Dni Ostrołęki..

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Dni Ostrołęki..

Post autor: wilq »

Witam serdecznie wszystkich czytajacych MO .. chcialbym dowiedziec sie jaka macie opinie o tym jak zostaly zorganizowane dni Ostroleki.. wiem ze ostro padalo mandaryna bllee myslovitz git :)) wiecej osob niz na mandarynie .. mogliby zrobic koncert pod przykryciem ...
chcialbym wiedziec jaka macie opinie o tym piszcie!
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Pogoda nie dopisała ale tym którzy bawili się pod sceną deszcz nie preszkadzał :D

Dobrze, że koncert odbył się na stadionie. Na hale nie zmieściło by się tyle ludzi :lol: :lol:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

co do ilosci osob to wiecej bylo na mandarynie a na myslovitz byla garstka bylam do samego konca wiec wiem a dni ostroleki lipa deszcz i deszcz i nic wiecej i nawet nie bylo gdzie posiedziec
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dni ostroleki ? nie wiem. ja bylem tylko na koncertach i tez uwazam ze na mandarynce bylo wiecej osob niz na myslovitz. gdyby nie pogoda bylo by znacznie fajnie ale coz...


p.s. mandarynie nie udalo sie odgonic chmur chociaz bardzo tego chciala :lol:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

hehehe nio ja bylam te tylko na koncertach i powiem wam ze jak mandarynka przestala grac to ludzie tlumami wychodzili
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Na Mandarynie nie mam pojęcia jak było, bo nie byłam ale na Myslovitz było SUPER. I tak jak ktoś napisał wyżej ludziom przy scenie nawet deszcz nie był straszny... wybawiłam się chociaż do domu wróciłam cała przemoknięta i teraz przeziębienie męczy, ale było warto :)
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Widzę, że nie tylko ja jestem przeziębiony po koncercie... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

Post autor: pawelek7 »

Udały się wtym roku dni ostrołęki ALE SZKODA ŻE NA DERBACH PADŁ REMIS :o :shock: :oops:
'p'
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Parę foteczek z Myslovitz'ów w Ostrołęce - do obejrzenia.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
karolinka510
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2006, 23:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: karolinka510 »

Witam! Uważam, że koncert był wspaniały (Myslovitz oczywiscie). Byłam tydzień wcześniej na Ich koncercie w Warszawie i było duzo gorzej(jeśli mogę tak napisać, zważywszy na fakt, że jest to najlepiej przygotowany technicznie zespół rockowy w Polsce:) U nas -mnóstwo radości, uśmiechów i spontanicznego grania. I nawet trochę kontaktu z publicznością;). Publicznosć też super:) Jak się bardzo chce, to pogoda nie ma znaczenia. Zmarzłam. Ale to nic. Było warto. Oby więcej takich koncertów w Ostrołęce, na których artysta śpiewa, a nie udaje ;) Pozdrawiam.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

ja tylko byłem na DERBACH na ktorych było super kozacko nieustajacy doping oprawa ultras ekstra tylko pogoda nie ta i niestety wynik0-0 :evil: !a na samo słowo Mandaryna zle mi sie robi!tak wyglada parodia piosenkarki!! :lol:
ODPOWIEDZ