Jaki jest Twój ulubiony DJ w Ostrolęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Małgorzata
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2006, 23:37

Jaki jest Twój ulubiony DJ w Ostrolęce

Post autor: Małgorzata »

Przyjechalam niedawno ze studii i ciekawi mnie jaki jest wasz ulubiny dj w Ostrołęcei gdzie się mozna pobawić nie chodzi o ilość osób tylko o klimat a mam porównanie do innych miast.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Temat tendencyjny - odpowiedź tylko jedna DJ COSTNER i jego friend :!:
Chłopaki po prostu wymiatają...
A tak na poważnie to inny zestaw pytań poproszę.
POzdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

Dziewczyno tutaj nie ma co porównywać. Poprostu jest kicha i tyle. Dyskoteki to totalna klapa, moim zdaniem jedynie Kiss wchodzi w grę, chociaż i tak w porównaniu z klubami np. w Wawie i Bialymstoku chowa się totalnie. :(
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KvN »

były Dj Bebzi ale juz niegra a grał w Marcusie/Apocalipsie
Małgorzata
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2006, 23:37

Post autor: Małgorzata »

Oj nie kolego Kiss odpada. Niechodzi mi o muzyke bo w każdym klubie jest do samo raczej ale o kulture a bylam tam na prawde bez porownania do Warszawy jestem tam od dwóch lat ale tyle chamstwa co w tym Kissie to nigdzie niespotkałam bardzo niemili ochroniarze i kolejki przy barze i ciasno wpuszczają chyba zeby tylko zapchać lokal no i jeszcze te ceny biletów co godzinna inne. Kiedyś byłam na Wieczorku Studenckim w Markusie ale to było rok temu i byly przyjemne imprezy i smpatyczne fajne studenckie klimaty ale teraz jest tam inny lokal.
Ale dzięki pa
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Zastanów się kobieto o co w końcu chcesz pytać... i czy chcesz pytać, czy podzielić się swoimi stołecznymi doznaniami.
Na początku pytasz o DJ, i lepsze lokale, teraz okazuje się że tak naprawdę masz już o nich wyrobione zdanie - tak więc po co pytać ???
I nie pisz tu bzdur na temat zmiennej wysokości wjazdu, bo ceny za wstęp można tam być pewnym bardziej, niż gdziekolwiek indziej.
POzdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Milo slyszec ze podobaly Ci sie wieczorki studenckie w Markusie... Bylem jednym z organizatorow i gralem na nich :) Mi rowniez bardzo podobal sie tam klimat ale tez do czasu az zaczeli sie schodzic nieodpowiedni ludzie... W kissie jest calkiem ciekawie i chyba najlepiej jezeli chodzi o imprezki studenckie. Minusem jest dlugie czekanie na zamowienie przy barze...
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Do Michala :
Jakim Organizatorem ty tam byles i Jak ty wyglondasz , proponuje ci sie zając wlasno nadwago i pilnój tej tteczuszki co nosisz w reku , kiedys ci jo ktos ...... I popraw wyraz ..bo "gralem" grac to ty mogles ale u babci na GARNKACH. A co do czekania w barze poprostu malo wyksztalceni i sprytni barmani barmanki , jak kisu nie bylo to do elby laziles , a z tego co wiem to dj ten co gral w Markusie zaczol grac w Elbie moze nie zaczol a sie uczyl , bo na markusowym sprzecie to nieszlo grac czy tez sie nauczyc .
Do Tematu:
W Ostrolence wszedzie jest taka sama muzyka , a co do dj i to wszyscy majo dobre chwile "chodzi tu o lokal w którym gra"
PS: Pozdrawaim Dj Michala lehe he he ubawilam sie czytajonc ten temat

CALA MOJA WYPOWIEDZ SKLADA SE Z OPINI LUDZI KTURYCH ZNAM!!!
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

laseczka26 pisze:CALA MOJA WYPOWIEDZ SKLADA SE Z OPINI LUDZI KTURYCH ZNAM!!!
Więc po co sie wypowiadasz, skoro to nie są twoje opinie? :roll: To po pierwsze. A po drugie, weź dziewczyno słownik do ręki i dopiero coś pisz...
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

ojj laseczka 69 czy tam 26 ty tempa jestes,,, kurde głupia ci.pa z ciebie.... analfabetko jedna prosze cie niepisz... TY jestes pewnie dziewczyna tego didżeja co gra w elbie albo podszywasz sie pod tego niemiłego barmana .. a moim ulubionym klubem jest kiss .. fajna techniafka tam nieraz leci...no i daewoo tam moge sobie potańczyc z dziewczyna... na stole od bilarda... wszyscy machamy włosami i sie extra bawimy!!!
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Kiss, techniawka???? mam nadzieje, że niemyślimy o Ostrołęckim Kissie :) no bo techniawka, to raczej nie tam!!!!, będąc atm czuje sie bardziej jak w klubie studenckim, gdzie co prawda leci od disco polo do techno, ale przynajmniej ludzie tańcują :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

laseczka26 a Tobie proponuje zajac sie nauka i przyswajaniem jezyka polskiego :)
karolcia21
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:10

