Rajd rowerowy - ale dokąd?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Rajd rowerowy - ale dokąd?

Post autor: zagadka »

Witanko! :D
Chciałabym jechać ze znajomymi na jakiś rajdzik rowerowy po ziemiach kurpiowskich...
Znacie może jakieś fajne miejsca? Jakieś malownicze plaże ( :lol: ) albo inne ciekawe miejsca?
Chodzi mi o jakąś krótszą trasę tak na 2 dni około, ale też na jakąś dłuższą.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Był juz kiedys taki temat, ale chyba na starym forum.

Ja polecam:
1. Przystań - rzeczka Omulew, trasa leciutka, zadnych samochodow - 100% asfalt

2. Jeziorko za Lipianką. trasa w 80% asfaltowa, ale trzeab znac drgoę bo jedzie się przez las.
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

A gdzieś dalej? Bo to to bliziutko.
Znam już te trasy, ale jeziorko za Lipianką? Pierwsze słysze...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli chcesz dalej to ładna trasa jest na Baranowo, tamedy rpzebiegał tegoroczny Rajd Radia OKO - bardzo ładne widoki.

Co do jeziorka to mało kto o tym wie, ale miejscówka jest super na wszelkiego typu wypady, ogniska itp.
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

A może podasz jakieś szersze informacje o tym jeziorku, chętnie bym się tam wybrał.
Napisz jak tam dojechać, ile km. itd :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kilometrów niewiele ponad 20. Co do trasy to trudno opisać słowami. Zastaowię się trochę i może coś nabazgrzę.
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

No przydałby się mini przewodnik jak tam trafić i w ogóle co i jak tam :) Jaka woda, ile ludzi itp... Ze zdjęć z zeszłorocznego rajdu widać, że jest tak całkiem fajnie :) Może nawet jakieś rybki tam są kto wie :)

Jak coś to napisz co i jak! :) Napewno więcej osób byłoby zainteresowanych tym miejscem :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Dzięki wielkie - w chwili wolnej się ze znajomymi wybiorę :) i powiadasz, że to ok 20 km w jedną ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Do Lipianki jest ok. 20km. Przez las nie jest długo, więc mozna powiedzieć, ze ok. 20km w jedną stronę.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Można też troszkę inaczej - jedzie się dalej ulicą aż do lasu (dalej z tym skrzyżowaniem o którym pisze Qrzysio ) i wtedy w lasku jest takie skrzyżowanie: w lewo i prawo -> las, prosto dalej asfalt, (po lewej stoi taki wysoki krzyż, po prawej jakieś znaki, tablice czy coś takiego). Skręca się w lewo wtedy do lasku i siuuuuuup cały czas tą dróżką. wyjezdza się przy tym pomniku o którym wspominał Qrzysio. I tyle.... poprostu dłużej się lasem jedzie.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

MatMax odezwij się do mnie na gadu.

Wstępny termin rajdu to wtorek godz. 10.00. Pomyślę jeszcze o szczegółach, pogodzie itp.

Pasuje Wam jak na razie?
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Hehe, jak wyruszał ten rajd do miejscowości Krzyże, to ja właśnie poprzedniego dnia wróciłam z Karwicy. :lol: Na rowerku oczywiście :D
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

hmm dobra ja musze pomyslec tez cos z jezdzeniem dawno mnie na zadnym wypadzie nie bylo a w koncu by sie nalezalo.... hmm jakies trasy ok. 50km. 100% asfalt ??
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
ODPOWIEDZ