Klub "U studenta" - jak oceniacie ?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Superwomen
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 12 cze 2008, 12:22

Re: Klub "U studenta" - jak oceniacie ?

Post autor: Superwomen »

Skoro już w temacie jestem, to się wypowiem. Byłam, widziałam i mi się nie podoba.
Może dlatego, że znam wiele klubów studenckich, a ten zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Nudy.
Nie będę się czepiała do tego wyglądu stołówkowego - bo jak jest klimat to można i na dywanie siedzieć, ale czepiam się czegoś innego...
DYSKOTEKA studencka a czułam się jak w podstawówce - góra w gimnazjum. "Dj" (bez obrazy) ze sprzetem na szkolnej ławce. I ta muzyka ... do bani. Przerosło mnie ... przed północą ... niewiele ludzi było (w sobotę jakiś czas temu) to i się zmyłam.
Ale życzę POWODZENIA, przeicież to początki...
incognito
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2007, 22:16

Re: Klub "U studenta" - jak oceniacie ?

Post autor: incognito »

ten lokal schodzi na psy!!! zaczynaja sie tam co tydzie robic takie bojki ze az starch przychodzic. Tydzien temu byla taka burda ze az lokal zostal wczesneij zamkniety, a brakmarze nie ragowali bo sie bali !!! sami z checia pewnie by komus jeszcze dali w morde!!! Niech wlasciciele cos zrobia z ochrona bo lokal upadnei gdyz ludzie beda sie bali przychodzic... dobrze radze sie nad tym zastanowic ... daleko szkac nie trzeba stara chata lali sie jak cholera pozniej zmienili nazwe na coloseum i wyremontowali i dalej nic nie dalo bo ludzie nie przychodzili teraz zmienili ochrone i prosze bradzo klub odzywa :) dalej mamy kiss ktory padl smiercia naturalna przez bojki !!! jak tak dalej bedzie wy bedziecie nastepni
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Klub "U studenta" - jak oceniacie ?

Post autor: Bart3kk »

Niestety , jak powstanie jakiś lokal , to po krótkim czasie cała hołota z okolicznych blokowisk się złazi i zamiast kulturalnie się pobawić i napić alkoholu, to szukają okazji, żeby robić dym. Takich idiotów powinni wyłapywać i dawać im zakaz wstępu do miejsc publicznych.
ODPOWIEDZ