kyau & albert w ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

kyau & albert w ostrołęce

Post autor: deep »

w sobote szykuje się niezła jazda :-) co sądzicie o takich imprezach w Ostrołęce? moim zdaniem wiecej powinno być. _____> kyauvsalbert.de
ps. kto się wybiera? .....made of sun .... najlepszy ich numer:-)
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

ja sie wybieram ;p razem z dziewczyna i kumplem ;p
a zdecydowanie najlepsze ich kawalki to Save Me i Falling Anywhere (rework), piekny transik :)
oczywiscie ich remixy tez sa swietne np Sun Decade - Follow you (Kyau and Albert remix), jesli ktos lubi kawalki z vocalem to bardzo polecam :)
zadko zdarzaja sie takie imprezy w o-ce wiec miejmy nadzieje, ze publika dopisze...

pozdrowka Maczokus
Trance Inside
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jooo,. jak sie ludzie doczytają co znaczy trance w słowniku wyrazów obcych :-) mam nadzieje ze będzie sporo ludu. POZDRO
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Oby w sobotę pogoda podpisała to ludzi powinno trochę przyjść.
Mam nadzieje, że chłopaki od p. A. Grody stworzą podobne oświetlenie do tego z Escape :D
Dla mnie najlepszy ich kawałek to Kiksu
Do zobaczenia w sobotę
=--->
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

No bedzeie spoko..... KvA dobzi producenci a przedewszystkim (remixerzy) jak dla mnie :-). Ulubiony kawalek to jednak przeróbka Ronskiego "Not With Tou" no i "Are You Fine"..:-D 8) 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2006, 9:35 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

zgadzam sie z toba deep wiecej takichimprez powinno byc w naszej miscicnce ja niestety nie bede bo studia :(
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

sesja,znam ten ból, ale ZJADE I BĘDĘ Z WAMY :D
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

Mam nadzieję że wiara dopisze sam czekam z niecierpliwością
i skład jak na oke wypasiony tak więc potransimy
z lekka a już dawno niebyłem na imprezce ostatnio AvB wrocław ha ha czyli 1 miech

[ Dodano: 18:00, 02.06.2006 ]
deep pisze:w sobote szykuje się niezła jazda :-) co sądzicie o takich imprezach w Ostrołęce? moim zdaniem wiecej powinno być. _____> kyauvsalbert.de
p
s. kto się wybiera? .....made of sun .... najlepszy ich numer:-)
jakto kto ja i reszta he he
może i w oce cos zacznie sie dziać raz w roku trance trance i jeszcze raz trance za cęsto ni może być bo lud niedopisze
niech QUEST macza dalej paluchy w tym temacie to napewno będze więcej takich baletów !
do zobaczenia
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

witam, :-)
małym zmianom uległ line up, a co za tym idzie timetable imprezy!
Dodatkowo bedzie można posłuchać mocniejszych brzmień technicznych w wykonaniu słowackiego deejay'a SCHIMK'a, oraz house w wykonaniu dj Faxx'a z X-club'u :-)

timetable - uaktualniony:
20.00 - 20.45 - Sebastian Sand
20.45 - 21.45 - Thorn /sentence
21.45 - 22.45 - Faxx aka Saint /X-club rezydent
22.45 - 23.45 - Quest Grand /sentence
23.45 - 01.45 - Kyau vs Albert /niemcy - euphonic
01.45 - 02.45 - Orbith /czechy
02.45 - 03.30 - Diana D'Rouze /sentence
03.30 - 04.15 - Schimek /słowacja
04.15 - 05.00 - Jonson /vip agency - Klub Aton rezydent

tak więc zapraszam :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

No Impreza Spoko.. tylko mało ludzi przyszło jak na taki Lajnap..:-/.. duzy + dla Dajanki i jej Progresów...No i dla..Faxa ,który w x-klubowej atmosferze podkręcił ludzi.. :-).. a minus dla jakies dziewuchy która non stop *****..ła sie na dj'ke i wymachiwała browarem nad deckami ..przykro było na nia patrzeć.... Fajne wykonanie Thorna, dla mnie najlepiej właśnie on zagrał....Wogóle cała biba była na ++++++
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

muzyka na super poziomie największy + dla thorna i faxxa (zaskoczył mnie troszke)co do reszty wiadomo było bdb na temat publiki lepiej się nie wypowiadać ale nie wytrzymam do tych pajacy co narzekają że nic w oce się niedzieje spierd..ać do baby bo szkoda słów wydawało mi się że było więcej łomży niż ost
Ostatnio zmieniony 07 cze 2006, 19:07 przez drago, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Nie bylem na imprezie, ale ogladalem zdjecia :lol: udalo mi sie uslyszec troche muzyki bo bylem w okolicach i nie powiem bo ladne nuty grali, ale ludzi to chyba na scisk bylo hahah :twisted: PUSTO, myśle ze ta cena wszystkich zraziła, bo line-up byl naprawde dobry. Nie załuje ze mnie nie bylo bo mysle, ze byloby to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Na zdjeciu polewa co z niektorych ^^ :mrgreen: :mrgreen: a ten ziOOoom w żółtej koszulce, bluzce czy jak to zwać z napisem ŁOMŻA wymiata, pełen "rispEKt" dobrze ze z przodu nie napisał PROSTO :lol: :lol: :lol: a co najważniejsze pełno "pięknych" dziewczyn :lol: (nie mowie tu o wszystkich oczywiscie 8) )


