DJ's Night - Jedno wielkie oszustwo !

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

DJ's Night - Jedno wielkie oszustwo !

Post autor: FiliPPP »

Witam wszystkich. W skrócie chciałem napisac to co sie działo na imprezie Dj's Night w ostrołece. Miałem okazję przyjżec się temu z bliska. Mianowicie stałem u góry i widziałem jak cała ta impreza była rozegrana.
Po pierwsze: 1 miejsce zajął człowiek, który nie powinien wogóle brać udziału w imprezie bo był prowadzącym.
Drugą opcja jest to, że cała impreza była zagrana w sumie z kilku płyt. Nie było tam żadnego mixowania na żywo. Jednym słowem Dj Włodi i Dj Em Dean pokazali klasę grania na realu.
Jest to naprawde śmieszne a zarazem przykre. Dodam także że Dj Kamel ( czy Camel, nie wiem jak to się pisze), grał tak samo na konkursie, czyli tylko z jednej płyty. Miał juz z góry przygotowanego mixa, którego zrobił wcześniej sobie w domu. Gdzie tu sprawiedliwość ???????????????

Moim zdaniem właśnie on powinien zając ostatnie miejsce, a nawet zostać zdyskwalifikowany z konkursu. Widac było także, że dwóch poprzenich dj'i biorących udział się postarali i pokazali klasę jak się gra na profesjonalnym sprzęcie. On nawet nie wiedzał jak go obsłużyć. To jest zwykłe oszustwo i szkoda mi chłopaków, którzy zostali tak potraktowani.

W jury siedział człowiek z Radio Oko a wiadomo że Kamel, tez gra w radio oko, więc jak nie mógł wygrać ?? :lol:

Jednym słowem beznadziejna impreza, gdzie dobrzy uczestnicy zajęli ostatnie miejsca.
Wielki Dj Costner narobił w gacie jak zobaczył ten sprzęt i przez cała imprezę nie pokazał klasy jak się gra na dobrym sprzęcie. Puszczać mixa z jednej płyty potrafi nawet wasza bacia.

Nigdy więcej takiej organizacji w Ostrołece ... Cya !
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

tak tez myslalem ze impreza bedzie niewypalem... przegladalem dzisiaj zdjecia z tej imprezy i az szkoda komentowac... i Ci co sie zglosili do konkursu djow... szkoda gadac
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Ja moge powiedzieć, że dj'e nie byli tacy źli. Chodzi mi tu o to, że nie odwalili kichy i nie puszczali disco polo, ani jakiegoś hamskiego techno.
Obaj dj'e zagrali nuty housowe jakie ja akurat preferuję i zrobili to bez zastrzeżeń i wpadek, widac było że się ludziom podoba. Camel zagral z mixa i poczuł się naprawde wielki !
Gdyby tam był jakis profesjonalny jury to by go chyba :ass: wyśmiał !

Żenujące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

A był koncert Verby? Bo tak głośno było o nim.. Najlepsza to chyba parada techmno.. hehe przyszło ze 20 osób a jak jechali to poło stała a kilka osób machało sobie rękoma...

Nie wiem jak tam było na tym konkursie ale jak ja przyszedłem po północy to grał Camel i ludzie się dobrze bawili. Też się trochę pobawiłem i poszedłem dalej...
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Qrzysio pisze:grał Camel
Hehehe, jeśli to można nazwać graniem :roll:
Co z niego jest za dj ????? A Camel gdzieś gra wogóle ??
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

A jakie style "diżeje" mixowali??? Taka muze jak w trendach...?
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Taką muzę jak w trendach puszczał właśnie Wielki wszechmogacy Dj (kevin) Costner i jego pasierb Dj Camel. Pozostali uczestnicy zagrali trochę oryginalniej ... mi się podobało jaką muzę puszczali i powiem, że tego jest za mało w Ostrołęce. Mowa oczywiście o dobrym house :) Ludziom przyjęła się tania techniawka przy której zarzuca się pixe i "jazdaaaa"...
No i te wstawki "Trendyy trendyy", "Dj Costner ..." Gramy gramyyy" Normalnie szok ... !!!

