BlAcK ThUrSdAy w ENIGMIE

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Olga_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2006, 11:49

BlAcK ThUrSdAy w ENIGMIE

Post autor: Olga_ »

co myslicie o ostatniej imprezie w czarnych rytmach?? :D
BlAcK ThUrSdAy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Bieda była... a poza tym to chyba w Enigmie miało nie być wjazdu a tu zgarnęli mnie i chcieli 5zł...
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

lipa na maxa.. sporo osob wjazd 5zl ale ok wchodze a tu taka duuchota ze ledwo ledwo dalo sie tanczyc.. powinni cos z tym zrobic
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

sporo osób? no nie wiem. Było jeszcze trochę wolnego miejsca. Lokal jest sam w sobie mały, więc nie powiedziałbym że było sporo osób.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

kurde.. 5 zeta to dużo...? lipa że co.. że duszno... ? nie kumam.. kur..wa trance nie dobrze czarna muza źle to czego wy wieśniaki słuchacie!!!! w czwartek jest powtórka imprezy mysle że bedzie wiecej ludzi niż tydzien temu... tyyyle jest "hip-hopowców" w Oce a tak mało przyszło..
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dodam tylko, że z Housem również cieżko się przebić!!! Ehhh, to jest Ostrołęka :-(
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ja tam do wjazdu nic nie mam, bo 5zł nie żałuję, ale z założenia i reklamy super lokalu Enigmy, o ile dobrze pamiętam miało być, że dyskoteki zawsze będą za free, więc niemiłe zaskoczenie jak chca piątaka za wejście.

Co do osób to wydaje mi się, że będzie przychodzić coraz więcej, tylko trzeba bardziej się zareklamowac z taką imprezą. Jest w Ostrołęce sporo osób, które słuchają tych murzynów. Ja się tego wystarczająco nasłucham każdego dnia, wiec wiecej sie tam wybieram.
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

I kilka Slow odemnie Slyszalam ze tam dj puszczajo z 7 plyt cd he i podobno co 4 utwory sie wszystko powtarzalo to narawde fajna impra byla malo tego pytano mojego kolegi czy nie ma ze sobo jakichs plyt bo tu majo malo , sama lubie takie klimaty i podobno w elbie takie grajo w czwartki potym jak w kisie pojawily sie wieczorki studenckie , a i "Nelly - Dilema " to jest ten klimat hiba nie ale co ja tu bede he pozdrawiam


A co do moich blendow to walcie sie bo z takimi ludzmi konwersowac jak tu piszo to nie ma po co polszczyzny stukac !!!!
Jak kogos urazilam to przepraszam
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Qrzysio pisze:Ja tam do wjazdu nic nie mam, bo 5zł nie żałuję, ale z założenia i reklamy super lokalu Enigmy, o ile dobrze pamiętam miało być, że dyskoteki zawsze będą za free, więc niemiłe zaskoczenie jak chca piątaka za wejście.
powiem ci tak ze mialem ulotke (teklamke) dotyczace tego czarnego czwartku w reku i pamietam dobrze ze napisane bylo na niej Girl's - free, Boy's - 5zł wiec z tego wynika ze duzo wczesniej byl ustalony wjazd, po prostu trzeba sie dowiadywac :) Pozdro
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie no mowie ze nie mam nic do tegoze mialem zaplacic te 5zł, ale po prostu myslać ENIGMA, myślałem że się pobawię za darmo. Co do musyki jaka tam była to klimat naprawdę fajny. Osób było nieduzo, ale na pewno się z czasem rozkreci.
rasta-bob
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2006, 13:09
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: rasta-bob »

Laseczka: ile jest płyt, to chyba nieistotne... Muzyki było ok. 15 godzin na płytach, a grane było 8 godzin więc wszystko było elegancko i pięknie do póki "ktoś" /nie mam zielonego pojęcia kto/ nie zalał połowy płyt. Miało polecieć RNB z CD mojej koleżanki, ale nie dało rady bo krążki były w browarze. Wytarliśmy je, ale nadal nie chciało pójść - trudno. Dawaliśmy radę z tym co mieliśmy i ludzie nie wyglądali na zdegustowanych. Fakt, iż większość siedziała przy stolikach i piła piwo, ale to już ich problem... każdy robi to co lubi. Ja załóżmy 80% przy takiej muzyce spędziłbym na parkiecie, bo kocham ten klimat. Miałem nadzieje, że Ci co przyjdą, dobrze się bawią przy komercji, jak i przy nieznanych kawałkach, ale niestety tak nie było. Oczywiście... jak poleciał Candy Shop, Who Let The Dogs Out czy Outta Control, to 70% ludzi było na parkiecie... a jak włączyliśmy Lil Jon'a albo Kurupt, to każdy kopara w dół i siedział przy stoliku. Nie mam do nikogo pretensji, tylko zmieńcie trochę nastawienie do tej pierdzielonej komercji, bo tym całym 50centem i resztą komuchów żygać mi się chce. Najbardziej mnie rozbawił tekst jednego gościa "to nie jest fura, chcemy poskakać" /czy coś w tym stylu/... w tym momencie zwątpiłem, no ale nic. Ludzie - zrozumcie jedną kwestie, do poskakania to jest disco-polo albo techno, a nie RAP ;\ przy rapie się nie skacze, lecz BUJA /KOŁYSZE/ jak zwał tak zwał... no w sumie to na tyle co miałem co niektórym do przekazania.

Btw. Dzięki Bogu, że nie puściliśmy nic z Reggae, za które by były jeszcze ostrzejsze słowa krytyki /chyba że się mylę/.

Peace & Bless!

[ Dodano: 19:25, 20.06.2006 ]
Zapomniałem o jednym...
Laseczka: na 100% nikt z nas nie pytał żadnej osoby o jakiekolwiek płyty... a to, że kawałki się powstarzały /fakt/, to jedynie była wina tego, że nie chcieliśmy już patrzeć na pusty parkiet przy naprawdę kozackich kawałkach. Tak więc co chwila leciał 50cent, Sean Paul, itp. itd. A tak w ogóle, to ludzie nie znają chyba nic innego oprócz Outta Control, bo przychodzili do nas co chwilę po ten kawałek i go mieli, bo przy nim "skakali". Ale ja już się więcej w takie cuda nie bawie, wole sam "poskakać" przy dobrych rytmach.

Finish.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Bo jak ludzie nie zobacza teledysku na vivie to juz tego nie toleruja :)
rasta-bob
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2006, 13:09
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: rasta-bob »

Michał, zgadzam się z Tobą w stu procentach ;] no ale LAJF IZ LAJF ;>
malik
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2006, 0:28

Post autor: malik »

zgadzam w 100% z poprzednikiem .. ale nie jest tak tylko z hh i RNB.. ale rowniez przy innym rodzaju muzyki... ludzie sa za bardzo napatrzeni na stare numerki z vivy i mtv...
:wink:
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

bo ludzie zyją według zasady "jak ma mi się podobać coś, co pierwszy raz słyszę?" i potem niedziwne, ze nie bawią się przy kawałkach których nie znają.
ODPOWIEDZ