kyau & albert w ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

tak jest w oce duża ciemnota co do muzyki . ostoja to złe miejsce na takie imprezy ha ha może być w szczerym polu a ludzie którzy choć trochę są opcykani w temacie to wszędzie będą się dobrze bawić gdy jest bojs w jakejś dziurze to zara i całe miasto obok zapi.erdala a niby mieszczuchy takiej muzy nie słuchają ha ha.
A co do plakatów to większość nawet niemogła wszystkich dokładnie odczytać a może pisac kjał z albercikiem z niemiec może więcej ludz zczai oco chodzi taka jest edukacja muzyczna w ostrołęce "tylko kochaj mnie i jeszcze całuj"słowa dla najbardziej ambitnych.
ps. a może *****.ać tą okolicę i nic więcej nierobić?
dajcie mi zara line ap na 25 sierpnia!!!!!!!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

moze i ostoja nie jest najlepszym miejscem na tego typu imprezy ale lepszego w tym miescie chyba nie ma...prawda tez jest taka ze line up okazał sie zbyt ambitny(nauczka na przyszłosc...mysle o escape)...znowu czyjes chceci i praca zostały niedocenione,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

niedocenione, chyba zbyt duże słowo, a jeżeli już do na pewno nie tyczy sie ono wszystkich!!! bynajmniej moje posty wyżej o tym świadczą!!!!
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

o święty jósefie jaki lineup ! Chciełbym tam być może kiedyś.A jak narazie to trza zorganizować festiwal "łatwej muzyczki" a nagrodą może być bursztynowy gumofilec co wy nato?
Ps.jaki jest lineup na eskejp?
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

slucham wlasnie klubowego grania i mam pytanko czy beda gdzies na necie do sciagniecia sety z sobotniej imprezy bo fajna muza!!!!!! :D
pozdro.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

... pisze:slucham wlasnie klubowego grania i mam pytanko czy beda gdzies na necie do sciagniecia sety z sobotniej imprezy bo fajna muza!!!!!! :D
:-) sety czy będą dostępne to jest jeszcze do przemyślenia, bo właśnie tak jest, że najłatwiej ściągnać muzę, za którą ktoś zapłacił kase i słuchać free, a jeśli iść na imprezę to powstaje problem - Drogo - :-(
szkoda, że tak wiele ludzi ma takie podejście.
w najbliższy czwartek w Klubowym Graniu set Kyau vs Albert i Diana D'Rouze. pzdr.
Awatar użytkownika
peyot
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka/JrC

Post autor: peyot »

QUEST pisze:... bo właśnie tak jest, że najłatwiej ściągnać muzę, za którą ktoś zapłacił kase i słuchać free, a jeśli iść na imprezę to powstaje problem - Drogo - :( ...
Zgadzam się z questem, co do tego, nie którzy nie rozumieją pewnych spraw :wall:
Imprezę w Ostoi zwiedziłem i się, zaaa****ście wybawiłem, a teraz na drugą część do Atomu :D i będzie rozkur***nie ciał i umysłów poprzez pozytywnych dźwięków brzmienie :lol: Szkoda, że tak mało ludzi było, ale w Łomży będzie lepiej. Chociaż tam wiedzą, co to jest prawdziwa impreza:) Krzychu wspomniał o kolesiu w żółtej kamizelce z napisem ŁOMŻA on ocenia ludzi na imprezie a sam na niej nie był?? Wstydziłeś się, że go mogą ocenić?? Ziomek zastanów się troszkę...


Pozdrawiam

PS: Nadal brak kilku ludzi do kompletu, na Sunrise ktoś może byłby chętny??:)
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

Kór.wa jasne że do atomu na 2 część a pozostali do st.chaty na spęd oczywiście nie wszyscy ja jeszcze sie zastanawiam z sunrise bo niewiem co i jak ale jak możecie to spie.rda.lejcie tam bo tu to nic was nieczeka tylko bagno muzyczne i zwykła demoralizacja i sztachetobicie+kurpiowska szermierka jedno pchnięcie 40 dziur.(na brony)ha ha
Awatar użytkownika
peyot
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka/JrC

Post autor: peyot »