He! to na tyle z mojej strony pozdro! :twisted:
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

i dobrze że nie byłeś bo i pewnie z ciebie była by niezła polewa tak jak to piszesz o innych oni chociaż przyszli za 15zeta cena odstrasza! a to do.....łeś teraz na taki line up! co ty człowieczku piszesz!!! jak do myszyńca czy gdzie tam jeszcze bywasz a stara chu.jata po ile płacisz za wejście i na jaki lineup fiki ha ha ha a pewnie ty masz wszędzie za frii hahaha a co do dziewczyn to dziewczyny miały kasę chociaż na wstęp i się pobawiły przy zaje.bistej muzyce a ty pajacu co stałeś pod płotem w okolicy hehe dla ludzi przychodzisz na taki lineup czy dla muzy? Pewnie dla ludzi. Zapraszam na pksy w czwartek ok 11.00 co tydzień wejście za darmo dla ciebie oczywiście hehe. A z gościa w żółtej koszulce nie rób polewy bo możesz być sam polany. Ciesze się że byłes za płotem bo przez takich ludzi jak ty to zawsz będzie frekfencja chu..wa.
W błoto to sam wpadłes po takim pisaniu a gdzieś czytałem że słuchasz transu i że byłeś na arminie tam nie żałowałeś kasy 10 razy większej
tylko zaczołes kombinować na questa że bilety rozdaje. Ma rację tylko tobie niepowinien juz nigdy dać ,co najwyżej w mordę.W ostoi zagrali wszyscy świetnie i ci co byli napewno byli zadowoleni.
.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jak dla mnie Orbith BYł nr 1 tego wieczora, ale Faxx zaskoczył mnie również bardzo bardzo miło, czego absolutnie sie nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

krzychu"myśle ze ta cena wszystkich zraziła, "
heh.. BAAAAAAARDZO MAŁA KWOTA...
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

drago ojej stary ale sie zbulwersowales :shock: :lol: daj spokój czlowieku mowie co widze. A co do wejscia to slyszalem ze jest po 20 zl a gdy tam bylem to nie podchodzilem i sie juz nie pytalem bo widzialem jaka jest frekwencja! Zreszta i tak bym tam nie wszedl bo nie bardzo mi sie uklada i nie wypada. Co do line-up'u to mysle ze 3/4 osob uczestniczacych wiedzieli kim sa Ci Dj'e i dla nich przyszli
nie mam zamiaru sie tu wiecej tlumaczyc bo mam swoje zdanie
^^
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no to w takim razie skoro nie podchodziłeś nawet na wejściówe to skąd wiesz jakie kawałki leciały, słychac co prawda było z daleka, ale to był jeden wielki łomot i wątpie, że jest się w stanie zorientować ktokolwiek co w danej chwili leci!! a po drugie, skoro słyszałeś pare utworów i wiesz kto grał tzn że jednak chyba obóz rozbileś pod ostoją, jakiś namiot w krzakach :) zresztą, jak nie byłeś, to załuj :D pozdro

[ Dodano: 10:44, 05.06.2006 ]
a co do kolesia w koszulce "ŁOMŻA" jaki był taki był, ale bawił się chłopak i widac było, że mu sie podoba!! i było go stać naprzyjazd z Łomży i zapłacenie 15 zł. Jak się chce to sie ma!!! Pozdro i dla Łomży :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Nie musze rozbijac zadnego obozu moze poprostu bylem gdzies nie daleko na grillu i slyszalem? A tak wogle to nie napisalem ze zrazila MNIE cena tylko przypuszczam ze MOZE co niektorych! Zastanawia mnie to czemu bylo tak malo ludzi bo lineup napewno ich nie zniechecal nie wiem moze pogoda? 8)

pozdr
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nieee, to poprostu ostrołęka, i nie każdego było stać na zakup słownika wyrazów obcych gdzie należało wyszukać "trance" co to i po co to jest :D, no ale pociesz baardzo fakt, że takie imprezy sa organizowane i tak naprawde zagrała duża część "Ogólnopolskiej smietanki" jeżeli chodzi o Dj!!
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