Nie myślałem, że okaże się on aż takim plackiem jak to ktoś napisał w innym poście ......... :lol:
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Ta platforma na której odbyła się "PARADA" to była zwykła naczepa od tira,tyle że bez plandeki.Tłumy były takie że nie można było sie dopchać żeby
ją zobaczyć :lol2: Ciekawe kiedy będą pokazywali na Vivie :rotfl:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dobra może za dużo powiedziałem ze grał bo w koncu to nie orkiestra.. po prostu puszczał muzykę jak wszyscy "DJ'e" :)
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

moim zdaniem ktos powinien cos zrobić w tym kierunku, bo takie oszustwo nie może ujśc na sucho. To było konkretne złamanie regulaminu przez samego organizatora. Haha Kamel mistrzem mazowsza :lol:
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

zgadzam sie ze wszystkimi wpisami, wielki Dj Kamel hahahahhah wysypa :lol: oto chodzi ze on "chyba" NIC nie potrafi :evil: a Costner to mowil i mowil przez ten mikrofon :lol: az mialem go dosc, w uszach psizczalo tylko jazda jazda jazda raz dwa raz raz dwa dwa raz dwa hej hej hej hej :shock: :shock: :shock: !! Takim Dj'em to i ja potrafie byc, nagram plyte, puszcze i bede zamylal ze cos tam mixuje i 1 miejsce w kieszeni :lol: :lol: :lol: hehe jeszcze z tego wszystkiego chce mi sie smiac <hahaha> :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jak z tym występem Verby? Był czy nie?
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

chyba po objrzeniu zdjec sam powinienes sobie odpowiedziec czy byl koncert czy nie prawda?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zdjęcia były robione na początku imprezy więc różnie to mogło być później...
barney66
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 30 kwie 2006, 18:17

Gosc wieczoru!!!!

Post autor: barney66 »

Czy dj Camel & Dj Costner byli goscmi wieczoru??????? He He :o A moze na platformie jechał gosc wieczoru??? he he Dzieci chociaz miały frajde :P
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

totalna lipa nic dodac nic ujac moze gosc wieczoru nie djechal hehehehe bo trafil na objazd i nie wiedzial jak dalej :) heheheeh
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Verby nie było, cała impreza była zfixowana i juz od początku było wiadomo, kto wygra.

Mi się wydaje, że celem tego było, aby uświadomić ludzi, że najlepsi dj'e są właśnie w radiu Oko. Szkoda, że to się potoczyło kosztem pozostałych uczestników i że wzięto ich za gorszych, choć widac było że byli lepsi i się starali. jakby nie grali, nie mieli wpadek i grali tak jak powinien grac dobry dj.

Słowa do Kamela i Costnera ! Pozostańcie przy Traktorze i Atomixie !
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ja tylko raz przypadkowo sluchalem tego Costnera bo musialem, akurat bylem w sklepie i zalaczone bylo radio oko :/. Juz od dawna te radio nie nadaje sie do niczego a to chyba za sprawka ostatniego prezesa... szkoda slow na tego czlowieka. A o kamelu tez szkoda gadac bo jeszcze nie tak dawno mafiozaka udawal w swojej bialej karetce a teraz zmienil fach na dja. Smiechu warte!!
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Przypomniała mi się akcja. Raz słuchałem radio oko i tego programu trendy bo jeździliśmy sobie z kumplami samochodem. Był śmieszny incydent. Zadzwonił jakis koleś i zaczął pozdrawiać znajomych. Wszystko ładnie pięknie, aż na koniec dodał " ... i Ciebie h*ju" haha, normalnie wybuchłem śmiechem. Costner nie potrafił sie wyratować z sytuacji to zaczął jechac na tego kolesia na antenie. Robił to przez około pół godziny. Ja juz nie mogłem tego słuchać i już wtedy domyślałem się co to może być za koleś... przykre :|
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

hehehehe ten wielki dj costner jest chyba z rzekunia jak nie z innej wiochy nie obrazajac rzeunia i tak teraz koles jako tako sie ubiera zebyscie wy go widzieli wczesniej ahhhhhhhh mialam zaszczy heheh jechac z nim autobusem z lomzy szkoda slow
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Widzę, że temat się zmienił. W sumie taka jest prawda. nagrody zdobywają Ci, którzy nawet nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Costner to chyba był w piwnicy trzymany, bo dopiero wyskakuje z tekstami "jazda jazda jazda", gdy to było modne 2 lata temu. Na zabawę gdzieś do baranowa byś się nadawał :devil:
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

