Dj.Kostner I dj.Kamel - obciach Radia OKO i Ostrołęki...

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Dj.Kostner I dj.Kamel - obciach Radia OKO i Ostrołęki...

Post autor: Pit Tong »

No i co sądzicie o tych .."dj'ach"...... piszcie... :-)
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

Ja to się juz wypowiedziałem w poprzednim temacie o imprezie Dj's Night i perfidnym oszustwie jakie tam zaszło. Jak można wogóle do czegoś takiego doprowadzić.

Moja opinia jest taka. Chłopaki się wogóle nie znają na rzeczy :F
Nie wiem jak oni się znaleźli w radiu oko, choć w sumie to też nie jest dziwne. Jakie Radio tacy (pseudo) dj'e.

Widziałem sam to na własne oczy. Żadnej piosenki nie zmixowali na żywo. Żadnego przejścia. Nic konkretnie. Mix leciał z płyty, a ludzie bawiący się myśleli, że to oni robią bo coś tam "dotykali" potencjometrów. Zwykłe oszustwo ! Stał tez na górze Dj Em Dean i tez to widział. Widac było po nim, że był zły za takie akcje. Jak im się płyta z mixem kończyła to Kamel nawet nie potrafił przejść na druga płytę. W akcję wskoczył szybko Costner, właczył "trendyyy trendyy" a w tym czasie Kamel szybko przeskoczył na drugi odtwarzacz. oto w skrócie całe ich mixowanie. Można nawet powiedzieć, że tak wygląda cały ich dj'ing. Chłopak se troche poskreczował (jeśli można to tak nazwać) i myśli że jest mega wielki dj !

Chłopaki mogli jednak zostać w studiu radia i się nie pokazywac na żywo. Może nie mieliby teraz takiej opinii "placków" jak to ktoś napisał wcześniej :lol:

Dla Mnie zostaną niczego niewartymi pseudo dj'ami. Peace !
DJ WieslaFF
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2006, 0:39

Post autor: DJ WieslaFF »

Zgadzam sie z Tobą w 100 % ... Chłopaki jak zobaczyli sprzęt to mało oczy im na wierzch nie wyszły :P bo oni w Radio mają Komuter i miksują na kompie :):):) ale tak apropo DJ Costner ( jezeli mozna go tak nazwac :) ) to Smiga na Tax'owce:P w RADIO TAXi :mrgreen: i taki z niego wieli DJ tak jak te jego "trendy, trendy" " jazda ,jazda "...... NIc tylko Obciach dla OStrołęki .. Pozdro Peace
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

o rany ale jedziecie po nich naprawde :shock: :shock: :shock: :shock:
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

djalien pisze:o rany ale jedziecie po nich naprawde Shocked Shocked Shocked Shocked
Jedziemy po nich ? Chłopaki narobili sobie bigosu ... poprostu :roll:
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

Widać że jesteście źli na tą imprezę... Nie będę się o niej wypowiadał i stwierdzał kto ma rację i jak naprawdę było ale małe słowo do "DJ Wiesłaff"a. Mianowicie Dj to nie tylko ta osoba która gra na dyskotekach, jak jest pewnie w twoim przypadku lub nie, lecz także ta która gra np. w radiu (tak jak Costner).
A tak na marginesie. Jakie to ma znaczenie że Costner jeździ taksówką w Radio Taxi? Co w tym śmiesznego? Czy Twoim zdaniem to uwłaszcza jego godności? Nie można go przez to nazwać dj'em? Ty z tego co wiem rozwozisz pizze w jednej z ostrołeckich pizzeri, czyli w związku z tym tym bardziej nie powinieneś nazywać się dj'em? Zastanów się na drugi raz z czego się zbijasz, bo sory ale dostarczanie ludziom jakiś kluchów, placków i tym podobnych gadżetów jest moim zdaniem bardziej obciachowe niż posiadanie swojego samochodu, zarejestrowanej działalności gospodarczej itp. jak jest to w przypadku taksówkarzy. To tyle. Pozdro dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

A może niech wypowie sie sam dj.Kewin, najchętniej chciałbym żeby wyleciał razem z karmelem z radia...i nie robił wstydu Naszemu Kochanemu Miastu....
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
Zablokowany