BEACH BEATS......TTH

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Jak się wyśpię to może zawitam :D
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

Jarek ale obiecaj mi ze bedzie Eksplołszyn ok ?:D:D:D
Trance Inside
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

ehhh nie ma co, pogoda to wam dzisiaj dopisała ;)
zajechalem tam dzisiaj z kumplami i mozna tą impreze smialo nazwac wielkim niewypałem. W sumie nie ma co sie dziwic, ze ludzie nie przyszli na plenerową imprezę w deszcz. Może następnym razem będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no szkoda ze ta pier..do..lona pogoda nie dopisała....leprzy balet był u pawła na chacie,hehehe,Szkoda ze ludzie pouciekali.. no ale co sie dziwić.. są z CUKRU!!!! nastepna biba bedzie leprza!!!! dziekuje tym co byli...
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

hehehe ta biba u pawla ;>> nastepnym razem bedzie lepiej i na plazy i u pawla ;)))
Trance Inside
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

:] bylem na tej imprezie 5 minut :P
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

hmmm

Post autor: Adi »

Coexistence pisze:
I jeszcze jedna aluzja co do "pseudo podkradania pomysłów" : nie tak dawno na plaży przecież zebrała się grupka młodych ludzi, którzy ustawili Wierze Stereo, mixer i 2 cd playery i sobie pogrywali z deka, a skąd oni mieli pomysł na takie coś????? DOWIEDZIELI SIE OD NAS ŻE PLANUJEMY ZROBIĆ TEGO TYPU IMPRESKE, i postanowili byle jak , oby byc pierwsi i zorgnizować coś na plaży, dlatego za podkradanie pomysłów należało by przyczepić sie do innego człowieka. !!!!!! pozdrawiam i mam nadzieje, że juz nikt nie będzie nam zarzucał plagiatu!!!! pomysł pojawił sie już rok temu, co prawda nie został wtedy zrealizowany, ale Jarosh juz dawno kombinował nad tym!!!! Dziekuję za uwagę i zapraszam 11 na plaże, START 18:02 :-)

hmmm to co tu napisales daje duzo do myslenia czlowieku... tak sie sklada ze te stereo bylo moje.. i to bylo domowe naglosnienie... przykro nam bardzo ale lepszego niemielismy z kad wziasc... tak sie sklada ze pomagalem zorganizowac to cos co bylo.. to nie miala byc zadna impreza tylko bylo robione to po to zeby cos sie dzialo.... spoko rozumiem ze jestesmy grupa mlodych ludzi... ale taka grupa mlodych ludzi ktora probuje cos robic i ni...hu...ja niezgodze sie z tym ze ktos komus czyli my podkradlismy komus czyli wam pomysl;] totalna bzdura... jakies dwa tygodnie pozniej dopiero wy zaczeliscie cos organizowac... i niebede wiecej mowil dla czego ta impreza niewypalila... Yarosh wie dla czego... i niegadaj takich zeczy... zrobilismy i bylo... nie byla to rewelacja ale cos sie dzialo... lepsze to niz nic... my mielismy pogode ale niemielismy naglosniena.. za to wy mieliscie sprzet ale nie mieliscie pogody... tak bywa... i troche tolerancji w tym miescie by sie przydalo wkoncu... i niemow wiecej ze ktos cos komus podkradl.. bo to bzdura... pozdro for all....
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nie ja zacząłem temat o podkradania pomysłów ale ja go skończe!!!!!! no widzisz, wy mieliście pogode, my sprzęt, to moze razem trzeba było coś zrobić, a Yarosh dobrze wie jak było z tym pomysłem i naszczeście my mamy czyste sumienie!! Koniec tematu, było mineło
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

no sory ale my nikomu nic niepodkradlismy :) uwazaj jak chcesz :) zreszta to nie byl moj pomysl robienia tego... ja tylko dalem to co mialem czyli STEREO... pozdro
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

uczepiliscie sie tego "pomyslu" tak, jak byscie cos przez to stracili, a ktos na tym miliony zarobil.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Coexistence pisze:ZIOMUŚ, a może jedziesz na Beach Party do Gdyni cooo?? Mamy CIE!!
Kogo masz na myśli :?:
...set me free...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

a ja juz myślałem, że ten post został juz dawno zapomniany!! ehh. set, na pewno nie Ciebie, było minęło!! zresztą juz nie ważne
ODPOWIEDZ