Geniosław tutaj jest napisane wszystko
INFO Sunrise
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

kto był w atomie na no panic jak było miałem być ale transport mi nawalił a był za.*****.isty line up !
pozdr
Ostatnio zmieniony 12 cze 2006, 19:46 przez drago, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Kosmicznie cudowna impreza!!! Sonic Trip dla mnie Nr 1 Tego wieczora, mimo ze nie przepadam z DnB!!! BYło extra, przynajmniej tam mozna sie pobawić!!!!
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

Sory trochę zaciemniłem chciałem wyczaić kto był .Też byłem takich imprez niemożna od tak opóścić też myślę że ognia dali S T byli super
schimek duży + i cała reszta też .Tam można się wybawić i obsłuchać!
pozdro dla uczestników.A levy też zagrał fajno.
Awatar użytkownika
peyot
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:05
Lokalizacja: Ostrołęka/JrC

Post autor: peyot »

Ja jeszcze dochodze do siebie :D i ledwo żyje ;|
A imprezka była super
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

a moim zdaniem Levy zagrał połowe tego co normalnie ,mozna bylo odczuć , tym bardziej ze slyszalem go juz kilka razy!! ale Sonic Trip- naprawde miodzio!!!! jedyny liczący sie klub w Okolicach Ok-i!!!!!! Co Impreza to same sławy!!!!
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

Post autor: deep »

Coexistence pisze:......!!!! jedyny liczący sie klub w Okolicach Ok-i!!!!!! Co Impreza to same sławy!!!!
TAK w Łomży mogą być sławy a w ostrołęce nie! :-( bo tu wiocha! a przecież quest jest "nasz" i to on organizuje te sławy w atomie, a w ostrołęce jak zorganizował to co h...n...i...a !!!!! szkoda słów :( quest jeszcze raz wszystkiego najlepszego i nie zaprzestawaj takich imprezek - jesteśmy z TOBĄ!!!!!
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

"nasz Quest" ehehheh Mój Ci On :p heehhe, śmiech śmiechem, ale tak samo jak on 3ma się Atomu i zwija żagle z oki, tak samo robi reszta, bo jak widać, u nas bardzo, baaaaardzo ciężko zabłysnać poza klimatami "Aino corrida, czy jak to sie pisze:)"
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

piszę po raz kolejny do atomu lub przynajmniej do Xa ale tam można jeszcze coś stwożyć dobrego co jakis czas. A słyszałem ze quest gra 20któregoś w Xe więc szykować się na dobrą trancową jazdę i faxx coś dobrego pewno zagra przynajmniej jak w ostoi.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

setme3 pisze:
Y@rosh pisze:a mozna wiedziec jaki squad bedzie na Eskejpie.?
Narazie to tajemnica :D


Line up nie jest tajemnicą - jest jeszcze nie zamknięty, ale otwiera go Angelo Mike, Diana D'Rouze, Levy......., pozatym skoro pada po raz kolejny temat line up'u tej imprezy mam pytanie kogo widzielibyście na scenie? artyści polscy i zagraniczni. (tylko bez przesady :-))
pzdr.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

moja propozycja może wydać się niektórym dość kontrowersyjna, ale ja z miłę chęcią posłuchałbym Dj-a Micro!!!! Swoim energicznym housem na pewno wprwawiłby nie jedne nogi w ruch!! i nie jeden chciałby poczuć sie jak na afterparty po sunrise :), no ale to moje zdanie, sądzę, że pośród rytmów Angelo i Diany Micro był by wspaniałym i wypełnieniem Escape!! Pozdro

[ Dodano: 11:28, 14.06.2006 ]
moja propozycja może wydać się niektórym dość kontrowersyjna, ale ja z miłę chęcią posłuchałbym Dj-a Micro!!!! Swoim energicznym housem na pewno wprwawiłby nie jedne nogi w ruch!! i nie jeden chciałby poczuć sie jak na afterparty po sunrise :), no ale to moje zdanie, sądzę, że pośród rytmów Angelo i Diany Micro był by wspaniałym wypełnieniem Escape!! Pozdro
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja chciałbym zobaczyć i usłyszeć:

Rank 1
Ronski Speed
lub
Jerry Rapero
Alex Romano

Chyba nie przesadziłem :D
...set me free...
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

popieram line up ;
ronski speed lub rank1 albo oba nara ha.
angelo mike
levy
diana

a i tak tża coś dołożyć
Ostatnio zmieniony 17 cze 2006, 10:17 przez drago, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Rank 1 dawac go tu do nas :D
ODPOWIEDZ