Czyżby coś się jednak działo?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
toJAA
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:48

Czyżby coś się jednak działo?

Post autor: toJAA »

Czy ktoś coś wie na ten temat?!
Bo to strasznie dziwne, za 4 dni impreza a tu tylko wzmianka ze Współczesnej. Mało trochę...
Czy ten koncert też nie będzie za free?
___________________________________________
Raz Dwa Trzy, Cool Kids of Death, a być może Anita Lipnicka & John Porter gwiazdami święta studentów
Studentom z ostrołęckich szkół wyższych w czasie tegorocznych matur będą przygrywać same gwiazdy.
Na dobry początek zagra Raz Dwa Trzy, potem Cool Kids of Death. Są spore szanse, że w czasie studenckiego święta wystąpi również Anita Lipnicka & John Porter.
W mieście jest ponad trzy tysiące studentów. Jak co roku będą obchodzić swoje święto tak jak ich koledzy z całego kraju, w maju. Cała impreza ma potrwać łącznie dziewięć dni, między 17 a 25 maja. W tym czasie odbędzie się m.in. Tradycyjny pochód studentów ulicami miasta i przejęcie przez młodzież pod ratuszem kluczy do bram Ostrołęki. Główne obchody będą miały miejsce na placu pomiędzy domami handlowymi Kupiec i Handlowiec 18 maja. Już wiadomo, że tego dnia zagra Raz Dwa Trzy.
_________________________________________
toJAA
**************
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

BRAWO OSTROŁĘKA !!! :D
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

"14 lub 15 czerwca w Ostrołęce zagra siatkarska reprezentacja Polski." :roll:
;)
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Ostrołęka wariuje :D, szaaał, dziki szaaaał :p
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Juwenalia sa co roku ale nic ciekawego na nich nie ma. Jestem sluchaczem Kolegium Nauczycielskiego i w tym roku za organizacje bierze sie niejaki Pawełek i nic z tego dobrego nie bedzie. Ten czlowie do niczego sie nie nadaje a pcha sie gdzie tylko moze. Takze ubiegloroczne juwenalia byly chyba najlepsze z tych, ktore odbyly sie do tej pory a tegoroczne beda ostrym niewypalem.
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Fajnei fajnie z tym meczem reprezentacji :D Ale ciekawe po ile wstęp :?
toJAA
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:48

Post autor: toJAA »

MICHAŁ

"Juwenalia sa co roku ale nic ciekawego na nich nie ma (...)"

Wydaje mi się, że skoro są ludzie, którym się chce coś robić, to należy się cieszyć a nie tylko krytykować. Nie wiem, nie jestem z Ostrołeki i nie znam sytuacji o których wspomniałeś. Dla mnie liczy sie fakt, że jest ktoś, komu się chce! A to już bardzo dużo!

Pozdrawiam
**************
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

toJAA no wlasnie nie jestes z tad i nic nie wiesz. Najciekawsze jest to, ze w juwenalia trzeba is na zajecia do szkoly i na drugi dzien z samego rana to samo :/
toJAA
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:48

Post autor: toJAA »

spox
może z władzami uczelni powinniście na ten temat porozmawiać?
Ale co ja wiem... nie jestem "z tąd" :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

[ Dodano: 16:27, 09.05.2006 ]
I jeszcze chciałam pochwalić użytkowników tego forum.

281 osób przeczytało ten wątek z czego tylko 8 się ustosunkowało (w czym również ja)

Pogratulować :lol: :lol: :lol: :lol:
**************
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Michał pisze:za organizacje bierze sie niejaki Pawełek i nic z tego dobrego nie bedzie. Ten czlowie do niczego sie nie nadaje a pcha sie gdzie tylko moze.
Mam pytamko chodzi o Pawełka z Fililogii Polskiej :idea:
Skoro nic nie można już zmienić, pozostaje tylko wąchać kwiatki
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Qrpiana zgadza sie. TEN Pawełek.
dolme
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2006, 22:26
Lokalizacja: z miasta