witam,
na początku WIELKIE DZIĘKI dla tych, którzy przybyli i dobrze się bawili! Dzięki wszystkim osobom, które pomogły aby taka impreza mogła się odbyć w szczególności podziękowania dla Dodzia :-). Załuje tylko, że ostrołęka nie potrafi docenić co się tu robi i było mi wstyd wobec Kyau vs Albert, Orbitha, Schimka, bo pozostali znają realia scenu klubowej w polsce:-(. Ze wzgledu na tak małą frekwencję kolejne imprezy z udziałem zagranicznych deejay'ów stoją pod wielkim znakiem zapytania, przynajmniej te w Ostrołęce / a plany były ..... Ronski, Rank-1 .... Ale cóż sami sobie grób kopiemy, niedługo nic tu nie będzie poza dziadkami, bo młodzi wyjadą twerdząc, że nic tu nie ma!
I jeszcze jedna uwaga, jeśli mi ktoś powie, że słucha techno, house, trance i będzie opowiadał gdzie on nie był, a w ostrołęce nie ma imprez to go poprostu WYŚMIEJE!
pozdr. i jeszcze raz dzięki tym, którzy wpadli posłuchać fajnej muzy.
ps. w czwartek w Klubowym Graniu po 20.00 będę prezentował sety z imprezy. :-) zapraszam - to nic niekosztuje prawie, i pogoda nie przeszkadza w słuchaniu radia:-)
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no właśnie, i przez takie podejście i frekwencje zamiast czołówki sceny klubowej Polski i świata pojawiac się będą w Ostrołęce gwiazdeczki typu D BOmb i Toples!! Wielka szkoda, Quest nie wstydź się, ALbert jak sie rozgadał to nie można się było od niego oderwać, i z tego co przynajmniej powiedział, nie w takich okolicznościach ( jeżli chodzi o ludzi ) grali!! Dla mnie Impreza na + no ale cóż, nie w Ostrołęce to może w Łomży uda się coś zrobić, tam przynajmniej na urodzinach Diany była masa ludzi i impreza przednia. Szkoda Wielka, że mamy takie nastawienie ludzi a nie inne!! Są wyjątki, no ale od wyjątków się zaczyna!! może kogos przekona fakt, że takie gwiazdy jak Kyau i Albert to naprawe Line Up nr 1 !!!! Pozdro
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

wydaje mi sie że dj wszyscy się dobrze bawili szczególnie na górze i za konsoletą.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2006, 19:05 przez drago, łącznie zmieniany 2 razy.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

na imprezie było kilkanaście osób, które robiły fotki, jeśli jest to możliwe to prosił bym o przesłąnie na adres questgrand@wp.pl - w szczególności interesują mnie fotki artystów, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Stary, co ty za głupoty opowiadasz, wina miejsca w jakim była organizowana impreza???? to jest niczyja wina, a juz na pewno nie miejsca, ludzie w Ostrołece są jacy są, większość woli bardziej komercyjne klimaty i dlatego idą do Apokalipsy albo do klubu tego typu!!! To nie chodzi o to, że impreza w Ostoi musi być imprezą nieudaną!!!! To jest nastawienie Ostrołęckiego społeczeństwa!!! Jest kilka osób, które bardzo chcą to zmienić i chwała im za to!!!! Bo gdyby nikt nic nie robił... I tak juz większość ludzi ucieka do innych miast, a to tylko dlatego że np: "Impreza w Łomży na pewno będzie lepsza niz w Ostrołęce to na pewno tam pojade" takie podejście ma wiele osób, a tu zajefajna impreza doslownie pod nose, a to znowu, że za drogo, że w Ostoi. ehhhh, ja to życzę samozaparcia i dalszego trwania w swoich poczynaniach ludziom, którzy poświęcają się i robią cokolwiek aby w Tym Mieście coś się działo!!! I nie zależnie czy w Ostoi czy gdzie indziej, jak człowiek czuje klimat, chce się bawić, da rade tańczyc gdzie popadnie!!! pozdro dla robiacych coś :)

[ Dodano: 14:14, 07.06.2006 ]
sory, jesli kogoś uraziły moje poglądy, ale nie mogę nic nie napisać w tej kwestii!!! Takie jest moje zdanie!! Pocieszający jest jedynie fakt, że Ci ludzi którzy byli, przyszli naprawde tylko dla tych artystów, a nie przyszli bo akurat w Ostoi jest impreza!!!!
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

@ Ex Hoppler - to że ludzie nie znają ludzi z plakatów jest tylko i wyłączniech ich winą, brak edukacji w tym kierunku :-(, te osoby wola oglądać vive niż sięgnąć gdzieś dalej do bardziej ambitnej muzyki,
ps. Escape startuje 25 sierpnia Nowogrów. Tylko jak tak patrze na line up to zastanawiam się czy nie okaże się zbyt ambitny jak dla naszych "znawców" muzyki klubowej. :-)
ODPOWIEDZ