Fantazja - sala zabaw Oka

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
ciekawska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2011, 12:38

Fantazja - sala zabaw Oka

Post autor: ciekawska »

Witam,
chciałabym się dowiedzieć Waszych opinii na temat jedynej chyba sali zabaw w Oce - Fantazji.
Chcę tam urządzić urodziny, jednak spotkałam się z kilkoma nieprzychylnymi opiniami na temat tego miejsca... Jak tam jest jeśli chodzi o organizację urodzin, czy ceny?

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Fantazja - sala zabaw Oka

Post autor: bastylia »

ja ostatnio organizowalam tam urodziny corki.cena 21 pln od dziecka,salon zabaw udostepnia naczynia i kuchnie.atmosfera super(pani bardzo mila),dzieciaki zachwycone.jedyna wada to to,ze podczas urodzin przychodzili inni "zabawowicze".nam to akurat nie przeszkadzalo,ale mysle,ze jest opcja imprezy zamknietej.my-starzy spokojnie moglismy sobie pogadac w sali urodzinowej,a dzieciaki szalaly pod czujnym okiem Pani tam pracujacej.na koniec dostalismy zwrot pieniedzy,bo skonczylismy przed czasem,co bylo bardzo milym zaskoczeniem.ja ze swojej strony szczerze polecam i dziekuje wlascicielom:)mala zachwycona,a ja nie znalazlam w swoim domu zadnej gumy do zucia przyklejonej do stolu ani soku wylanego na lozko:))))
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Fantazja - sala zabaw Oka

Post autor: php_symfony2 »

Mi się bardzo podobało
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
ODPOWIEDZ