ostrołęckie zespoły

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Jillian
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2006, 19:18
Lokalizacja: Made in Holland

Post autor: Jillian »

a no tak.. to Ty tam grałeś, nie? {tak mi się przynajmniej zdaje} improwizacje? łoł. no to ostro ;P
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

byłem dziś na tym koncercie przy kupcu

brak publiki jak widać w ostrołęce na tego typu imprezy

Texas Blood Money to taka sympatyczna kapelka, dawali z siebie naprawde dużo, ale zespół Cherry's Maniac to po prostu kpina. Jeśli chodzi o muzyków to wiadomo, że są to muzycy studia piosenki przy klubie oczko (tak mi się wydaje), ale te teksty i ten wokal to jakaś pomyłka chyba. Koleś śpiewa o tym, że musi wrócić bo jest daleko :P
i inne takie śmieszne teksty.

To byłem ja, mały krzyś znam się na muzyce nie od dziś.
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

zgadzam sie...co do czerys band...a co do "kadzidlakow" wolalem "TNT" w swoim wykonaniu:P
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Cherry's główny maniac chyba nie wie, że to co tworzy to takie kiepskie county z bardziej rockowym brzmieniem. Tamto wydanie cherry's-ów też mi się nie podobało, ale to chyba jest jeszcze gorsze bo facet pomyślał chyba być gwiazdą mocnego uderzenia, taki troche pozer, wyczuwa się od razu, że odstawał mocno od całego zespołu

a znowu ci ludzie co z nim grają, po co tracić czas, nie mają wyrobionego gustu muzycznego i wierzą w sukces tego kolesia? dziwne

Kefira, może nie najwyższa półka, ale jest lepszy kilkakrotnie tekstowo i charyzmatycznie.

Pozdrawiam. To byłem ja, mały krzyś, znam kiefirów nie od dziś.
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

fajny koncert byl
tzn nie mowie o muzyce naszej czy cherry's ale o samej organizacji
pomimo naszego spoznienia udalo sie ustawic w miare przyzwoite brzmienie(jak na ostroleke oczywiscie) pomimo ze sprzet jakis rewelacyjny nie byl,no w sumie na scenie niebyt wszystko dobrze slychac ale i tak nie ma co porownywac do goworowa,a tak sie zlozylo ze na obu koncertach gralismy jako pierwsi w kolejnosci
ogolnie milo bylo,zadnych cisnien,zadnych kwasow,szybka wyplata honorarium i mozna bylo swietowac
oczywiscie szkoda ze gralismy dla tak malej publicznosci,chociaz w sumie nie ma sie co dziwic frekwencji,pomimo ze impreza byla nawet dobrze rozreklamowana to jednak nas jeszcze duzo osob nie kojarzy a demobil blues(ktory mial grac zamiast cherry's) tez chyba nie jest zbyt wielka gwiazda
w kazdym razie teraz pewnie bedziemy sie koncentrowac na klubowych wystepach,jednak chyba lepiej nam wychodzi granie w malych pomieszczeniach z publicznoscia nie oddalona o 20 metrow,gdzie wszyscy sa pod wplywem i nie ma zadnego problemu z piciem browarow na scenie
moze ktos ma odpowiednie znajomosci i jest w stanie nas zareklamowac np gibonowi czy komus takiemu?:)

a tnt najbardziej lubie w wersji acdc,a szczegolnie koncertowej


a co do cherrys to troche mnie zbili z tropu,bo przez kilka pierwszych minut bylem pewien ze to tez taki cover band,a to z powodu umieszczania w autorskich numerach riffow wzietych(wlasciwie to zywcem skopiowanych) z dosyc znanych piosenek,ale ogolnie do posluchania
z tym ze jednak po pewnym czasie zaczeli przynudzac
Ostatnio zmieniony 11 gru 2006, 11:53 przez clayman_, łącznie zmieniany 1 raz.
white trash
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2006, 11:48

Post autor: white trash »

up
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Post autor: clayman_ »

czesc

sprawe mam taka

szukam basisty

wymagania:
wlasny sprzet
umiejetnosci

opcjonalnie:
dobrze tez zeby posiadal wlasny srodek transportu poniewaz proby beda sie odbywac w kadzidle

muzyka:
dobrze by bylo zeby odnajdywal sie w rock'n'rollowo/southern rockowych rejonach
jesli dodatkowo termin "stoner" mowilby mu cos to juz byloby idealnie
klimat ogolnie:motorhead,black label society,corrosion of conformity,brand new sin,lynyrd skynyrd,down,corruption itd...
chociaz jesli by lubil pantere lub metallike to tez bedzie w porzadku

kontakt:
pw na forum,
mail: clayman_@poczta.onet.pl
lub
gg:6540245

jesli ktos z waszych znajomych gra na basie to bylbym wdzieczny gdyby sie o tym dowiedzial
no chyba ze ktos z forumowiczow gra
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

