Muzyka "U Studentów"

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
ARAS
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2011, 16:54

Muzyka "U Studentów"

Post autor: ARAS »

Co sądzicie o rezydentach Klubu "U Studentów"?
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: hunter »

To tam są jacyś rezydenci?
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: hcuj »

drugi kiss i elba w jednym
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: hunter »

Lista Hop Bęc z RMF maxx rządzi ;)
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: groch »

widzę że ktoś poruszył temat to się wypowiem :
Pierwsza uwaga to karaoke : Panie DJ jeśli widzisz że ktoś sobie nie radzi ze śpiewaniem i jest jakiś bełkot to albo skracaj piosenkę albo zacznij śpiewać za nich ( to jest normalne a tam czegoś takiego nie ma )
o reszcie rezydentów :) już się nie wypowiadm .

Zainteresujcie się lepiej też ochroną w tym klubie . I ciekawi mnie dlaczego nie było żadnego artykułu ani newsa z imprezy na której pobili chłopaka że nie wiadomo co mu się stało i jakie ma obrażenia że karetka go zabierała . To chyba było ze 3 tygodnie temu ale cisza ...............
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: setme3 »

Za dużo mieszanki stylów. Często mp3 kiepskiej jakości, chyba, że to wina złego wysterowania. Ogólnie dobrze, ale dj i sprzęt do wymiany. Widać po kosztach.
...set me free...
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: NJoy »

nie byłem ale z opinii znajomych to nie wygląda tak fajnie. Wiem że dochodzi tam do częstych bójek, ochroniarze to zwykłe koksy - przerośnięte małolaty. Na zdjęciach lokal przypomina stołówkę a nie dyskotekę studencką. Właściciele chyba nie byli w studenckim klubie. I ta nazwa "u studenta" ... no comment. A dlatego nie piszą na MO bo wiadomo why:)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: Infom »

hm tam nie ma w ogóle klimatu do zabawy , ma się wrażenie jak by się tańczyło na korytarzu :), ogólnie jak by się postarali coś pozmieniali to fajny lokal by był z tego bo jak na razie to typowa stołówka :)
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Muzyka "U Studentów"

Post autor: groch »

otóż to !! Zgadzam się z przedmówcą .
Może i lokal fajny inny od wszystkich ale brakuje tutaj tego czegoś . Chodzi mi głównie o parkiet .
Może jakieś podwyższenie parkietu , mała ścianka i zabawa z lustrami by przyniosła jakiś efekt ?
ODPOWIEDZ