"'Szef'' Starej Chaty - damski bokser!!!

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
jegomość
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:01

Post autor: jegomość »

Witam wszystkich krytykantow bardzo was lubie :lol: jestescie wszyscy bardzo kulturalni i godni najwyzszego szacunku :lol2:
Cos o waszej kulturze ogolnie we wszystkich lokalach w oce i okolicach:
Jestescie wychowani w sposob wzbudzajacy pelen podziw idac np do ubikacji najlepiej sika wam sie po scianach :lol2: przeciez najlatwiej trafic :lol2: uzywajac papieru toaletowego zapomniano wam powiedziec ze to sie urywa po kawalku a nie cala rolka a jak cos zostanie to oczywiscie przyda sie na pozniej i najbezbieczniej bedzie jak schowacie do kieszeni :lol2: teraz przejdzmy do szatni ktora jest platne (dlaczego k ...rwa platna :lol2: pewnie chciwosc wlascicieli :lol2: ) to nic ze nacpany koles czy podobna panienka zgubila numerek przeciez to jej kurtka lub jego to co oni k... rwa nie chca oddac niech pamietaja kto w jakiej kurtce przyszeld przeciez zaplaciliscie cale 100 groszy (majatek :lol2: ) teraz trzeba jeszcze zaplacic za wstep 10 zl (czy oni zdurnieli do konca :lol2: ) ale jakos przez tydzien odlozyliscie jakos te 15 zl zeby jeszcze na browar bylo :lol2: trzeba sie dobic po wypiciu kilku tanich win pod sklepem :lol2: okolo godziny 24 zasnelo nam sie na stole (ze zmeczenia po ciezkim tygodniu oczywiscie ) a ta w k...rwe *****...na ochrona juz sie czepia za nic przeciez kazdemu wolno sie zdrzemnac :lol2: serwetki na stole po co one tam sa tylko miejsce zajmuja najlepiej na poczatku je porwac i rzucic na ziemie :lol2: obsluga oczywiscie chamska jak nie rozumieja co sie do nich mowi belkotem zeby podali jednego browarka z czterema slomkami :lol2: nie chce mi sie juz dalej pisac na temat kultury w ostroleckich lokalach co do kulturalnej pani (oczywiscie :lol2: ) bo przeciez ma dowod osobisty napewno wyprowadzili pania za nadzwyczaj grzeczne zachowanie :lol2: bo przeciez w pieskich lokalach takie zachowanie nie przystoi :> trzeba bylo zalapac wczesniej i zachowywac sie nie kulturalnie wtedy z pewnoscia zostawiliby pania w spokoju :rotfl: patrzac na stan lazienek podczas imprez w ostroleckich dyskotekach po porozzucanych puszkach butelkach i grom wie czego jeszcze przed lokalami po imprezach mozna wywnioskowac ze tylko okolo 15 do 30 % bywalcow potrafi sie bawic i zachowac odpowiednio reszczie wszystko bedzie przeszkadzalo i takie sa realia ostroleckiej kultury mlodziezy bawiacej sie w lokalach proponuje zeby wladze miasta otworzyly miejska dyskoteke finansowana z budzetu miasta oczywiscie i zeby wszystko bylo za free wtedy moze z zaznaczeniem moze wszystko bedzie oki przepraszam jesli urazilem kogos nie pisalem tego po to zeby kogos urazic ale takie sa realia w naszym miescie :(
i pozdrawiam wszystkich kulturalnych inaczej:):)
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

ale ie rozpisales wiesz tak to piszesz jakbys ty nic nigdy nie zrobil nic co tu jest napisane moze tobie nie przeszkadza to ale innym moze przeszkadzac ze sciagna z ciebie 15 zteta i jeszcze chca 2 zeta za szatnie ale ok ty jestes swiety i ty wcale nie krytykujesz i mam jedno pytanie wiecej usmiechow nie dalo sie wrzucic??
pozdro
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

