Jaką muzykę lubi (trawi) Ostrołęka

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Jaką muzykę lubi (trawi) Ostrołęka

Post autor: Coexistence »

Temat ten rozpoczynam z myslą o krótkiej charakterystyce przez każdego z was, jaką Ostrołęka trawi muzykę i jaka lubi,to pojęcie względne, ale chodzi mi tu bardziej o kluby itp.
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Nie wypowiadam się na temat ostrołeckich klubów, bo tam nie chodzę. Mogę natomiast polecić Ci całkiem fajne miejsce jakim jest Pub u Gibona, w którym odbywają się koncerty przeważnie punkowe :D
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

karloss pisze: Odpowiednia selekcja, wiec wszelkie nierosłe lub zapijaczone/zaćpane mordy , są z góry skreslone z listy gości .
Codziennie inne wieczory tematyczne , codzien inna muzyka , kameralne koncerty jazzowe , mecze w TV w nogę , hokej , kosz , tenis .
Dodatkowo wygoda , miła atmosfera i obsługa . Pisze się ktoś ?
U Ciebie w domu? :)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

U mnie w domu tak jest, ale adres zna ogreslona przezemnie grupa docelowa
Poprzedni post to tylko inicjatywa, pomysł który już wielu osobom się podoba,
pozatym opłacalny dla inwestorów i korzystny dla klientów . Tylko kto wyłoży ten pierwszy milion ? :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Punka metalu itp to nie nawidza
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

w Oce przewazają komercyjne klimaty... moim zdaniem z 5% słucha techno, 15% trance, 35% House o "dramach,brejkach" nie piszę bo to są znikome procenty...no i reszta ..KOMERCJA.............nie patrzyłem na pop,rock czy tym podobne....-tak mysle... :-) 8)
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Karlos urwałeś sie z gwazdkowego drzewka czy wisisz na nim od paru ładnych lat zamiast bomek starasz sie uchodzic za człowiek inteligetnego czy to może jest twoja poza z którą ci wygodnie widać odrazu że jesteś jednym z tych żołnieżyków którzy promują docelowo Gibon....


P.S zjadłem ci jedno literke s...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

[quote="karloss"]Żadnego z tych gatunków sie w Ostrołęce w szczególności nie lansuje,
gdyż w Ostrołęce króluje super techno music top hits dj's quote]stary chyba nie wiesz co piszesz... nie wiesz co to jest tehno..nie ma w oce klubu gdzie graja techno....!!! mysl co piszesz albo sie nie wypowiadaj....
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Y@rosh pisze:nie ma w oce klubu gdzie graja techno
Niech Ci będzie że nie ma , ale jak zejdziesz ze swojej fachowosci i weźmiesz pod uwage język potoczny, a nie specjalistyczny ( bo chyba takim większość się posługuje) to "techno" grają w większości ostrołęckich lokali... i chyba nie ma co kozakować znajomościa nurtów, bo tak naprawdę ogromna większość ludzi do techno zalicza wszystko co robi łup łup i można przy tym tańczyć...
I chyba ten rodzaj muzyki jest tym, który Ostrołęka trawi najbardziej... moim skromnym zdaniem.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

ja bym tu polemizował, prawda Jarku??? :) Gress :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Coexistence pisze:ja bym tu polemizował, prawda Jarku??? :) Gress :-)
A witam pana...miło że ktoś w "temacie" pisze...
a co do Ex Hopplera to ...Tez masz rację... :-)... i daj spokój z "kozakowaniem"... bo tego nie robie..!!!! poprostu pisze co wiem, a nie chlapie jezorem o czyms o czym nie mam pojecia :lol: 8) .....
pozdrawiam wszystkie kalosze i kozaki.....
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

nentos pisze:widać odrazu że jesteś jednym z tych żołnieżyków którzy promują docelowo Gibon....
Po czym to wnosisz ?? zapewne po avartarze, bo jest "death" napisane ?
Nie sugerował bym się . Radze zapoznać się lepiej z tym symbolem i o tym o czym piszę . Ten text o bombkach choinkowych ? Wogole jaki to ma związek z moim postem lub z moja inteligencją . walisz frazesy chlopcze .


Yarosh - chodzi mi o odróznienie gatunków muzycznych ( a raczej o tempo , ogólnikowo ten rodzaj nazywam techno bez wgłebiania się w szczegóły )
Dokladnie przeczytaj to co napisał Hopler , to może coś zrozumiesz
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

ok..rozumiem..... ale postaraj sie mnie tez zrozumieć.... w 70% zwracam honor :-)
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

po pierwsze nie chłopcze po trzecie ,bo nie umiem liczyć szukasz punktu zaczepienia swojej osoby z bombkami szukaj dalej bierzesz wszystko dosłownie to była zwykła aluzja która miała ci dać do myslenia doszukujesz sie niezrozumiałych rzeczy i wszystko wyolbrzymiasz widze ze cieżko ci cos wydedukować a próbujesz uchodzić za mendrca a masz iloraz inteligencji mniejszy od swojego rozmiaru buta masz zły tok myslenia , nawet niewiesz co piszesz póżniej brniesz w tym i prubujesz zarazić wszystkich podobnym rozumowaniem szukasz dziury w całym to tyczy sie również Hoflera czy jak mu tam macie whiskas zamiast mózgu zawsze to jakiś pożytek dla kotów uprzedze Cie czekam na bezssensowną riposte w twoim wykonaniu ...,niepozdrawiam acha niezapomnij dwa razy tego przeczytać, żebyś coś z tego zrozumiał../.......
Ostatnio zmieniony 13 mar 2006, 22:29 przez nentos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

a ja na to tylko to : PIERW NAUCZCIE SIĘ DZIECI PISAĆ ,A PÓŹNIEJ POLENIZUJCIE . WIDZĘ ,ŻE CIENKO U WAS Z ORTOGRAFIĄ. No to tyle miałam do napisania:)pozdro dla Pancurów :)
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

pozdro i dla nich :-)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

a co znaczy "POLENIZUJCIE" ?
Zablokowany