Gusta muzyczne Dj'i....

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Gusta muzyczne Dj'i....

Post autor: nentos »

Kazdy ma pełne usta słów na temat różnych rodzajów muzyki a tymczasem nad nie którymi postami lepiej by było troszeczke sie zastanowić przemyśleć co niektóre rzeczy zanim będo przelane na papier chciałbym dowiedzieć sie choć troche co komu sie podoba i niech każdy poda swój bloczek swoich ulubionych kawałków to sie tyczy również do dj adiego który patrzy w góre zeby zobaczyc własne dno a wypowiada sie jakby był żołniezykiem Wampirka lub QueScika zaznacze ze pisze to sarkastycznie żeby nie brali tego do siebie że ich w jakiś sposób podziwiam pozdrawiam i czekam niecierpliwie na wasze top listy ,Gusta muzyczne........
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dj_Adi »

o czlowieku co ty piszesz... o szok niebede ci podawal tego co gram... to bylo by zbyt proste :) haha przyjdz do Apokalipsy w pszyszla sobote i sam sobie zobaczysz.. niebede Ci podawal utworow.. pozdro papa
Adi
Dj_MasterBlaster KoX
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2006, 16:25
Lokalizacja: Ostrołęka !!!

Post autor: Dj_MasterBlaster KoX »

Jestescie nic nie warci , juz niedlugo zobaczycie mnie i moj repertuar w nowym klubie ktory sam otworze , DJ 4 lajffff .
a wy troche tacy pozerzy .
Za Gramofonem gdy ja , chylcie czoło - wy // Niedlugo zobaczycie me oblicze , zgasze wasze ambicje a Cross F mi w tym pomoze , wasz axel i denzel w formule jeden nie pojedzie , bo peleton uciekł a wam spuszcze powietrze , sokerss
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

....no comento
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2006, 10:20 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dołączamsiędo wypowiedzi Adi-ego :-) Pozdro

[ Dodano: 14:02, 26.03.2006 ]
dołączam się do wypowiedzi Adi-ego :-) Pozdro
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dj_Adi »

nie wiem czemu ja niewidze zadnej top listy jego.. 8) ale nawet gdyby to mnie to nieobchodzi :) jak chcesz nentos to przylas w sobote do Apokalipsy i zobaczysz co gram.. zaczynamy o 20 pozdro..
Adi
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Dj_MasterBlaster KoX pisze:a Gramofonem gdy ja , chylcie czoło - wy // Niedlugo zobaczycie me oblicze , zgasze wasze ambicje a Cross F mi w tym pomoze , wasz axel i denzel w formule jeden nie pojedzie , bo peleton uciekł a wam spuszcze powietrze , sokerss
Brak słów i szkoda jakichkolwiek....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

phi i tyle:)
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dj_Adi »

hmm Anonim... to co napisales troche mnie smieszy... nie slyszales jak gram a mowisz.... zreszta ja niemowie ze niewiem jaki dj jestem... a pozatym kocham muzyke pokochalem granie i mam zamiar rozwinac sie o wiele bardziej w tym kierunku... i moze jeszcze niezablysnalem... ale od czegos trzeba zaczac... przyjdz, pozluchaj, usiadz i dopiero cos powiedz... pozdrawiam...
Adi
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

Dj_Adi pisze:nie wiem czemu ja niewidze zadnej top listy jego.. 8) ale nawet gdyby to mnie to nieobchodzi :) jak chcesz nentos to przylas w sobote do Apokalipsy i zobaczysz co gram.. zaczynamy o 20 pozdro..
hmmm ja widzialem i byc moze slyszalem ( jesli slyszalem to dykcja do poprawy ) i wcale niejestem zamocno zachwycony, ale widmo ze zaczynasz od zera wiec zycze powodzenia. a bym zapomnial zdziwilo mnie jak bylem w apokalipisie i wzielem mica do reki i ktorys z was przybiegl i ustawial mi mica to bylo zenujace a szczegolnie pukniecie dlonia w mica zeby sprawdzic czy dziala :D (jak widac wiele przed wami, nie uwazam sie za najlepszego ale wiem nieco wiecej na ten temat!)

to 9 kawalkow ktore slucham czesto
----4 strings - Jewel (deep_mix)
----Altitude - Flood Warning (Signalrunners Remix)
----Anaklein - Estrela Da Vida
----Andy Whitby & Serge - Anything Like this
----Burak Sar - Lilly From The Valley
----Marcos - Ad Infinitum (Marcos Rework)
----Matt Darey feat. Izzy - Eternity (Ian Betts Dub Mix)
----United Beats - Listen Feel Enjoy (Alex M. Remix)
i cos z innej beczki
----Chris Brown - Run It
DjAdi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: DjAdi »

:) spoko Emsi ale ja nieuzywam microfonu bo niemam totalnie glosu do tego :P pomylilo Ci sie troszeczke z nami :P pozdro :)
RaQ

Post autor: RaQ »

ja usłyszałem kawałek helico rush.. i ta osobe(y) która go stworzyła moge nazwać dj, a smieszy mnie ktos raz zagra albo pare razy i odrazu DJ przed swoją xywą.. heh poprostu śmiech na sali :D
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Raq a mi sie wydaje ze kiedys sam tez pogrywałes i tez sie nazywałes dj....
RaQ

Post autor: RaQ »

dodziu chyba na magnetofonie :oops: :oops: :shock: hah
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

dodziu pisze:Raq a mi sie wydaje ze kiedys sam tez pogrywałes i tez sie nazywałes dj....
zgadzam sie dodziu tez to pamietam a jak sie nie myle to byla ostoja :>
RaQ

Post autor: RaQ »

heh ja pamietam ze raz grałem na 18tce :D jak emsi był ;d heh ale czy ja sie nazywam DJ? nie.. wiec dajcie na wstrzymanie ;]

granie a bycie DJ**** to inna sprawa ;] i dlatego napisałem bo ktos gra to odrazu se pisze Dj :D woof
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

RaQ pisze:heh ja pamietam ze raz grałem na 18tce :D jak emsi był ;d heh ale czy ja sie nazywam DJ? nie.. wiec dajcie na wstrzymanie ;]

granie a bycie DJ**** to inna sprawa ;] i dlatego napisałem bo ktos gra to odrazu se pisze Dj :D woof
raq wyluzuj przeciesz to tylko forum :P
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

To jak zwykle wpadne ja i zrobie maly offtopic... jak sie nazywa ta nuta co leciala na platformie gdy ruszala? nie moge jej za nic znalezc, moze slabo szukam , a wiem ze ktos napewno bedzie wiedzial , i moze jakas stronka skad ja sciagnac? (tylko nie mowic mi ze z kazy albo z innego programu bo tego nie uzywam 8) ) pozdr i z gory dzieki :)
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

he ja niebylem na tej calej imprezie trendy trendy :P
ODPOWIEDZ