i zgodze sie z jegomość czasem jak do kibla w starej chacie sie wchodzi to trzeba wejsc w ta kałuże niestety moczu nie mowie juz o papierze toaletowym - dwie osoby wchodza i nie ma wcale ale i tak w meskiej jest on zbędny bo zawsze robie to przed wyjsciem na dyskoteke :D
jegomość pisze: okolo 15 do 30 % bywalcow potrafi sie bawic i zachowac odpowiednio reszczie wszystko bedzie przeszkadzalo
wydaje mi sie ze jest odwrotnie choc nie wiem do konca jak teraz z tym jest ale jest tam coraz gorzej a co za tym idzie wiecej chamstwa :D

pozdr :)
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

zgadzam sie z toba ja sie spotkalam z taka syuacja ze ja za bilet zaplacilam 10 a osoba za mna juz 15chamstwo!!
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
jegomość
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:01

Post autor: jegomość »

Widze ze znalezliscie nowy temat do narzekan jedna kolezanka niestety troszke zle przeczytala wstep zawsze jest po 10 zl te 5 dodalem na piwko ale jest juz o czym gadac wiecie co chodze od dawna do starej do kisu kiedys takze elba i jeszcze nikt mnie nigdy nie wyprosil ani nie zwrocil uwagi nie wiem dlaczego moze jestem inny troszke
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Master »

Witam

Odnosząc się do sytuacji dot. dziewczyny... nie wyobrazam sobie wogóle jak można wziąść dziewczynę za szyje/uderzyć czy coś w tym stylu. To jest nie do pojęcia. To jest ewidentny brak szacunku dla kobiet. Osoba, która tak zachowała się w stosunku co do dziewczyny, musiała być skrzywdzona przez Kobete w przeszłości :). Innej opcji nie widze.
Nie moge pominąć i nie skomentować kilku wypowiedzi kogoś o nicku RaQ - nie należysz raczej do osób kulturalnych, które znają słowo szacunek skoro popierasz działanie tego "boksera". Z resztą na Forum cały czas ktoś o Tobie pisze negatywne rzeczy, więc coś w tym musi być.

Pozdrawiam

p.s.mam nadzieję, że ktoś z władz zainteresuje się tym lokalem i "sprawdzi" go.
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

dobrze by bylo zeby ktos sie tym zainteresowal bo kiedys ten wiesniak 'bramkarz'' moze byc nie w humorze i wtedy dojdzie do tragedii jak zobaczy jakas laske i rzuci sie na nia z łapami z powodu swoich problemow rodzinnych albo sercowych:)
a wiec Władze Ostrołęki-prosimy o interwencje w tej sprawie:)a tak wogole to slyszalam ze juz pare razy mial obitą buźke przez kilku wiekszych ludzi bo sie rzucał na tej swojej bramce (pewnie duzo razy bo kazdy jest od niego wiekszy:D:D hehe.pozdroo!!!
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Post autor: antorf »

nie wiem czy rzeczywiście takim jest ale napewno jest cholernym zdziercą!! Byłem tam tylko raz-gdy po raz pierwszy organizowali Sylwestra-tragedia na cąłej linii!!Najgorsza (najtańsza) wódka, mało żarcia i fatalny zespół i płatne napoje na koniec imprezy!! Oni zapewne byli zadowoleni bo wzięli kasę wydając przy tym niezbędne minimum. Porażka!!Nie polecam tego lokalu!!
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

po przeczytaniu wszystkich postów jedno jest pewne- jedynie na plus co do tego lokalu jest RaQ!! czyli skoro reszta na minus no to musi jednak coś w tym być!!!!
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