dobrze ze nie startowałem bo 100 zł poszła by sie je..... z tego co mówicie było ostro :shock: :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

gratuluje tematu postu i takiego zainteresowania hehehehe a co do radia oko to wiadomo ze nie stac ich na dj z prawidzwego zdarzenia tylko biora jakichs wypierdkow ktorzy potem uwazaja sie za wielkie niewiadomo co i jedyny tekst ktory potrafia mowic to "jazda jazda yo yo" hehehehehe
pozdrawiam
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
DjAdi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: DjAdi »

OMG jak tak piszecie o tej imprezie to az sie poplakalem ze smiechu o tych calych Dj-ach :D heheehe takiego sobie obciachu narobili ze szok... ja na ich miejscu wstydzilbym sie juz kiedykolwiek powiedziec slowo w radiu :P hehe jeszcze wygral Dj Costner tak?? haha o moj bosze.. chcialbym zobaczyc jak on na zywo mixuje :D hehe a tak to zagral Live Seta z plyty hehehe :) dobre :D... a o jak ktos moze niech mi powie ile wkoncu dj gralo?? bo mi to bylo by szkoda kasy na to :D heh pozdro dla wszystkich...
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Widzę, że zaczynacie wjeżdżac na siebie. W sumie nie o to tu chodziło.
Każdy gra jak uważa i wiadomo że z czasem wychodzi mu to coraz lepiej. technika czyni mistrza.
Nie zgodze się z tobą Pit Tong, że grawdziwy dj gra z vinyli. Tak samo jak ktos wcześniej napisał, że prawdziwy dj to tworzy muzykę a nie ją odtwarza.
Błędne myślenie. Ten co tworzy jest producentem, ten co puszcza muzykę jest dj'em ... proste. ... Dj może zagrac na czym tylko chce, byle by tylko tę muzykę mixował na żywo. To jest właśnie zabawa z muzyką. Są przecierz dobre sprzęty (nawet jak ten co był na imprezie dj's night "Pioneer CDJ-1000 MK2" Przecierz to nie jest vinyl, ale jest to jeden z najbardziej profesjonalnych odtwarzaczy cyfrowych na całym świecie.
W tym wszystkim chodzi tylko o to, aby nie oszukiwać ludzi, że się mixuje na żywo i że wszystko idzie ładnie pięknie, a tak naprawdę mix był wcześniej przygotowany komputerze (tak właśnie było w przypadku wielkich dj'i z ostrołęki, których promuje radio oko ... wiadomo o kim mowa). Moim zdaniem chłopaki się zbłaźnili i wydali na siebie wyrok. Pokazac się z tak beznadziejnej strony to już głupota. Jeszcze może by nie było tak źle, gdyby kamel z tymi swoimi mixami nie brał udziału w konkursie. Zwykła polewa ! Ludzie zadowoleni na sam koniec jak ogłaszali zwycięzców krzyczeli "KAMEL KAMEL KAMEL !!!" To juz było naprawdę żałosne. Chłopak podbił publiczność, choć tak naprawdę nie wiedział nawet co on tam robi. To do końca zmieniło moje zdanie o tych dwóch sławnych dj;ach z ostrołęki. Do reszty nic nie mam bo byc może się jako tako starają, a jesli ida w ślady Costnera i Kamela to też za długo nie przetrwają.

Jeśli chodzi o pytanie ile osób brało udział to odpowiadam.
Legalnie powinno wziąc udział 2 uczestnikółw bo tyle się zjawiło. Nagrody były 3 więc wstawili Kamela. No i Kamel wygrał bo to oczywście radio oko.
Szkoda tylko, że potoczyło się to kosztem reszty dj'ów którzy okazali się gorsi od takiego :ass: :ass: :ass: :ass: KAMELA :F
:lol:

Ciekawe czy wypowie się w tym temacie sam COSTNER albo KAMEL.
Czekamy chłopaki na wasze kilka słów ... :twisted:
Zablokowany