Post autor: karolcia21 »

Do laseczka 26:
Po pierwsze , na Twoim miejscu w ogóle wstydziłabym sie cokolwiek napisac, gdzie ty do szkoły chodziłaś??!! , a poza tym to te wieczorki studenckie w Markusie były na początku naprawde fajne, a z tego co wiem to właśnie Michał wtedy tam grał , wniosek nasuwa sie sam...więc nie wiem czego się czepiasz :?: :!:
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Zdecydowanie dj Kostner :lol:
Małgorzata
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2006, 23:37

Post autor: Małgorzata »

Właśnie wróciłam z Kissu do którego tak mnie namawiali znajomi. Tak wszyscy wychwalają ten lokal i piszą ze tam jest fajniejsza muzyka ale tak szczerze mówiąc to niewidziałam róznicy co do innych dyskotek tylko w Avalonie karaoke było i fajny pomysł z tym jest ale duzo ludzi, po drodze do Kissu Enigma lokal fajny nawet ale muzyka mogła by być lepsza chyba plusem jest to ze jest otwarta do rana. A w Kissie widać ze ta dyskoteka ma swoje 5 minut tylko czemu co 10 minut lecą te same piosenki ciekawe jak długo ludzie będą tam przychodzić pewnie do końca wakacji. Ale jak wracałam to dużo ludzi na mieście chodziło bez celu a od Kisu to po drugiej stronie miasta mieszkam.
Niechodziło Mi o to zeby kazdy się kłucił i wyzywał tylko wyrażał swoje opinnie.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Małgorzato, czy Ty czasami nie robisz antyreklamy dla tego Kissu???
Wiem ,że każdy ma swój gust, ja nie wychodzę na dyskoteki tak często jak kiedyś, ale czasami wyskoczymy z żonką zaszaleć, co do dyskotek to każdy ma swoje zdanie i właśnie ja takie mam , że Kiss nie należy w Ostrołęce do tych lokali z dolnej półki, oczywiście można wymagać czegoś więcej , ale jeżeli inne dyskoteki nie podniosą swojego standardu to Kiss pozostanie taki, jaki jest, a nie jest taki zły.
Co do muzyki to nie zauważyłem , aby leciało w Kisie to samo co 5-10 minut, muzyka jest tam dla każdego i nawet mi się podoba, duży plus ode mnie , że nie leci cały czas techno(oczywiście nic nie mam do tej muzyki i nawet ją lubię), ale przebywając na dyskotece lubię potańczyć wszystko.
Fakt, że na początku była tam masa ludzi i ciężko było się pobawić, ale teraz pod tym względem jest fajnie.
Co do Enigmy to z pewnością na zmianę zasługują tam te drewniane ławki i stoły przypominające dawne ogródki piwne, bar jest całkiem ciekawy i ładny, co do klimatu i muzyki to się nie wypowiadam
bo przebywałem tam tylko przelotnie.
Podoba mi się jeszcze Stara Chata, ale tylko w soboty dlatego , że bardziej odpowiada mi muzyka, oczywiście nie chodzi mi o grający tam zespół.
Wszystko ma swoje plusy i minusy, w większych miastach są fajniejsze dyskoteki , ale i fajniejsze ceny i za wstęp i za drinki.
Dawniej bawiłem się wszędzie na dyskotekach w Ostrołęce, i wszędzie nie było źle, trzeba pamiętać , że w każdym lokalu klimat tworzą ludzie i dj-e, i nie trzeba do tego jakiegoś wypieszczonego pałacu.

Pozdrawiam wszystkich.
gizmo
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2005, 23:18
Lokalizacja: z domu

Post autor: gizmo »

laseczka daje rade ;]

a tak powaznie to najlepszy jest DJ Szparki
__
Drum 'n' Bass is all you need to be yourself
ODPOWIEDZ