Ja nie chodzę do lokalu bo jak raz byłem to była totalna lipa (początki lokalu) później po namowach się wybrałem tam znów ale po zwróceniu uwagi barmance ze nalała mi nie takiego drina jakiego zamówiłem zaraz mnie wyproszono stamtąd bez podania przyczyny a jak chciałem pogadać trochę rzucającym się typem „szefem” to łajza zastawiała się bramkarzami jedyny plus lokalu to ze nie palą, przynajmniej tak było ze nie paliło się tam w środku
Pozdrawiam RaQ-a
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

na początek zaczne od tego
H___G pisze:zakazał wjazdu na parking wszystkim samochodom z rejstrecja zaczynajaco sie na WOS,WMA,WOR i samochodom marki POLONEZ bo wiadomo kto nimi jezdzi przeciez maja swoje remizy po co do miasta jada
zastanow sie troche czlowieku nad tym co piszesz! po pierwsze niekazdy kto jezdzi polonezem jest ze wsi przejdz sobie wieczorem i zobacz ile stoi takich aut na parkingach! a po 2 czemu chcesz zabronic takim ludziom zabaw w miescie ? jak ludzie z miasta jadą gdzies na wioche np. do Myszyńca do x-clubu to nikt nic nie mowi i nie narzekaja tam zeby z miasta nie przyjezdzali...


kolejna rzecz. wymagacie kultury od bramkarza a sami gdzie ją KUR*A macie? zacznijcie od siebie ludzie!!!! jedziecie tu po sobie jeden po drugim i co wam z tego ? jak macie coś do kogos to czemu nie powiecie w twarz ?a bo na forum łatwiej - jest się anonimowym... to jest żałosne

dlatego ja "wstaję i biję brawo" dla jegomość'i gdyż on powiedział prawdę ! mi też nie zdarzyło się zeby ktos mnie wyprosil albo chociaz uwage zwrocil a wy jezeli macie takie problemy to mysle ze nie jest to widzimisię bramkarza

i jeszcze jedno jakby teraz zamkneli starą chate to polowa z was by narzekala i mowia "a szkoda ze zamkneli teraz nie mam sie gdzie bawic" i moglibyscie tylko wspominac dobre imprezy

i to by bylo na tyle! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

mArCiNq pisze: jak ludzie z miasta jadą gdzies na wioche np. do Myszyńca do x-clubu to nikt nic nie mowi i nie narzekaja tam zeby z miasta nie przyjezdzali...
Swietny przykład dałeś... Myszyniec wiocha buhahaha :lol:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

wiesz mArCiNq
jak ktos to przeczyta z myszynca ze nazwales ich wiocha to sie zaje... jak cie spotkaja czy ty wiesz co to jest wies?? wsia to ty mozesz nzawac lipianke albo pokrzywnice bo teraz tam ludzie choda jak zamknieto w lipiance chyba 5 z geografii to ty nie miales wies to mala miascinka gdzie nawet autobusy nie dochodza!!
a jesli chodzi o to co kazdy z nas tu pisze o starej jest wszystko prawda widocznie nie chodzisz po takich imprezach albo jestes zwykla szara mysza niezauwazalna i temu nie czepiaja sie ciebie bramkarze bo pewnie jakby ktorys z nich sie odezwal to od razu bys zmialtal a tu jesli czlowiek walczy o swoje to mowisz ze jest zly??
zalosny jestes w jakim ty swiecie zyjesz??!!
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

sorki za małego off top'a ale może zrezygnyjmy z szukania definicji wsi, bo z pewnością wiele osób ze wspomnianej Lipinki, bądź też Pokrzywnicy inteligencją bije na łeb niektóre osoby wypowiadające się tutaj, które z "miasta" pochodzą...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