Post autor: dolme »

a co Wam sie znowu nie podoba? znacie program w ogole? w srode ognisko, chleb, kielbacha sposnorowane - czas nieograniczony, w czwartek kolo poludnia pod ratusz (chyba sie wyspimy??) potem imprezy przed kupcem, w tym 2 koncerty, jakis support (nie znam) i Raz Dwa Trzy - wszystko GRATIS!! potem chyba mecz na hali w piatek i znow jakis koncert, w sobotę dla studentów ZKN dyskoteka w Avalonie przy muzie na żywo itd. Takie złe te Juwenalia? zróbcie lepsze, chyba nikt Wam nie zabrania?
dolme
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Koncert ciekawy. Ale akurat my mamy miec zajecia od 8 do poludnia. A jak nie to mozemy odrabiac. Za takie juwenalia to ja serdecznie dziekuje! Impreza w Avalonie w sobote?! Mi sie zdawalo ze juwenalia sa w czwartek i tego samego dnia powinna byc impreza tak jak to bylo rok temu. W srode ognicho odbedzie sie pewnie w "Zakonie"? Jak tak to dobrze. Rok temu bylo ciekawie :twisted: . Nadal jestem zdania ze moglo byc duzo lepiej!
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Michał pisze:Koncert ciekawy. Ale akurat my mamy miec zajecia od 8 do poludnia. A jak nie to mozemy odrabiac.
hahaha. To napewno wina Pawełka. Skrytykuj! <yap!yap!>
;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Amber pisze:Ale akurat my mamy miec zajecia od 8 do poludnia. A jak nie to mozemy odrabiac.
U mnie jest podobna sytuacja, z tym, że ja studiuje w Wa-wie i sa ludzie nie tylko z okolic ale z całej Polski. Rok temu przełożyliśmy sobie zajęcia aby mieć wolne i od rana "przygotowywać" się do Juwenaliów :P Jakoś nikt nie narzekał, każdy sie ucieszyl i odrobilismy zajecia w pozniejszym terminie...

Co ciekawe u nas studenci sami dbaja o to aby zajecia się odbyły (przynajmniej z niektórych przedmiotów). nie wiem jak w ZKN ale u mnie jest po prostu okreslona ilosc godzin w semestrze przeznaczona na dany przedmiot i trzeba to zrobic!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

U nas tez jest okreslona ilosc godzina na dany przedmiot. Ale organizacja naszych juwenali jest mega beznadziejna. My nie idziemy na nie z checia tylko zmuszaja nas do tego. Ma odbyc sie pochod ulicami miasta. Powiedziano nam w nie mily sposob ze MUSIMY isc bo inaczej bedzie zle (cokolwiek to znaczy). Jaki sens jest organizowac takie imprezy?
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

michal czy ty myslisz ze to tylko ty podczas juwenalii masz zajecia ja ucze sie w bialym i tez mamy zajecia i wykladowcow to nie interesi ze sa juwenalia potrafia nawet zrobic kolo a na dodatek jeszcze jak na nie nie przyjdziesz to nie dostapisz do egzaminu powinienes sie cieszyc ze i u nas w ostrolece sa juwenalia bo moim zdaniem z roku na rok sa bardziej ciekawsze a jesli mowisz ze ten pawelek czy jak on tam sie nazywa nie powinien za to sie brac to ja mam propozycje wez sie sam do roboty zamiast krytykowac innych zobaczymy jak w nastepnym roku beda wygladaly juwenalia za ktore 'ty sie wezmiesz" i wrzuc na luz :!:
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

justek odczep ty sie odemnie. G*** wiesz jak jest w ZKNie wiec mnie nie krytykuj. Nie mam zamiaru brac sie za zadne juwenalia bo nie mam na to czasu! Inni chcieli je organizowac ale maja dosyc tego Pawelka bo z nim sie nie da rozmawiac a to pupilek calego ZKNu tak samo jak z cala dyrekcja... Ty wrzuc na luz!
Awatar użytkownika
Bergson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Pcim

Post autor: Bergson »

Do Michała :

Muszę przyznać, że jak na słuchacza ZKN to wykazujesz się dosyć mizerną znajomością fleksji, a zakres słownictwa również nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Powiem tak - najprościej jest komentować, bo przecież
tak jest wygodniej i nic to nie kosztuje. Prócz tego, iż ktoś może nadszarpnąć twój wirtualny image jakimś komentarzem... ;) Co do osoby Pawełka to wolę się na jego temat nie wypowiadać. Szkoda klawiatury, palców, a i naszego pięknego języka zamiaru szargać nie mam... Chłopina jaki jest każdy widzi... Tak na zakończenie dodam, żeby nie było, że się do wszystkiego przypieprzam: Kto nie pije w juwenalia temu kijem w genitalia... :lol: [/quote]
Nigdy nie będzie takiego lata
Nigdy policja nie będzie taka uprzejma
Nigdy straż pożarna nie będzie tak szybka i sprawna
Nigdy nie będzie takiego lata
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Michał pisze:My nie idziemy na nie z checia tylko zmuszaja nas do tego.
życie... szczerze współczuję
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

do Michala kiepski bedzie z ciebie nauczyciel zero pedagoga w tobie a skad niby wiesz e nie wiem jak tam jest mylisz sie i zacznij sie wypowiadac jak na przyszlego nauczyciela przystalo :!: :!: :!:

