HOPLA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

HOPLA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej dyskotek pobliżu naszego miasta.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z HOPLĄ w Myszyńcu.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
karolinka510
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2006, 23:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: karolinka510 »

To ONA jeszcze żyje...?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Też jestem ciekaw co tam się teraz dzieje... bywa ktoś w HOPLI?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Powiedzmy, że mam sentyment do Hopli sprzed kilku lat... i chyba nie chciałbym go psuć obecnością w tym lokalu teraz... o ile jeszcze on funkcjonuje.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2006, 9:05 przez Ex Hoppler, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

Oczywiście że funkcjonuje... W ubiegłą sobotę było tam prawie 10 osób :)
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

A kto tam teraz gra dalej ten śmieszny DJ z Lipnik czy z kątś tam??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W ubiegłą sobotę było tam prawie 10 osób
Serio, czy tylko się nabijasz?
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

niewazne skad jest dj,wazne czy dobrze gra...za co go oceniasz za to skad jest czy za to jak gra?
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Jeżeli by dobrze grał to Hopla nie upadała by teraz.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To chyba nie przez DJ'a HOPLA upadła. Po prostu ta dyskoteka miałą swoje lata świetności, ludzie spróbowali czegoś nowego, czym jest X-Club, gdize jest więcej miejsca, są dwie sale, więcej stolików itp. Nawet parking jest lepszy. Konkurencja robi swoje. Jak spalą X-Club to na pewno HOPLA odżyje...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Qrzysio Hopla naprawde upadla przez tego fikiego i nie ma sie co spierac
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Być może macie rację. My zamieszczamy więcej treści niż konkurencja, dlateog chętniej nas ludzie odwiedzają. Ale wyobraźcie sobie taką sytuację, że podjeżdżacie w sobotę do X-Clubu, a tutaj napis "zamknięte". Zapewne większość poszłaby do HOPLI i wydaje mi się to rzeczą naturalną. Gdy nasz serwer nie działa, nasi Czytelnicy tez migrują do "konkurencji", ale na pewno nie są do końca zadowoleni, gdyż nie weszli na tę stronę na któa chcieli. Gdyby sytuacja z X'em była prawdziwa i X'a zamknęliby a dłuższy czas zapewne ludzie bawiliby się w HOPLI, chociaż nie byliby tak samo szczęśliwi bo nie bawią się tam gdzie chcą, ale każdą potrzebę człowieka mozna zastąpić!
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Hopla nie upadla przez Fikiego tylko przez panie Wiole ktora zarzadzila zmiane muzyki z techno na wszystko co wg niej jest najlepsze a by sie przydala konkurencja dla X przynajmniej takiego scisku na sali by nie bylo :D
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Hopla jest mniejsza o SCH hehehe oj w ogóle no coment na temat hopli jak dla mnie to jest mały klubik nawet tego klubikiem nazwac nie mozna;P
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
RaQ

Post autor: RaQ »

20 maja w Hopli zawita Casteam .. oraz jego kolega dj z anglii.. kto.. niespodzianka :) do zobaczenia 20 maja pozdro
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Eks-rezedent HoplaClub Cinmar już się przeprosił z kurpiami ?? Widocznie portfel przychudł... nie chce mi się wierzyć że go sentymenty tam ciągną
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
RaQ

Post autor: RaQ »

a był pocięty z kims? bo ja nie pamietam, z tego co wiem to był w angli pare miesięcy i wrócił ;] pozdro

[ Dodano: 15:53, 20.05.2006 ]
he no to dzis 6 urodziny Klubu Hopla :D Casteam ruszy publike :D

do zobaczenia :D start 20 00 :D
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

Hopla zmieniła sie nie do poznania -na duży plus-dawno nie odwiedzałam tego lokalu aż do poprzedniej soboty i bardzo mi się podobało a przede wszystkim wybawiłam się jak nigdzie indziej
RaQ

Post autor: RaQ »

iwa zgadzam sie z toba.. byłm wczoraj.. tzn. niedziela.. i było naprawde ok..a nie byłem tam ponad miesiąc.. sporo ludzi.. muza spoko.. bardzo mi się podobało.. pozdrawiam.
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

no no to chyba i ja się wybiorę już od jakiegoś czasu to planuję ale ciężko z czasem.
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

a ja nie mogłam byc nasz moze dłuższy filmik ? na pewno przyjade ,a jeszcze moze mógłys mi powiedziec czy to prawda ze w piatek tez graja w hopli
RaQ

Post autor: RaQ »

taa w piątki tez są imprezy ... za tydzien w piątek, sobote - Dj Micho .. niedziela Dj Carlos :) pozdrawiam :D
RaQ

Post autor: RaQ »

byłem ostatnio w niedziele i co sie działo to widać wyżej, lepszej atmosfery niz w Hopli na kurpiach nie znajdziecie nigdzie i taka jest prawda.. mozecie pisac ze sie komus podlizuje itp.. szczerze leje na to :) jezdze do Hopli od 6 lat.. i bede jezdził jeszcze następnych 6 i dłużej..
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

a ja byłem ostatnio i jest spoko i już lepiej niż w iksie :twisted: :ble:

[ Dodano: 16:14, 11.09.2006 ]
ty anonim niestrasz bo się ze.sr.asz :mrgreen:
nataliawojtki
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2006, 17:30

Post autor: nataliawojtki »

hejka smiesza mnie tacy odwazni zaloguje sie pod nikiem anonim22 i straszy kogos ze ma **** pokazuje przeciez ze jest totalna *** hopla jest bardzo fajna bardzo mila atmosfera polecam goraco
ODPOWIEDZ