ostrołęckie zespoły

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

w tym roku rowniez nienajlepiej pokazaly sie ostroleckie kapele

chociaz podobno rok temu poziom byl jeszce nizszy

wlasciwie poza zespolem ktory nawet niezle gral miedzy innymi numery motorhead i gnr nie zapamietalem nic

nie liczac oczywiscie zespolow ktore mialy niepelny sklad i graly bez basisty

a jeszcze dwa lata temu byl kefir,fshut czy united states of poland ktore jednak prezentowaly jakis przyzwoity poziom

naprawde jest aktualnie bardzo zle w ostrolece pod tym wzgledem
mQbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2006, 23:30

Post autor: mQbek »

W moim bloku mieszka pewnien członek zespolu rockowego tylko nie pamietam jak on sie nazywa ani jak ta kapela ale wiem że gra tam Bidona braciak jeśli znacie(ten z Leserikonu)
Narew Ostrołęka
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Leserikon ma fajne piosenki a co do Primal Hamster to najbardziej mi sie podobali fajnie grali i w ogóle a teraz hmm nie wypowiem sie
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
killyou
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2005, 2:02

Post autor: killyou »

gram na elektryku ... jakby ktos gitarzysty szukal to walic na gg :] 1638262
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Wiosna Rockowa i zespoly jakie byly=kpina
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

jeśli chodzi o wygraną w tym roku na wiośnie rockowej - to zasłużyli na nią chłopaki z kadzidła z texasu (texasńskie krwawe pieniądze) hehe fajna nazwa
dziekuje
tez uwazam ze nam sie nalezalo

jestesmy kolegami?
Wiosna Rockowa i zespoly jakie byly=kpina
100% racji
cichy_ph
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:44

Post autor: cichy_ph »

dlatego unikamy grania koncertow w ostrolece,najlepiej grac jak najczesciej,jak najdalej od ostroleki,pokazywac sie gdzies indziej jesli to tylko mozliwe.:) pozdro
gurek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2005, 17:34

Post autor: gurek »

nie wiecie może kto zagra przed The Bill'em
w Pubie U Gibona 21 kwietnia?????
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Eee, miano najbardziej nielubianej kapeli w Oce to chyba nadal piastujemy my ;p
Zauważyłem, że gracie w Białej Podlasce, szkoda że nam terminy nie przypasowały, bo też byśmy się pewnie zjawili.
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

dawno nie graliscie w miescie i pewnie wszyscy mysla ze sie rozpadliscie


btw:w jaki sposob wkreciliscie sie na kortowiade?
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Basista się zakręcił u organizatorów z płytą i jakoś tak wyszło, że będziemy grac.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Kortowiadę???? hmm, może to nie żaden house ani Trance :D, ale przyjde posłuchac Swoich ZIomków :D, pozdro
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

miło, miło.. posłuchamy w olku:-)
rebel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2005, 20:35

Post autor: rebel »

piatek - Scena alternatywa na Plaży Kortowskiej kolo 15 podobno
Zapraszamy
majk
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:29

Post autor: majk »

moze kto gra przypadkowo na basie tutaj bo się sklada tak, ze zespół szuka basisty w sumie tylko basisty nam potrzeba więc jesli ktos bylby zainteresowany na pw niech pisze albo gg... chodzi o kogos otwartego muzycznie, co by miał ochotę na eksperymenty z muzyką... radziłbym nie czekać, jeśli jest ktoś zainteresowany bo za jakis czas moze byc juz po ptakach :] (bez basu bez sensu to dalej ciągnąc)
cichy_ph
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:44

Post autor: cichy_ph »

a co gracie??
majk
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:29

Post autor: majk »

w zalozeniu jest cos swojego obracającego się wokół szeroko pojętej muzyki rockowej (kierunkowac się będziemy bardziej po znalezieniu basu :] ) , ale do czegos swojego warto miec caly sklad :) czyzyby byl ktos zainteresowany ? :>
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

jest w tym roku przegląd zespołów w Goworowie?

