Vertigo - koncerty

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Vertigo - koncerty

Post autor: groch »

Witam

Mam taką małą prośbę do organizatorów i właścicieli klubu vertigo . Na początek chciałbym zaznaczyć że bardzo szanuję taką akcję dotyczącej serii koncertów w waszym klubie ale jednocześnie miałbym małą prośbę :

Jaka byłaby możliwość zorganizowania małego konceru Kamila Bednarka z zespołem ?
Słuchałem jego autorskiej płyty i dla mnie rewelacja .

Proszę o przemyślenie tej propozycji .

Pozdrawiam .
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Re: Vertigo - koncerty

Post autor: wiolettta »

Bardzo dobry pomysł :)
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Vertigo - koncerty

Post autor: yardoi9 »

groch pisze:Witam

Mam taką małą prośbę do organizatorów i właścicieli klubu vertigo . Na początek chciałbym zaznaczyć że bardzo szanuję taką akcję dotyczącej serii koncertów w waszym klubie ale jednocześnie miałbym małą prośbę :

Jaka byłaby możliwość zorganizowania małego konceru Kamila Bednarka z zespołem ?
Słuchałem jego autorskiej płyty i dla mnie rewelacja .

Proszę o przemyślenie tej propozycji .

Pozdrawiam .

Niestety jest to wykonawca wyklepany przez telewizje,
nie zgadzam sie z wami lepiej zapraszajcie niszowe zespoły lub wykonawców jak "kumka olik"

Pozdarwiam :wink:
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Re: Vertigo - koncerty

Post autor: wiolettta »

Nawet jeśli wypromowany przez telewizje to nie znaczy, że nie należy go zaprosić. Jego koncert napewno przyciągnął by wiele osób. Miło się go ogląda i słucha.
Frida_
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2011, 11:52

Re: Vertigo - koncerty

Post autor: Frida_ »

W Vertigo jest już i tak wystarczająco dużo szajsu... Tzn. ja rozumiem, że Metalliki tam nie ściągną, wiadomo. Ale Bednarek?! To jest jeszcze gorsze, niż Róże Europy z niezapomnianej tegorocznej Rockołęki.
ODPOWIEDZ