zgadzam sie w 99% z mArCiNq bo z tym Myszyncem to nie bardzo... ale tak sie zastanawiam bo teraz chodzi tam sporo ludzi i nikt nie wypowie sie chodz troche pozytywnie ale i tak wszyscy sie tam pchają
justek kto by nie powiedzial cos dobrego o starej chacie to zaraz go krytykujesz tak samo bylo z jegomosc jak i z marcinqiem jestes strasznie wrogo nastawiona do tej dyskoteki.... (no ale kazdy ma swoje zdanie)
stara chata moze i nie jest idealna dyskoteka ale bez przesady wkoncu przychodza tam ludzie i jakos potrafia sie bawic.
ja osobiscie tam zadko bywam i mysle ze idzie sie tam dobrze pobawic :)

pozdr!
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

przepraszam bardzo ale czy to tylko ja zle sie o niej wypowiadam ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i czemu akurat wsiadasz na mnie nie tylko ja krytykuje ludzi ktorzy cos dobrego o niej powiedza wiec jak masz zamiar sie czepiac to czepiaj sie wszystkich a nie tylko mnie
zrozumiano??!!
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

^^ n/c nie kazdy czepia sie kazdego pozytywnego postu na temat starej chaty inni powiedza swoje zdanie i tyle ,zreszta pisz sobie co chcesz ale nie musisz zaraz kogos objeżdzać

pozdr!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat, bo będę usuwał. Najlepiej załóżcie sobie nowy temat "Kłótnie" i tam sobie plujcie i rzucajcie mięsem.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ale zescie sie uczepili! jak dla mnie Myszyniec to jest wieś! jakiś marketów typu minimal tam nie ma, pasaży handlowych też nie a co czwartek jest jakiś rynek na którym najwięcej jest używanych ciuchów i to nie jest wiocha ? oficjalnie nie bo ma prawa miejskie ale od nie tak dawna chyba! I jeszcze jedno jezeli nie podoba wam sie przyklad Myszyniec - x-club to moge podac inny np. dyskoteka w miejscowosci Baba
justek pisze:a jesli chodzi o to co kazdy z nas tu pisze o starej jest wszystko prawda widocznie nie chodzisz po takich imprezach albo jestes zwykla szara mysza niezauwazalna i temu nie czepiaja sie ciebie bramkarze bo pewnie jakby ktorys z nich sie odezwal to od razu bys zmialtal a tu jesli czlowiek walczy o swoje to mowisz ze jest zly??
zalosny jestes w jakim ty swiecie zyjesz??!!
skoro sie wypowiadam w tym temacie to jednak chyba chodze po takich dyskotekach bo innaczej nie wypowiadalbym sie nie majac o tym zielonego pojecia :!: po drugie niezaleznie od tego czy jestem szara myszka czy nie (nie jestem) poprostu mnie sie nie czepiaja bo umiem sie zachowac jak czlowiek a nie jak małpa :!: akurat bym zmiatał pfff... wes dziewczyno nie wypowiadaj sie jak kogos nie znasz. a żałosna to ty jestes z kazdym kolejnym twoim postem ktory czytam...

p.s. wyluzuj
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Marciq proponuje abys głeboko przeanalizował swoje posty i juz wiecej nie pisał takich głupotek .... bo Twój wiek wskazuje na to ze powinienes juz miec troche oleju w głowie...a porównanie Xclubu z Baba to tak jakbys porównywał psa z kotem...(bez urazy)
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

ale tera to doj.eba.ł z tą babą i X oj marcin marcin ale jesteś niegrzeczny.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dodziu zle mnie zrozumiales :!: ja nie porownuje tutaj x-clubu z babą chodziło mi bardziej o porównanie ze stara chata a dokladniej o co mi chodzilo jest napisane w poscie troszkie wyzej! chodzilo mi o to ze jak ludzie z miasta jezdza na wioche sie bawic to jest OK ale jak z wiochy do miasta jada to juz nie ! a babe podalem zamiast x-clubu w myszyncu bo sa tacy co to za miasto uwazaja - ja Nie !

Pozdro
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

wez ty czlowieku zajmij sie lepiej matura albo cos w tym stylu ja zalosna jestem ?? patrz na siebie
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Zablokowany