mnie obszukiwać ochraniacz, pomyślałem: Boshe gdzie ja jestem? :lol:
Stąd mój sentyment do "tamtego" X.
Nie przez "Wixiarstwo" bo to mnie nie kręci.
Nie wiem jaką masz reklamę na myśli.
...set me free...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

moze zaczne od tyłu, czyli tak jak w życiu :) czyli nie chodziło mi że wixiarstwo CIe kręci czy nie, to indywidualna sprawa kazdego :) ale widzisz przynajmniej dzieki TObie po części znam historię okolicznego klubu :D nie ma sie tu co rozpisywac :) pzdr :)
Awatar użytkownika
ZuLeyKa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2006, 23:45

Post autor: ZuLeyKa »

Ja tam się nigdzie lepiej niż w X-clubie nie bawiłam;) Tyle że już dawno tam nie byłam i nie wiem, jak sie mają sprawy... Podobno się zmieniło, ale czy na lepsze...?
'The Rest Is Silence'
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

Oj zmieniło się tylko czy lepiej czy gorzej to indiwidualna sprawa gusta każdej osoby -ja osobiście uważam iż teraz jest tragicznie.Kiedyś owszem było bardzo fajnie ,klimat,ludzie bez dopalaczy a przede wszystkim nie dzieciarnia,teraz już tego NIEMA.Ostania moja impreza w x-sie 2 tygodnie temu ,będzie na pewno ostatnią w tym klubie ,przede wszystkim brak KULTURY i HAMSTWO.Teraz wybrałam sie do hopli fakt ludzi może nie ma tyle co kiedyś ale za to jaki klimat -kultura ,muzyka,ludzie na poziomie ,bez dopalaczy- wybawiłam się jak nigdy dotąd.
ODPOWIEDZ