X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

EN pisze:
GlowA pisze:hmm może wkoncu do x zaprosili by kogos ambitniejszego bo tak szczerze to nikt ciekawy tam nie grał radziłbym np wziąsc przykład z Viva Club Sopot który zaprasza gwiazdy typu : Ron Van Den Beuken , Stoneface & Terminal , John O'Callaghan , Kyau & Albert , Ronski Speed u nas niestety nikogo takiego nie widziałem nawet nikt z czołówki polskiej sceny nie grał :/

. . . . znalazł się !!!!
jak był Kyau & Albert, Shimek, Orbith w zeszłym roku w Ostrołęce to było 20 osób a teraz nagle znalazł się wielki znawca tematu . . . . .
ja sie bawiłem znakomicie ,szkoda ze taka lipa z ludzmi, i weź człowieku teraz cos organizuj jak i tak w plecy bedziesz.. wiem nawet po sobie(jabb.ana ostrołęka:-()..hehe, no ale tacy sa ludzie. No a zaproszenie gwiazdy z zagramanicy to tez wydatek...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

hehe powiem Ci szczerze że jeszcze nie miałem przyjemnosci Cie usłyszec , wiesz bywam czasem w Ostrołeckich lokalach i jak słysze expołzjon to mnie szlak trafia mam nadzieje że grasz w miare Ciekawie bo dostałes odemnie głosik na ftb może kiedys bede miał przyjemnosc Cie usłyszec;]
hehe, dzieki za glos ;) ale to absloutnie nie chodzi o mnie ;) tylko ogólnie ujmuje tu scenę Polską ;) jest wielu wieluuuu Artystów nie przereklamowanych, albo poprostu nie okrzykniętych niewiadomo kim przez MDT, SENTENCE i tego typu organizacje, a tak naprawde wlasnie Ci jak da sie zauwazyc prezentują się bardzo obiecująco i wnoszą jakośc świeżośc. Polska dalej bazuje na naszych gwiazdach typu :cez are kane, W, Dervish, Kris, Angelo Mike, Carla Roca, KC, Levy, Diana D'Rouz itp. No spoko, oni sobie wyrobili prestiz i graja swoje. Ale jak na moje wydaje mi sie , ze juz dawno nadszedl czas otworzyc sie na inne, swieze talenty, myzuke w nowym wydaniu, a nie wciaz maglowac tych samych ludzi. I nie trzeba tutaj szukac za granica, juz wystarczy przejzec sobie pierwsza setke chociazby tego rankingu ftb, gdzie znajsziesz wiele nie wypropowanych, aczkolwiek bardzo obiecujacych ludzi. I teraz pytanie ;) kto dam takim szanse, skoro kazdy stawia na wielkie nazwiska na plakacie ;)

[ Dodano: 18:46, 24.04.2007 ]
i przepraszam za offtopic ;) ale musialem to napisac ;)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

W zupełności masz racje ;] Teraz nawet Agencje typu MDT szukają nowych ludzi bo stare gwiazdki już sie wypalają ;] Ostatnio przyjeli 2 nowych artystów słuchałem jedynie ich setów na kompie ale prezentują sie obiecująco :D A co tego może nieco nażekania na polskich artystów z mojej strony to powiem tak mieszkamy na dosyc ubogim rejonie jesli chodzi o rozwój clubingu i wogule eventów jakich kolwiek poprostu poziom imprez w innych regionach jest dużo wyzszy niz u nas i niestety taka jest prawda i tak troszke może przez to wzielo mnie na te narzekanie ... Przepraszam za off topa ale dodam że życze Ostrołece i X clubowi własnie takich imprez jakie są np na śląsku lub w wielkopolsce ;]
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

ja pitole, jak oni wyglądają , haha,powinni se ksywe zmienić na
"Żwirek & Muchomorek", a ty dodziu zostan przy swoim aliasie a nie zmieniasz na dodi bo to podjeżdza gejostwem...heh, nic do gejów niemam... bez urazowo oczywiście..
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

a ja nie lubie gejów...
Makshe
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Makshe »

Rzeczywiście, bo Likwidator to tak męsko brzmi, prawda? ;) Ech...a może za nickiem jakieś swoje kompleksy ukrywasz, co? Może fotka na plakacie nie jest najszczęśliwsza, ale za to super grali:), a o ile orientuję się w temacie - chyba o to właśnie chodziło... Pozdrowionka.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

ZAPRASZAM w najbliższą sobobotę do x-club, na moją imprezę urodzinową gdzie gościnnie wystąpią międzyinnymi - Levy, Schimek, Mc Mr I . . . . . .

w tym dniu klub odwiedzi z kamerą zaspół programu muzycznego "REAKTOR", którego emisja startuje w lipcu na antenie tv Tele5,
Przez okres lipiec-sierpień będzie można obejżeć relacje z klubów jak i letnich iventów np. cream ,nature . . . .
lada dzień wiecej informacji na oficjalnej stronie programu, która jest w przygotowaniu.
:-) pzdr. dla czujacych dobry bit
natalia22
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2007, 17:42
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: natalia22 »

witam, w tą sobotę po raz pierwszy byłam w x-clubie a to za przyczyną Kalwi&Remi i powiem szczerze wbrew temu co ludzie wypisują na forum jestem mile zaskoczona, cała impreza była super, występ K&R był niesamowity a jeszcze bardziej podobała mi się dyskoteka na małej salce, super przeboje a ludzie bawili się i śpiewali jak na półmetku czy studniówce, ekstra , jedyne co do czego mam zastrzeżenia to czasami było za ciasno i bardzo gorąco, jednak wszystkim znudzonym ostrołęcką nostalgią polecam czasem wypad za miasto 8)
Gosia_Buziaczek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2007, 13:56

Post autor: Gosia_Buziaczek »

Witam ja tez zawitałam na koncert super było bardzo fajnie. Podziekowania naleza sie organizatorom dobry pomysł. Ale zeby było zawsze tyle osób
jak w ta sobote. Mała sala okej od czasu do czasu mozna tam zawitac.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

Kalwi & Remi - Made in USA :D wporządku kawałek :D
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Post autor: Trzciniak »

jezdzilem tam:d ale z tego co slyszalem to parodia sie zrobila :D haha a co do cpunow zgodze sie sa, ale i nie ma... wiec nie obrazac polowy klubu, a nawet wiekszej czesci tej polowy... pzdr
uniform22
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:05
Lokalizacja: z tamtąd

Post autor: uniform22 »

tez kiedyś tam bywałem i to nawet co sobota jednak teraz wszystko się zmieniło nie jest juz tak jak kiedys czasami tam wpadam tak jak np. dzisiaj dj. matys !!! :lol:
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Post autor: Tej »

własnie jak tam teraz jest?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

własnie jak tam teraz jest?
niestety gejów tam nie wpuszczaja...wiec niemusisz wiedziec
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

ładnie ładnie 25 grudnia w X - Clubie Krist van D. :) bedzie ciekawie :D
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

nie ciekawie tylko będzie miazga ;D :P
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: X-Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

a co się dzieje wogle z Questem???? żyje on czy nie???tak bylo o nim głośno a teraz cichutko:-/
ODPOWIEDZ