EDIT:
już nie trzeba, wszystko mi wiadomo :P
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

ja jak zwykle sie nieskromnie polansuje

dwa najblizsze koncerty zespolu texas blood money odbeda sie 6 sierpnia w goworowie(przeglad) oraz 12 sierpnia w ostrolece(scena przy kupcu)
Awatar użytkownika
Jillian
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2006, 19:18
Lokalizacja: Made in Holland

Post autor: Jillian »

a przegląd w Goworowie będzie 6 sierpnia. i tam będzie Wild Spirit - nie wiem czy o nich pisaliście, bo nie chciało mi się przeglądać ^ ^ (dziadostwo z normalnej buźki robi mi jakiegoś żółciaka..)
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Dobry pomysł z tym przeglądem w Goworowie. Moim skromnym zdaniem doskonale byłoby połączyć tą imprezę z tzw. "sztachetówką" (nie mówcie ,że nie wiecie o co chodzi :twisted: ) Przyjadą chłopcy swoimi wypasionymi 126p i poldżersami (jest jeden fajny 125 "kredens" po tuningu, kolor fiolet, kolor twarzy kierowcy-czerwień momentami przechodząca w bordo :lol: ) i rozkręcą imprezkę na MAXXXA. Balet zapowiada się tak fantastycznie ,że chyba się wybiorę hehehe
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Jillian
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2006, 19:18
Lokalizacja: Made in Holland

Post autor: Jillian »

ja nie wiem o co chodzi z tą "sztachetówką"? =='
to się wybierz, im więcej ludzi {zdaje mi sie} tym lepiej.
tomek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2006, 9:29

Post autor: tomek »

czesc
w sprawie przeglądu w Goworowie to:
tak naprawde cała ta obsługa sceny to jedno wielkie nieporozumienie

piec basowy 50W nagłaśniany z mikrofonu - jak można na tym grać?
piec do gitary tej mały to tragedia największa, badziew kupiony za pare złotych, ale tak naprawde nie cena jego jest tu istotna, ale jego stan - rozpierdzielnony totalnie

"pan akustyk" i jego pomocnicy to ludzie, którzy chyba do tej pory robili max jakieś imprezy typu choinka szkolna i trzeba było mikołaja nagłośnić

perkusja na przodach brzmiała jak maszyna rolinicza mojego ojca 15 lat temu, stopa czasami przypominała werbel :)

no, ale to co było slychać z przodu to jest jedno, ale co było słychać na scenie :(
zero przyjemności z grania, kompletnie nic nie słychac, jeden wielki huk, nie chciało mi się nawet śpiewać, nie zaśpiewałem wszystkiego jak być powinno bo po prostu szlak mnie trafiał

wracaliśmy do domu strasznie wpienieni na wszystko, co z tego, że dostaliśmy jakąś kase za ten spektakl
wole grać, nie dostawać kasy, ale zrobić to z przyjemnością

mamy sale prób około 20m2 - tam nas lepiej słychać, wyraźniej, czyściej

współczuje wszystkim zespołom

i wiecie co jeszcze mnie drażni w przeglądach w Goworowie - to że jury nie potrafi docenić tego, że ktoś się napracował nad swoim numerem
jak można nie docenić np. chlopaków z Texasu a dać nagrodę chłopaczkom co o mały włos mogli by zagrać na moim weselu te ballady Dżemu

ale chyba tak trzeba zdaniem jurorów - na następny rok, jeżeli taki będzie przygotować Baśkę Wilków i tyle :)

jeszcze raz wyrazy współczucia dla wszystkich, jesteście wielcy wytrzymać to wszystko, ja nie wytrzymałem gościa, ale po wszystkim to już mogłem się na niego patrzeć z politowaniem i życzyć mu szczęśliwego powrotu do zdrowia

nawet ci ludzie od organizatorów podchodzili i mówili mu, żeby coś zrobił z tym, ale on uważał, że jest ok, że tak ma być
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

co di tej imprezy w Goworowie: jeśli mam mówić źle, to lepiej nic nie będę mówić.

takze nic nie mówię. tyle.
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

ostatni zespol zdecydowaniewymiatal:P "cyc techniczny":P chce wspomniec ze zagralismy improwizacje:)
ODPOWIEDZ