X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

X-Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej dyskotek pobliżu naszego miasta.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z X-Clubem w Myszyńcu.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Dla mnie najlepsza impreza w okolicach naszego pieknego miasta:) Fajna muza,lokal po remoncie prezentuje sie całkiem niezle,sprawna obsluga barmanska co dla mnie jest bardzo wazne bo nie lubie poswiecac 30 min zeby kupic piwo.... :!:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Fajna muzyka? Bleee no może dla tych ćpunów co sie kołyszą. Szkoda że druga sala jest strasznie mała, ale każdy lubi co innego...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Qrzys skad wiesz ze to cpuny,wydaje mi sie ze poprostu masz inny gust jezeli chodzi o muzyke...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Chyba właśnie mała sala istnieje dla tych, które mają inny gust jeżeli chodzi o muzykę...

P.S.
A istnieje w okolicach jakiś lokal, gdzie nie widać ćpunów?? Jeśli tak to oświećcie mnie...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

dodziu nie udawaj że nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś... Open your Eyes...

Co do mojego gustu to nie mam ulubionego gatunku muzyki, ale przy muzyce przy której bardziej można stać i palić papierosa niż tańczyć nie lubię się bawić.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

poprostu masz inny gust ,wolisz muzyke prosta lekko wpadajaco w ucho(taka jak w Jeziorku pewnie) a nazywanie ludzi cpunami przez webmastera tej strony jest chyba troche nie na miejscu
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Qrzysiu dla cpunów :?: chce ci powiedziec ze nie jestem narkomanem, a mimo to muzyka w tym klubie bardzo mi sie podoba :!: nie każdy lubi taką muzykę jak ty :!: disco polo-to jest dopiero niezła kaszana :twisted: tej muzyki wogule nie da sie sluchac :!: w tym typie muzyki wszystkie kawałki są grane na jedno kopyto :!: :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Chyba bez sensu jest znów gadkę sprowadzać na tor upodobań muzycznych... i tym bardziej idiotyczne udowadnianie sobie która to muzyka nie jest na jedno kopyto. Pewnie X-owi do ideału brakuje jeszcze według coniektórych dodatkowych sal z disco-polo, badź jakimś hardcore'owym rockiem,ale przecież nie da rady zrobić knajpy dla wszystkich...
Pozdrawiam tych, którzy potrafią odnaleźć miejsce z klimatem dla siebie i tam spędzać wolny czas szanując jednocześnie tych, którzy wybrali co innego....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

dodziu pisze:nazywanie ludzi cpunami przez webmastera tej strony jest chyba troche nie na miejscu
Nie powiedziałem przecież że wszyscy którzy jeżdżą do X'a są ćpunami. Byłoby to chore bo sam przecież tam bywam! Wielu moich nzjaomych także i wiem doskonale że niektórzy sobie dropsa na poprawę samopoczucia biorą, więc chyba nikt z was nie zaprzeczy że tak nie jest. Problemu jakim sa narkotyki i "dopalacze" nie ma co ukrywać. Jezeli kogoś uraziłem wyrażeniem o ćpunach tio przepraszam, nie chciałem być źle zrozumiany.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no cóż ludzi takich "dopalających się" nie brakuje no ale jak dla mnie najlepszy Club w okolicach oki i tyle
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

kiepski ten filmik :/ muzyka zostala podlozona i nie slychac tej granej "na zywo", ciekawie wyglada tez dj dodziu gdy cos mowi do kamery, czyzby zazyl jakis "dopalacz"?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Michał pisze:kiepski ten filmik :/ muzyka zostala podlozona i nie slychac tej granej "na zywo", ciekawie wyglada tez dj dodziu gdy cos mowi do kamery, czyzby zazyl jakis "dopalacz"?
No zażył, nawet wiem co. Ty pewnie też czasami to zażywasz, to alkohol etylowy. Ostro drag, uważaj na niego :lol: :lol:
Dodziu był od zawsze, WIELKIM przeciwnikiem dragów i jestem pewien, że wkurzy się jak przeczyta Twojego posta.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Ci co mnie znaja to i tak wiedza jak jest i jaki stosunek mam do tego opine przypadkowych osób mnie nieinteresuja...na filmie widac zmeczenie alkoholowe hehe,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Filmik, mimo że moim zdaniem trdelikatnie za ciemny zaskakuje jakością i nie ukrywam, że czekam na drugą część...
Chyba zmieści się tam mały fragment z mniejszej salki... :twisted:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

z małej sali bedzie oddzielny filmik,pozdr
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

hej:) czy moglby ktos podac tytuly pierwszej i ostatniej piosenki z filmiku bo spoko sa!!!! a i jeszcze dokladny tytul I get the power bo tez jest fajna!!! dzieki z gory!!!!
pozdro.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

na stronce Xa jest tracklista zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

tracklista dokladniej jest na forum
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

juz znalazlem wczesniej thx!!!!
pozdro.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Mi się bardzo podoba filmik w porównianiu z filmem ze Starej haty ten jest mega super cool extra i w ogóle ogółem dobrze filmik zrobiony co z tego że podstawiona muzyczka ,ta podstawiona też leci w klubie więc bez róznicy:) ciekawe jaka druga częśc będzie a rezydenci grają bardzo fajną muzykę:) pozdro :) :twisted:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

ooo Martini wreszcie nareszcie własnie taką ekipę jak ja:D hehe
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

moze kiedys powstanie klub gdzie wszyscy beda mieli przynajmniej 21 lat :( jak narazie to sie szalone nieletnie wypowiadaja o x clubie
Awatar użytkownika
boss
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:47

Post autor: boss »

ma³a sala jest trochê przyma³a :P ale ogólnie to spokoooo :) :) Trochê tu .. trochê tu i da siê prze¿yæ :)
na du¿ej przynajmniej ch³odno jest ;P i przynajmniej siê pobawiæ mo¿na ;P pozdro ! :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Michał pisze:moze kiedys powstanie klub gdzie wszyscy beda mieli przynajmniej 21 lat :( jak narazie to sie szalone nieletnie wypowiadaja o x clubie
zamiast ciągle narzekać to zacznij sie bawic w takich lokalach jakie sa a jak nie to poprostu otworz wlasny i tam bedziesz mogl zrobic co ci sie podoba, a szalone nieletnie sie wypowiadaja bo tam sie bawia i od tego jest ten temat
ODPOWIEDZ