>jesli dodatkowo termin "stoner" mowilby mu cos to juz byloby idealnie

zaraz, zaraz... kapela stonerowa?! tego nam tu brakuje!
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

Corruption? uhuhu... niezle:)

[ Dodano: 15:42, 29.04.2007 ]
zerkam na plakat promujący przegląd i ... Corruption jednak nie zagra?! :x
asd
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2007, 1:41

Post autor: asd »

Zespol szuka perkusisty grajacego ciezki metal. radolleviatan@gmail.com

A taki zespol jak Empatic czy nikt nie zna...? Wedlug mnie swietnie graja i zycze im jak najbardziej sukcesu wiekszego nawet niz al sirat osiagnal...

Juz wspominalem ze szukamy perkusisty ,takiego ktory zagra ciezka muze i bedzie mial zapal do grania...byle nie slomiany...mamy juz swoje kawalki i chcemy wyjsc z nimi do ludzi, tylko w tym problem ze grajka garowego brak... (takie realia) :(
Wiec jeszcze raz :

Zespol szuka perkusisty grajacego ciezki metal. radolleviatan@gmail.com lub mysticalperfectum@gmail.com
Zombek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2008, 19:12

Re: ostrołęckie zespoły

Post autor: Zombek »

Kod: Zaznacz cały

Regulamin

II Przeglądu Kapel Rockowych "Rykozisko"

Kadzidło 14 VI 2009


Gwiazda Wieczoru

Lao Che

płyta "Gospel"

   1. Organizatorem przeglądu jest Wójt Gminy Kadzidło oraz Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle. Przegląd odbędzie się w dniu 14 czerwca 2009 roku w Kadzidle.
  
 2. Przegląd ma charakter konkursu. Jury zostanie powołane przez organizatorów. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu imprezy.
   
3. W ocenie jury będą brane pod uwagę: technika wykonawcza, czystość brzmienia, rytm, intonacja, ogólny wyraz artystyczny i sceniczny. Werdykt jury jest ostateczny.
   
4. Wszelkie sprawy tyczące przeglądu, których nie ujmuje regulamin, rozstrzyga organizator.
   
5. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 15 maja 2009 roku: karty zgłoszenia, nagrania demo przynajmniej dwóch utworów (tytuł - autor muzyki i tekstu).
   
6. Czas prezentacji nie może przekroczyć 30 minut.
  
 7. Organizator nie pokrywa kosztów transportu zespołów, gwarantuje natomiast możliwość przeprowadzenia 5 minutowej próby.
  
 8. Pula nagród wynosi 3000 złotych.
   
9. Dodatkową nagrodę otrzyma zespół wskazany przez organizatorów, który w swej twórczości, nawiązuje do folkloru kurpiowskiego.
  
10. Organizator zastrzega sobie prawo do: swobodnego podziału nagród, swobodnego dysponowania zgromadzonym materiałem dźwiękowym, video i fotograficznym oraz jego rozpowszechniania w celach reklamowych placówki, odwołania imprezy, przy czym zostanie podana do publicznej wiadomości przyczyna odwołania. Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt. Organizator nie zapewnia uczestnikom noclegu. organizator nie zwraca materiałów nadesłanych na konkurs. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wykorzystanie ich do celów marketingowych przez Organizatora.
  
11. Szczegółowe informacje dotyczące przeglądu od 1 czerwca na stronie [url]www.kadzidlo.pl[/url] oraz [url]www.centrumkurpiowskie.pl [/url]

Joł!
redorchestra
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 14 gru 2007, 18:24

Re: ostrołęckie zespoły

Post autor: redorchestra »

Próbujemy rozkręcić kapelkę grającą speed metal(wpływy Megadeth, Agent Steel, Judas Priest, Running Wild, Iced Earth, Overkill, Exciter, Turbo). Na razie mamy dwie gitary... Jeśli ktoś chciałby grać na perkusji i basie w tego typu zespole, to proszę o kontakt na maila(przycisk u dołu).
ODPOWIEDZ