[ Dodano: 20:59, 10.05.2006 ]
a co do krytykowania to jak narazie tobie nic nie pasuje i ty wszystko krytykujesz
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Bergson nie studiuje na filologi polskiej czy jak to tam sie nazywa wiec nie musze perfekt znac skladni i tych innych rzeczy, ktore wymieniles. Wystarczy ze umiem czytac i pisac. Jezeli uczysz sie na tym kierunku to bedziesz mial mozliwosc nauczania w szkole a mnie nie pouczaj (to taka prosba i skonczmy na tym bo nie ma sensu sie klocic). Co do Pawelka to tak jak napisales... Jest jaki jest. :lol: I moze nie wypada tego komentowac...

justek ze ucze sie w ZKNie to nie znaczy, ze musze uczyc w jakiejs szkole! Mozna isc dalej na studia magisterskie i szczerze mowiac nie wiaze swojej przyszlosci z nauczaniem w szkole chociaz nie wiadomo co moze sie w zyciu wydarzyc. Ja sie wypowiadalem na temat juwenali bo o tym jest ten temat. I do wypowiadania sie sluzy forum, na ktorym sie znajdujemy. Nie krytukuj mnie a osoby organizujace to i sama impreze. Mi nie musi wszystko pasowac. Bardzo dobrze, ze bedzie koncert Raz Dwa Trzy. Wspanialy zespol ale to co mi nie pasuje to to, ze muzyka ktora graja jest raczej muzyka spokojna a w taki dzien ludzie chcieliby poszalec... W tamtym roku wszystko odbywalo sie w Ostoi. Najpierw byly koncerty a pozniej dyskoteka i to wlasnie na nia przyszlo najwiecej osob. W taki dzien jak juwenalia mlodziez studencka lubi poszalec, potanczyc. A w tym roku psikus... W sobote organizowana jest jakas impreza w Avalonie ale czy nie lepiej bylo to wszystko zrobic jednego dnia? Przeciez spora czesc ZKNu mieszka w internacie i akurat na weekend wyjezdzaja wszyscy do domu...
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

[quote="Bergson"]Do Michała :

Co do osoby Pawełka to wolę się na jego temat nie wypowiadać. Szkoda klawiatury, palców, a i naszego pięknego języka zamiaru szargać nie mam... Chłopina jaki jest każdy widzi...

Słuchajcie jaki jest Paweł wiemy i chciaż już nie jestem SŁUCHACZEM w Kolegium to miałam przyjemność go poznać.
W każdym bądź razie (o ile mu wyjdzie 8) ) to będziecie mieli niezłą zabawę - rozłożona na kilka dni.

A jeśli chodzi o wykładowców z ZKN to da się z nimi dogadać co do zajęć w dniu następnym. Nie narzekajcie, że są tacy źli - no chyba że wasza grupa im "podpadła". To też są ludzie i często idą na ustępstwa.

Martwcie się raczej czy pogoda Wam dopisze!!!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Qrpiana widze ze wszyscy tak samo reaguje na Pawelka ;)

Dzisiaj czytalem plan Juwenalii i jednak bedzie w czwartek dyskoteka. Widocznie za duzo sprzeciwow bylo ;) Odbedzie sie ona w Ostoi. Start o godzinie 21:30. Jeszcze lepiej bedzie w piatek... Prywatna impreza w Avalonie tylko i wylacznie dla sluchaczy i wykladowcow z ZKNu. Zgodnie z informacjami nawet maja zapewnic jedzonko i "oranzade" :twisted: .
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Michał pisze: Nadal jestem zdania ze moglo byc duzo lepiej!
Myślę, że jak zgłosisz się do organizatorów i powiesz, że chcesz pomóc to pewnie nie odmówią. Masz pomysły, żeby było lepiej? To skontaktuj się z organizatorami i podziel się zdaniem jeśli nie czujesz, że możesz pomóc organizacyjnie ?
ODPOWIEDZ